Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Szoktatok jó hangosat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szoktatok jó hangosat pukizni a párotok előtt? Őszintén!

Figyelt kérdés
2009. júl. 13. 22:09
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
dejól elvagytok :) a kérdésre a válasz: nem hinném, hogy valaha fogok. nekem még nem volt barátom, de a szüleim előtt is szégyellném a dolgot, hátmég a pasim előtt, aki, ha úgy tetszik, "idegen".
2009. nov. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:

Mi a barátommal ezt abszolút nem vesszük undorító, visszataszító dolognak. Igaz én lányként leszoktam róla, mert nem éreztem magam jól, nem tartottam nőiesnek, amikor pukiztam előtte, így azóta én már igyekszem nem előtte elvégezni a dolgom, de a barátom ugyanúgy csinálja, és nem zavar. Persze direkt ne csinálja az orrom alá, mert azért szólok, de ha pl. fekszünk egymás mellett, pl. ha tvzünk és csinálja, meg sem hallom már, sőt csinálja is, ha kell, mert nem akarom, hogy ebből bármilyen egészségügyi problémája legyen, se most, sem később.


21L

2012. ápr. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
Lányok akinek széb barna a pukilója az nyugodtan belepukizhatna az arcomba engem ez nagyon felizgat!
2013. aug. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
vki 2023 -ból?
2023. nov. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!