Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt hiszem végleg elvesztettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem végleg elvesztettem, és ez nagyon fáj. Nincs miért élnem. Mit tegyek? Vessek véget az életemnek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egy 15 éves, reménytelenül szerelmes kisvárosi fiú vagyok. Egy fiú, aki boldogtalan, és a szíve darabokban. Hát hol is kezdjem... Talán a végén. Kész vagyok véget vetni az életemnek, már csak kicsit több bátorságra lenne szükségem. Leírom, hogy jutottam el idáig. Volt egy osztálytársnőm, F.Sz. akivel az első osztály óta remek viszonyt ápoltam. Mindig is kiváló barátok voltunk, de ahogy ez lenni szokás, az egyik fél érzelmei megváltoztak. Ez esetben nekem... Már 4 éve reménytelenül ábrándozok iránta. Valószínűleg már egy ideje sejti, hogy máshogy szeretem, esett már róla szó, de Ő nem viszonozza az érzéseimet, bele is törődtem, nem nyomultam, fontosabb volt számomra, hogy a közelében lehessek. Egészen április végéig megvolt a meghitt, őszinte barátságunk, ám ez hirtelen megromlott. Én sem értem miért. Mégis mikor történt? Hát ugyanabba a középiskolába készültünk mindketten. Én már az ideiglenes rangsorok után tudtam, hogy felvételt nyertem, Ő viszont el volt keseredve. Az ő legjobb barátnője is oda készült, ám őt elutasították, már az ideiglenes rangsor alapján is lehetett tudni, hogy nincs esélye. Mikor kiderült, hogy engem felvettek, Ő és én együtt örültünk a sikeremnek. Picit szomorkás volt, de biztattam és támogattam. Ám az Ő LB-je közölte velem, hogy ne áltassam, mert Őt ugyan nem vették vele, és vele együtt fogja folytatni(egy sokkal alacsonyabb rendű iskolában). Na itt nálam betelt a pohár, nagyon megutáltam a lányt, bár eddig sem csíptem, nagyképű volt és túlságosan magabiztos, nem szerettem. Mindig próbált közénk állni, de eddig nem sikerült neki. Na de ez sok volt, pff... Aztán megjöttek az értesítő levelek... A lány elárulta nekem, hogy felvették, boldogan átöleltem, mentem hozzá, de már akkor észrevettem, hogy valami megváltozott. Rideg volt velem, és kedvtelen. A barátnőjét ette a méreg, végig bőgött, már szinte leköpött engem. Gyűlőlt, de nem foglalkoztam vele. Teltek a napok, nem kereste a társaságom, és határozottan azt sem engedte, hogy én keressem az övét. Aztán pár nappal a levél érkezése után kibukott belőle... Pff, megkaptam, NAGYKÉPŰ VAGYOK!!! Mégis miért? Én sem tudom biztosan. Természetesen örültem neki, hogy felvettek engem, és ezt ki is mutattam, de Ő velem örült, senki sem szólt, hogy túlzásba vinném, és nem is vittem. Persze, lehet ez a véleménye, na de ilyen hirtelen hogy változhatott meg valakinek ilyen drasztikusan a véleménye? kedves barátnőjétől és annak édesanyjától már korábban is megkaptam, hogy bunkó, nagyképű, kisstílű gonosz, stb gyerek vagyok, de tőle még csak hasonlót sem... Amikor ez a NAGYKÉPŰ szó kibukott belőle, tudjátok mi volt árulkodó? A barátnője mosolygott, már majdnem kacagott, felugrott, átölelte és bíztatta, hogy így tovább. Határozottan örült, hogy összevesztünk. De vele nem foglalkoztam, sokkal jobban bántott, ami köztünk történt. Összetörtem, fájt, elhagytam magam. Nem kerestem a társaságát(ő se az enyém), próbáltam megutálni, kitiltani a szívemből. Letiltottam facebookon, kitöröltem a számát, elégettem a tablóképét, mindent megpróbáltam, nem sikerült. Ugyanúgy szerettem mint azelőtt, csak boldogtalan voltam és vagyok. Nem sokkal azután jött egy osztálykirándulás. Ott valami oknál fogva beszélgetni kezdtünk, és megtörtént a "kibékülés"... Ez annyi volt, hogy megbeszéltük, hogy senki nem utál senkit... De ezután sem változott semmi, ugyanúgy elhidegültünk egymástól. Most, hogy vége lett az iskolának, megpróbáltam vele rendezni a viszonyom, gondolván, hogy a barátnője már nem állhat közénk. Ám még is sikerült. Ezt, amit leírtam nektek, elmondtam neki is, ám ismét összeveszés lett a vége. Védte a barátnőjét, hogy én őt hibáztatom, hogy gonosz vagyok, és hogy bántom őt. Erre fel én megkértem, akkor indokolja meg a lenagyképűzést, ám nem tette, a barátnőjével példálózott, hogy én hogy bántam vele... Hogy? Úgy ahogy ő vele... Na mindegy. Itt kiborultam, mióta az eszemet tudom először elbőgtem magam, akkora fájdalmat éreztem, mint még soha. Rosszul voltam. Azóta néha 1-1 szót váltunk, de semmi javulás. Ugyanolyan rideg, én meg ugyanolyan boldogtalan, elkeseredett, reménytelenül szerelmes vagyok. Mit tegyek? Talán a legjobb lenne, ha véget vetnék a szenvedésemnek? Biztos sokan kinevettek, és ezt tanácsoljátok majd. Meg is értem... Én is ezt látom helyesnek.
2012. júl. 10. 20:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Végig olvastam,és elmondom röviden a véleményem. Ne légy ilyen gyenge jellemű. Ne engedd,hogy ezek a ribancok kihasználjanak. Tudom,hogy mondani könnyű,és hogy szereted a lányt. Nagyon sajnálom,amit Veled tesz,de látod,hogy a barátnője jobban érdekli jelenleg,mint Te. Ez nem barátság. És ha nincs barátság,serintem szerelem,meg bizalom se nagyon jöhet létre. Nézz más lányok után,mély érzésű srác lehet,biztos nagyon fogja értékelni a barátnőd,aki tényleg szeret majd.

