Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti hogy viszonyultok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti hogy viszonyultok a párotok exeihez?

Figyelt kérdés

Van 1 barátnőm, lassan 1 éve, és annyira zavar, hogy előttem volt neki 2 komolyabb meg 2 nem komolyabb kapcsolata, folyton arra gondolok, hogy biztos velük jobban szeretett szexelni, hogy ilyenek eszébe jutnak, és a gondolat, hogy ott már más is járt ahol most én járkálok, az is olyan rossz. Ez normális, vagy eltúlzom?

21/f



2012. júl. 7. 01:45
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Ezzel csak a saját bizonytalanságod mutatod ki, de mindegy.
2012. júl. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
feleslegesnek tartom hogy féltékeny vagy, mivel gondolj bele, nincs okod mert melletted van, ha nemlennél neki elég jó, akár a szexben, nem téged választott volna.:)
2012. júl. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Mond vmit a 19-es válaszoló:) most, hogy így belegondolok a barátom is ezt csinálta(persze bízik is bennem) és nálunk is ez volt, hogy a végén én rágódtam azon, hogy -nem érdeklem? vagy -ennyire biztos magában, hogy azt hiszi rajta kívül nem találok mást/jobbat vagy tényleg ennyire csak lesz*rja a dolgot és magával van elfoglalva..most hirtelen beugrott, hogy lehet,hogy féltékeny volt a haverjaimra és ő is csak ezt a bizonyos módszert választotta? hmm...:D na ezt már nem fogom megtudni

szóval a 19-es válaszoló igen bölcs szerintem :D

ismét 15-ös voltam :)

2012. júl. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Mia_may ***** válasza:
én lány vagyok de igen én is féltékeny vagyok az exekre ..... :) azt ,hogy Ő az-e azt nem tudom , az egyikkel jóban voltam csak bepofázott a barátomnak oknélkül így már vele sem tartom a kapcsolatot ! én soha nem csalnám meg a párom az exemmelés vissza se mennék hozzá , higyjétek el nekem a lányok többsége igy van ezzel !:) és mindig az aktuálissal a legjobb már akinek :D
2012. júl. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!