Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rájöttem, hogy megcsal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rájöttem, hogy megcsal a barátnőm egy (vagy több) roma fiúval. Most mit csináljak? (teljesen sokkot kaptam ettől az egésztől)

Figyelt kérdés
Csütörtökön bukott le, mikor is itthon hagyta a telefonját és valaki hívta. Én felvettem és egy ismeretlen férfi hang szólt bele, miután rájött, hogy nem a barátnőmmel beszél lerakta. Akkor már sejtettem valamit, ezért megnéztem az üzeneteit. Ilyenek szerepeltek ott, hogy most már jöhetsz, írj ha vagy, ma xy-hoz gyere. Megnéztem a fényképeit is és tele volt töménytelen mennyiségű képpel, ismeretlen (roma) fiúkkal az egész. Pózol is velük, hol ruhában, hol meztelenül, hol félmeztelenül, van hogy egyszerre több emberrel is. És amin nagyon meglepődtem az a hely volt. Teljesen lepukkant házakban készültek a képek, mondhatni putriban. Nem tudom felfogni épp ésszel, hogy hogyan tudott ilyen helyekre eljárkálni és hogy miért? A szülei tehetős emberek, nem nélkülözött soha sem, mi sem vagyunk éppen szegények, nagyon jól tanul az egyetemen is és soha nem szerette az igénytelenséget, erre tessék. Miért lehetett erre szüksége? (megkérnék mindenkit, hogy normálisan válaszoljon)
2012. júl. 14. 17:56
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

Jézusom, ez nagyon durva. Több ezer kép?? Első lépésben kérdezz rá, mindenképpen. Mondd meg, hogy nincs értelme titkolóznia, láttad a telefonján. Nem szép dolog más telefonjában turkálni, de ez most sokadlagos szempont, ezt kellett tenned.

Meghallgatod a magyarázatát (ha tud rá adni) és utána nagy valószínűséggel dobod... Mert nem hiszem, hogy ezt bármivel is ki lehetne magyarázni.


Sajnállak, nagyon szar lehet ez 4 év után.

2012. júl. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
0%

mindenképp szerezd meg mégegyszer a telefonját, és töltsd át a képeket a gépedre

csak utána kérdezz rá hogy mi ez, és ha önszántából kurvult be akkor küldd szét az ismerőseitek között a képeket

2012. júl. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 OnlyThePro válasza:
hát ez nagyon durva (már ha nem kamu) :) szerintem kérdezd meg a csajodat, kérd meg hogy mondja el ha gond van, aztán ha valami nagyon hülye magyarázattal jön, esetleg tagadja, hagyd a **csába, felejtsd el, ne is törődj vele :) (ha teheted égesd fel a közelben lévő putrit, had foggyanak :) )
2012. júl. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 poiu ***** válasza:
Legyél megértő. A szociális munkások terepgyakorlata már csak ilyen.
2012. júl. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:
Rákérdeztem nála, szembesítettem a képekkel is, de abban a pillanatban sírva fakadt és elrohant, hiába mentem utána. Azóta hívogatom, de nem veszi fel. Most mit csináljak?
2012. júl. 18. 14:05
 26/38 anonim ***** válasza:
Még ezek után hivogatod? Úristen...
2012. júl. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:
Hívogatom, ugyanis szeretném megtudni, hogy miért tette. Lehet, hogy tényleg nem önszántából...
2012. júl. 18. 14:32
 28/38 szelesoldier ***** válasza:
Van már azóta fejlemény?
2012. júl. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
Nincs. Egész álló nap hívogattam, de ki van kapcsolva. Ma találkozom egy magánnyomozóval, talán ő elő tudja majd keríteni.
2012. júl. 19. 05:44
 30/38 anonim ***** válasza:

Helyedben az első dolgom lenne amúgy HIV-tesztre menni meg egyéb betegségek miatt vérvételt/valami vizsgálatot kérni, de kb minden más gyógyítható lesz még, a HIV-et csak akkor tudják kezelni, ha időben észreveszik (akkor sem teljesen, de lényegesen jobban járhatsz így), ingyen van és helytől függően 1-2 héten belül van eredmény.


Ha ez nem kamu, sajnállak. :(


20L

2012. júl. 19. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!