:) Nem veled van a baj!! A lánnyal! Egy percig se rágódj.:)

2012. júl. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig a sztorid de sejtem mit élhetsz át.

Én a 20as éveimben járok és volt/van egy lány aki ...... nem részletezem( ő a tuti nekem) de nem jöttünk össze és én is elgondolkoztam azon h véget vessek-e az életemnek,ám elgondolkoztam: gondolj bele azon felül h milyen fájdalmat okoznál a szeretteidnek ha valami úton-módon megtudná az a lány h miatta lettél öngyilkos és mondjuk normális nem pedig ilyen .ülye .icsa akkor milyen lelki teher lenne egész életére az h -miatta- meghalt egy ember még akkor is ha közvetlenül nincs is köze hozzá.én ezt átgondolva jutottam oda h nem teszem meg,tudom h nehéz lesz és lehet h nem találok senkit aki feledtetné velem de akkor így élem le az életem és kész.

2012. júl. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Mi a f@szt látsz te helyesnek?! Hülye vagy csak nem forogsz!

Hogy lenne már ez "helyes"? Tudod te egyáltalán ennek a szónak a jelentését???


A csaj nyilván egy hülye kis pic$a a barátnője meg egy aljas dög. Te pedig biztos h valamennyire nagyképű vagy és észre sem veszed ha mások lelkébe gázolsz!

Nem zörög a haraszt ha a szél nem fújja!


Gyakorolj egy kis önkritikát vallj szerelmet a csajnak legyél vele romantikus és kedves. Adj neki ajándékot és vidd el valahová. Arra kérd meg hogy a barátnőjének egy szót sem és majd akkor megláthatja hogy ki hazudott!!!


Ha nem megy bele akkor olvass be neki és hagyd ott! Mondd neki hogy kár hogy az eddigi barátságot ennyire tartja és hogy olyan hülye hogy a barátnője idomított majmává vált!


