Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöttem egy ismerőssel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy ismerőssel aki 3 évig nem volt nővel. Ti megbíznátok benne?

Figyelt kérdés

5 éve ismerem ezt a férfit.Volt neki egy 4 éves kapcsolata.Mi a szakításuk után ismertük meg egymást.Együtt jártunk bulizni,szinte már barátok voltunk,éjszakákat beszélgettünk át.Sok lány mászott rá,de ő mindig visszautasította őket,furcsáltam is ,hogy még egy éjszakára sem kellenek neki a lányok. És ez így ment 3 éven keresztül.

Annyit mondott,hogy az egyéjszakás kalandok nem érdeklik,neki érzelem kell hozzá.

Ezzel a fiúval összejöttünk.Velem volt 3 év után először.

Ha a ti párotok lenne,és elmenne a haverjaival bulizni ti féltékenyek lennétek? Vagy megbíznátok benne?


Én 22/L Ő 28/F


2012. júl. 6. 13:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
kicsit keménynek fogok tűnni, de hidd el, segítő szándékkal írom: te nagyon hülye vagy. kapd össze magad és nagyon gyorsan kezdj egészségesen hozzáállni ehhez a kapcsolathoz, mert egy életre bánni fogod, h elveszítetted a férfit, aki ennyire szeretett. verd ki a fejedből a csalódást, ne keresd mindig a rosszat, a hátsó szándékot a tettei mögött, mert előbb-utóbb elege lesz belőled, akármennyire is odavan most érted. ha így folytatod, ki fog ábrándulni belőled. te meg akkor jössz rá, h nem színészkedett. valóban olyan jó volt, mint mutatta, csak te nem hitted el neki
2012. júl. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 okoska31 ***** válasza:

nagyon sürgősen állj le arról, hogy az exeidhez bármilyen témában hasonlítgatod akár magadban ezt a srácot!


ebből semmi jó nem sülhet ki.


Vedd úgy, hogy most mázlid van, és összejöttél egy igazán rendes sráccal, aki megérdemli, hogy tiszta lappal induljon nálad. És becsüld meg, pláne, hogy már láttad, milyenek is léteznek.


Nem biztos, hogy lesz még egyszer ilyen szerencséd! (persze ha a későbbiek során is mindenben passzoltok)

2012. júl. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Veled nem piásan feküdt le?
2012. júl. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazatok van! Ki feküdt le velem piásan?
2012. júl. 6. 19:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!