Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Szoktatok jó hangosat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szoktatok jó hangosat pukizni a párotok előtt? Őszintén!

Figyelt kérdés
2009. júl. 13. 22:09
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
50%

nem és nem is tenném, mert (szerintem) így undorito. ami a hátsó feledböl jön kifele, akármilyen halmazállapota van, jobb a wc-ben elintézni, nem? :D

amugy a böfögőverseny nem álltávol tölünk. :P

2009. júl. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
62%

Igen, szoktam. Sot neha versenyezunk is melyikunk tud nagyobbat. A lanyunk tultesz rajtunk is :))

Szerintem semmi szegyelni valo nincs benne.

Amikor tini voltam sokszor vissza tartottam, aztan jarhattam dokihoz. Azota nem tartom vissza!

32/N

2009. júl. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
87%
Másfél év alatt nem... Sőt a barátom se pukizott még ilyet előttem! Nekem még a nagyWC se megy, ha egymásnál alszunk...:S
2009. júl. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
91%
én nemszoktam, eleresztem halkan, ha kell. barátom se csinálja. de nekem amúgysem nagyon kell pukizni.
2009. júl. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
64%
Soha, és nem is fogom. Ha nagyon kell, akkor észrevétlenül hátranyúlok, széthúzom kicsit a fenekem, és úgy nincs hangja. De basszkulcs, legyen már egy nőben annyi tartás, hogy nem rotyogtat ahol és amikor épp rájön! Hihetetlen...
2009. júl. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
82%

Ez egy természetes dolog, hogy az embernek kell. Ha van elég intimitás a kapcsolatban, akkor bőven belefér, jobb ez, mintha a mentő jönne ki.

Az is természetes, hogy pisilni is kell meg kakilni is, azt nem egymás előtt tesszük, de volt olyan, hogy rosszul voltam, róka, hasmenés, és kijött velem párom, mert félhulla voltam, félő volt, hogy elájulok.

De ez is olyan, hogy ki, hogy lett nevelve.

Ez nem nőiség kérdése, a nők is pukiznak, ha kell engedjétek el, ha olyan vagy elbújva, ha nem nem, de ebből baj is lehet, ha benn marad!

Aki nem hiszi járjon utána. :)

2009. júl. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
51%

nem szoktam, ez undorító. egy nőben legyen már tartás, annyira kiábrándító ez szerintem.

előttem sem csinálta még egyetlen srác sem.

2009. júl. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
55%
Nos csajok akkor mindenki varrjon cipzárt a seggére, és a pukit nehogy kieressze, mert nem nőies. :D
2009. júl. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem aki azt mondta, hogy a hangos puki nem nőies, az sem arra gondolt, hogy tartsuk vissza...nem kell visszatartani, nem erről van szó, de egy nő igenis halkan pukizzon. HA úgy tetszik, a sunyi puki. Én mindig kieresztem, de nem hangosan. A kedvemért a párom is "moderálja" magát, de ez még nem jelenti azt, hogy felfúvódva lebegünk a plafonnak ütközve.
2009. júl. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
58%

Micsoda prűd és sznob népség él a Földön!!!

Elképesztő!


Én nem is tudok halkan pukizni, szóval esélye sincs elsunnyogni!

Amúgy nem hiszem, hogy a "semmiből jött" bűz nőiesebb, mint egy hangosabb puki!

2009. júl. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!