A bunkóság sok csajnál visszaállítja a tekintélyt valamiért, és ha látja hogy nem koslatsz utána és hidegen hagyod akkor majd ő kezd el jönni mert cseszni fogja a hiúságát! Általában ilyenkor jönnek rá hogy jajj mégiscsak szeretnek téged!


Fészbúkra meg vedd vissza hogy lássa hogy nélküle milyen jól elvagy. Esetleg keress egy másik csajt aki értelmesebb!


Nem kell hülyének lenni! Többet ér az ember élete mintsem hogy mások hülyesége miatt feláldozza!


29F

2012. júl. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Tudsz linkelni képet a csajról?
2012. júl. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Tisztázzuk, egyáltalán nem hülye p.icsa, nem is nagyképű, megértő, igaz barát(volt?). Most minden elromlott. Igen, mélyérzésű srác vagyok, a romantikusabb típus, de a legtöbb lánytól azt kapom meg, hogy "nyálas" vagyok. Sosem voltam az az 'izomállat', verekedős típus, és nem is akarok az lenni. Manapság viszont mindenkinek az kéne. Ha érdekel, ha nem, leírom, hogy már megpróbáltam egy késsel elvágni az ütőerem, de nem mert, így miközben vágtam elhúztam a kezem, így csak a tenyeremet vágtam meg. Mindenesetre jól esik, hogy a legtöbbötök támogat. Nem is gondoltam volna. Hogy próbáljam meg akkor visszaszerezni? Kell nekem! Az életem árán is! De ha beszélgetni kezdünk, a vége mindig az, hogy szemét vagyok. Biztos rengeteg hiba van bennem, de kiben nem? Nem leszek felszínes, nem példálózok a testsúlyommal, vagy a serdülésem okozta "testi elváltozásokkal". Gyakran túl lányos vagyok, sokszor átérzem a barátaim fájdalmát, amit ki is mutatok. Na ez a lányok egyik baja velem. Hibám szerintem az is, hogy a büszkeségem túl nagy. Nem tudok megalászkodni más előtt, semmi pénzért. A méltóságom az egyetlen, ami van nekem. Sokszor nem ismerem be a hibáimat, csak egy idő eltelte után. Még sorolhatnám, de nem gondolom, hogy ide tartozik. Azért írtam le, hogy megismerhessetek kicsit jobban. Fő célom az még mindig, hogy vissza szerezzem. Hogyan?
2012. júl. 11. 15:43
 16/20 anonim ***** válasza:

tegnap 15:43


Inkább egoistának tűnsz, pökhendinek és nagyképűnek! Ha vissza akarod szerezni válj jobb emberré!!!

2012. júl. 12. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

fogalmad sincs róla, hogy mi a szenvedés és a fájdalom

biztosíthatlak róla, hogy ez semmiképp sem az..

15 éves vagy könyörgöm.. nehogy belehalj már ebbe a szörnyű veszteségbe.. üljetek le beszélgetni, ennyit tudok mondani..

2012. júl. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

kb addig olvastam, hogy 15 éves vagy...

Ne legyél már ilyen ostoba, hogy öngyilkos akarsz lenni! Nem vagy elég bátor, hogy öngyilkos légy?! Inkább ahhoz lenne bátorságod, hogy változtass valamin, te meg csak picsogsz egész nap, sajnáltatod magadat!!

15 évesen azt se tudod, mi az ÉLET, de te már véget akarsz vetni neki egy kis tinilány miatt... Öregem, ha túlleszel ezen az egészen, te is jót fogsz nevetni ezen a bejegyzéseden, hogy mekkora egy balfax voltál.


(Ilyen fiatal én is voltam, de ilyen hülye sosem!)

2012. júl. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

szörnyű... fogsz még nagyobbat is csalódni jobb ha hozzászoksz és elviseled! Ez itt nem egy amerikai romantikus film! Ez itt a valóság bizony

f18

2012. júl. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
8-as csaj, látom te képben vagy rendesen az életről :O
2012. júl. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!