Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Szoktatok jó hangosat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szoktatok jó hangosat pukizni a párotok előtt? Őszintén!

Figyelt kérdés
2009. júl. 13. 22:09
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
100%
19:56-osnak igaza van! Te meg egy selyem macsó vagy!
2009. aug. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
71%

szerintem nem azért fog elhagyni mert eldurrantok egyet kettőt.. ugyanolyan szexisnek tart máskor..

ha ki kell jönnie akkor ki kell..

ha pukizok egyet ő általában rákontráz..:D

2009. aug. 20. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
100%
Én ha tehetem, kimegyek pl. a WC-re, de volt olyan pár alkalommal, hogy csak úgy hangosan kicsúszott, nem tudtam visszafogni. Nem volt belőle gond. Szerintem nem zavarja a párom, ha néha kicsúszik. Nem lehet vele mit kezdeni. Azért nem mindig lehet halkan elengedni. Nekem pl. úgy jött ki párszor, mikor behajoltam a babával a kiságyba, hogy betegyem. Onnan nem tudok már kiszaladni. Ettől még nő a nő. A férfi sem attól férfi, hogy pukizik, amikor kedve tartja. Ha kijön, kijön, szándékosan meg egyik nemnek sem illik csinálni egymás előtt. Én ezt gondolom.
2009. okt. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
100%

"Gondolom milyen jó lehet a szexuális életed, ha esetenként 50x durrogtatsz finom orchidea illatot a barátod orra alá. Akár egy gépfegyver. Gondolom most így névtelenül büszke vagy magadra, de mindennek meg van az előnye. Pl: így nem lesz sok a gáz számla. Nem azt mondom, hogy nem lehet, mert embereket vagyunk, na de mindig? Azért, ha 3-4x befinganál az orrom alá, nem biztos, hogy utána hozzád érnék. Egyébként, ha nem esett volna le férfi vagyok."


én nem értelek..kikérte, hogy érj hozzá?semmi közöd a csajhoz, max a barátjának őt meg szerintem nemkell sajnálni mert, ha szereti elfogadja és kész.Amúgy teljesen igazad van csak azért ne durrantson el elötte +3-at, hogy aztán a mentő vigye el...mert van aki sokat puffad mert érzékeny a gyomra :)( és gondolom nem akar egésznap a wc-n kuksolni...az a baj ezzel a problémával, hogy a pukit gyógyszerrel se lehet megakadályozni, max a puffadást,de ahhoz ugyebár meg utána pukizni kell...)szerintem neki nálad szerencsére sokkal normálisabb barátja van aki ezek után is hozzáér...sőt :D szerintem innen látszik, hogy jobban szereti mint téged valaha is bármelyik barátnőd ^^

2009. nov. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
és akkor mi van?
2009. nov. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
seggedkivan :D
2009. nov. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
inkább a faszom.....
2009. nov. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
tedd vissza
2009. nov. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
nem fér be...
2009. nov. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
akkor lekell vágni
2009. nov. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!