Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti hogy viszonyultok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti hogy viszonyultok a párotok exeihez?

Figyelt kérdés

Van 1 barátnőm, lassan 1 éve, és annyira zavar, hogy előttem volt neki 2 komolyabb meg 2 nem komolyabb kapcsolata, folyton arra gondolok, hogy biztos velük jobban szeretett szexelni, hogy ilyenek eszébe jutnak, és a gondolat, hogy ott már más is járt ahol most én járkálok, az is olyan rossz. Ez normális, vagy eltúlzom?

21/f



2012. júl. 7. 01:45
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
22%

Ja és szerintem mondd azt is meg a lánynak, hogy rosszul esik, hogy tartja a kapcsolatot az exel. Hogy tudod, hogy csak barátok, de akkor is... Kérd meg hogy kerülje, amennyire lehetséges.

Az előző vagyok...

2012. júl. 7. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

az tuti,hogy kitöröltetném az exe számát,ha már magától nem vágja,hogy mekkora tahó a csaj.

ha nem megy bele,akkor mehet a francba.

nem tűrtem el eddig sem ilyesmit,és a jövőben sem fogok.

fészen ismerősei közül is törölnie és tiltania kell persze.


szerintem rohadt nagy pacskerság,ha hagyod,hogy más kanok,főleg olyan aki kúrta csak úgy hívogassák.

ezzel kimutatja a csaj is,meg a pali is,hogy nem fél tőled és nem tisztelnek téged.


egyébként meg van benne valami,mert ha annyira sz@r lett volna az előzővel,akkor nem tartaná vele a kapcsolatot most is.

2012. júl. 7. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Kénytelen vagyok jópofát vágni hozzá, mert még mindig munkakapcsolat van közöttük...
2012. júl. 7. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Hülye vagy!

Ezen ne aggódj, nem mindenkinek jöhet össze rögtön az első kapcsolata.

Az exekkel kapcsolatban meg mondd meg neki a szemébe, h vagy befejezi vagy mehet a levesbe.

Ha otthagy akkor nem is szeretett.

A nőt meg kell nevelni, akkor a tenyeredből eszik;)

2012. júl. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

"fészen ismerősei közül is törölnie és tiltania kell persze"

basszus mi van ha csak barátok?! az olyan nagy bűn v mi?

nekem ha azt mondaná a barátom, hogy töröljem ki vmelyik barátomat(pl. akinek tetszem de nekem csak barát) én nem tenném meg..de szerencsére a barátom bízik bennem és nem kér ilyet..

ami azt illeti néha nekem is eszembe jutott, hogy vajon az előttem lévő barátnője jobb volt-e nálam(pl. jobban csókolt, jobban kijöttek-e, jobban szerették-e a haverjai) de már nem aggasztom magam ezen mert felesleges..most velem van és csak ez a lényeg :) ja és azt hozzáteszem, hogy néha-néha még tartják a kapcsolatot, eleinte az is zavart de mivel én is bízok benne ezért nem aggódok

2012. júl. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:

Mintha csak magamat hallanám.

Drága barátom közlöm hogy velünk van a baj,én is mindig ilyen vagyok ha van bnőm(most nincs 2hónapja szakítottunk) hogy de idegesít hogy ott ahol én vagyok és akit szeretek,más is beletette és durrantotta a retkes farkát,és még belegondolni is rossz volt mindig hogy kefélhettek előttem hogy simogatta más előttem.....szakítások után pedig még egy ideig bennem szokott lenni hogy most más ér hozzá és más szexel vele.De ahogy a barátaim és ismerőseim mondják,te is jártál már előtte más punciban,és fogsz is még más punciban járni,ezért mi se róhatjuk fel nekik,ettől függetlenül akkor is rossz érzés,de kedves kérdező azt hiszem bennünk van a hiba mert nem mindenki gondolkodik úgy mint mi.

üdv

24/f

2012. júl. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Nem tilthatom el attól az exétől, mert ő a legjobb barátja elvileg. Annyira nem is érzem veszélyesnek a helyzetet, rendszeresen olvasom a facebook beszélgetéseiket(tudom, 1 ganaj vagyok) és nem találok benne semmi nyugtalanítót. Meg be is keyloggereztem a gépem, hogy tudjam mit írkál, amit én nem tudok, híába kutattam, nem találtam semmi terhelőt ellene, szóval már annyira nem aggódom.
2012. júl. 7. 13:46
 18/24 anonim ***** válasza:

15-ös vagyok

ennyire nem bízol benne, hogy kutatsz is utána meg megnézed az üzeneteit? figyelj nem foglak ezért lehordani de ez tényleg nem szép dolog, de gondolom ezt Te is tudod. én ha vhogy rájönnék, hogy a barátom titokban megnézi az üzeneteimet biztos kiakadnék(nem azért mert rejtegetni valóm van, hanem mert ennyire nem bízik meg bennem, amúgy ha érdekelné még el is mondanám a jelszavam szóval tényleg nem rejtegetek előle semmit, csak ne a hátam mögött csinálja)

szerintem beszéld meg vele, hogy ez téged zavar. biztos megnyugtat majd, hogy veled a legjobb stb :)

és azt még hozzáteszem, hogy biztos nem hiába van veled az előző pasik helyett..az meg természetes dolog, hogy előtte voltak barátai, gondolom neked is volt barátnőd ezért ne akadj fent azon, hogy más pasikkal is együtt volt:)

2012. júl. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

12 A te módszered az erőszakos módszer, általában sehová sem vezet, mert az a vége, hogy a csaj kidobja az aktuálist, és visszamegy az exhez-vagy egy újhoz. De ha neked úgysem kellene, ez tökmindegy számodra, ha csak ezt éred el, nemde? :)


Akkor erről ennyit.


Van egy másik módszer, jóval bölcsebb. Én biztattam (csak barátok voltak!), hogy engem nem zavar, nyugodtan haverkodjon vele, beszélgessenek, ez tök jó dolog. Nem vagyok féltékeny típus amúgy sem. Ő kezdett "féltékeny" lenni, hogy miért nem vagyok féltékeny, mi ez, hogy nem zavar?


És furamód villámgyorsan leszokott az exről, nem is érdekelte. Dumálnak néha egy picit, de nagyon felszínes már a barátságuk is.

2012. júl. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem szép dolog a kutatás, de hadd tudjam már, hogy mi folyik a házam táján. A barátnőm meg amúgy is hajlamos füllenteni, nem komolyabb dolgokban, de akkor is zavar, ha felróvom neki, akkor meg csak vita lesz belőle, úgyhogy inkább magam járok utána.
2012. júl. 7. 15:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!