Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rájöttem, hogy megcsal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rájöttem, hogy megcsal a barátnőm egy (vagy több) roma fiúval. Most mit csináljak? (teljesen sokkot kaptam ettől az egésztől)

Figyelt kérdés
Csütörtökön bukott le, mikor is itthon hagyta a telefonját és valaki hívta. Én felvettem és egy ismeretlen férfi hang szólt bele, miután rájött, hogy nem a barátnőmmel beszél lerakta. Akkor már sejtettem valamit, ezért megnéztem az üzeneteit. Ilyenek szerepeltek ott, hogy most már jöhetsz, írj ha vagy, ma xy-hoz gyere. Megnéztem a fényképeit is és tele volt töménytelen mennyiségű képpel, ismeretlen (roma) fiúkkal az egész. Pózol is velük, hol ruhában, hol meztelenül, hol félmeztelenül, van hogy egyszerre több emberrel is. És amin nagyon meglepődtem az a hely volt. Teljesen lepukkant házakban készültek a képek, mondhatni putriban. Nem tudom felfogni épp ésszel, hogy hogyan tudott ilyen helyekre eljárkálni és hogy miért? A szülei tehetős emberek, nem nélkülözött soha sem, mi sem vagyunk éppen szegények, nagyon jól tanul az egyetemen is és soha nem szerette az igénytelenséget, erre tessék. Miért lehetett erre szüksége? (megkérnék mindenkit, hogy normálisan válaszoljon)
2012. júl. 14. 17:56
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts a csajjal, és menj el kivizsgáltatni magad a nemibeteg-gondozóba! Ki tudja, mit kapott el a cigányoktól, és mit adott belőle tovább neked.
2012. júl. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
Futtatják, zsarolják, kényszerítik? Mégis miért? Nem hiszem, hogy drogozik, észrevettem volna. A pénzével miért zsarolnák?
2012. júl. 14. 18:34
 13/38 anonim ***** válasza:
Először mindenképp beszélj vele, aztán dönts!
2012. júl. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
Beszéltél már vele erről? Ha nem, kérdezz rá mi ez, kik ezek! Aztán írd meg a story folytatását mit mondott. Hány évesek vagytok? Merre laktok?
2012. júl. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 Lilith1994 ***** válasza:
sajnállak :( Szerintem ha a csaj ilyet csinál akkor semmivel sem különb a cigányoknál. Dobd a **csá-ba. Menny el ki vizsgáltatni magad. Nem akarok tippeket adni de én elintézem azokat a romákat.
2012. júl. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:
Tegnap elment a barátnőivel, nemrég hívtam és vmi házibuliban van, nagy volt a zsinat és a végén kiabálás is volt, hogy gyertek már vissza. Egyébként 23 évesek vagyunk és 4 éve vagyunk együtt. Mondjátok már el, hogy mit gondoltok mi lehet ez az egész?
2012. júl. 14. 23:16
 17/38 anonim ***** válasza:

Gondolom a képek nem régiek.. A kkor valószínű szétkúrjáka bulikban a csajodat!

Beszélj vele erről. Amúgy elment úgy bulizni hogy nem is tudtál róla? Lehet ott is megdöngetik!

2012. júl. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
Nem régiek a képek és mondom elképesztő mennyiségű van a telefonján, több ezer darab és mind roma hapsival.
2012. júl. 14. 23:30
 19/38 kohjack válasza:
Én azért a cigányokat is pofán basznám ha a helyedbe lennék a csajt meg kidobnám a faszomba majd lesz másik bár nem tudom hogy te mennyire vagy hirtelen haragú csak óvatosan ezekkel a jóemberekkel mert ha pofánbaszod az egyiket másnap már 20 -an mennek a házad elé.
2012. júl. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 jin ***** válasza:
100%
Az összeset meg kell ölni!
2012. júl. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!