Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti hogy viszonyultok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti hogy viszonyultok a párotok exeihez?

Figyelt kérdés

Van 1 barátnőm, lassan 1 éve, és annyira zavar, hogy előttem volt neki 2 komolyabb meg 2 nem komolyabb kapcsolata, folyton arra gondolok, hogy biztos velük jobban szeretett szexelni, hogy ilyenek eszébe jutnak, és a gondolat, hogy ott már más is járt ahol most én járkálok, az is olyan rossz. Ez normális, vagy eltúlzom?

21/f



2012. júl. 7. 01:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Az "ott már más is járt" az nem jó...
2012. júl. 7. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
55%
Egyszer megvertem egy exet,esküszöm jobb érzés mint a szex lol
2012. júl. 7. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Advocatus Diaboli ***** válasza:

Totál rosszul fogod fel.

Jobb vagy, mint 4 ember, és ez tuti:P

2012. júl. 7. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
#3 igaz!
2012. júl. 7. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Én is úgy megverném őket, az egyikkel még most is tartja a kapcsolatot, mikor csörög a telefon és látom, hogy ő, az agyam már 100 fo(l)k celsius.
2012. júl. 7. 01:52
 6/24 anonim ***** válasza:
töröld ki a telefonkönyvéből
2012. júl. 7. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Barátnőm azért szakított, mert a fiúja titokban törölte az exét a közösségi oldalról, amin csak haverkodtak + megfenyegette a fiút.


Szóval barátnőm azonnal otthagyta jelenlegi pasiját. Nem az exhez ment vissza, mert az csak barát már.


De ezeket figyelembevéve: sok sikert.

2012. júl. 7. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Sosem szabad az exekre féltékenynek lenni, úgy tudják a legkönnyebben visszaszerezni a fiút/lányt.
2012. júl. 7. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Szerintem az segítene legyőzni a féltékenységet, ha beszélgetnél a baratnőddel a témáról. Kérdezd meg tőle nyíltan, ami érdekel. Pl. hogy jobb volt neki másokkal? Ha tényleg téged szeret, akkor meg fog nyugtatni. Ha nem érti, miért faggatod, elmondhatod neki nyugodtan, hogy azért mert féltékeny vagy, és mert minden félét kitalálsz, hogy velük jobb volt neki, hogy eszébe jutnak amikor veled van... Szerintem ő már elfelejtette azokat a fiúkat, de majd hallani fogod tőle is. Én sem gondolok az exeimre, nem is emlekezem már, milyen volt velük. 25/N
2012. júl. 7. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Helyedbe megfognám a telefont és mindegy mindegy alapon földhöz basznám.
2012. júl. 7. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!