Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Szoktatok jó hangosat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szoktatok jó hangosat pukizni a párotok előtt? Őszintén!

Figyelt kérdés
2009. júl. 13. 22:09
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
69%

persze, ha itthon vagyok had ne legyek már szégyenlős

22/L

2009. júl. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
60%
Persze, majd minden pukinál kimegyek a Wc-re..szaladhatnék naponta 100-szor. Olyan emberrel nem is járnék,aki azt gondolja,hogy "fúj, egy nő ne fingjon,mert nem nőies". Mert az jobb,ha a csaj begörcsöl és fekszik az ágyon ordítva( volt már ilyen nekem). Hála az égnek a párom toleráns minden téren velem, és nem hisztizik egy nagyobb puki miatt.
2009. júl. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
70%

A lepontozóknak!


Szállnátok el, mint egy lufi!!!

2009. júl. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
68%

Sziasztok! Én írtam az elején,hogy nem nőies,s látom egyes embereknek nem jött be ez a mondta!!!

A "NEM NŐIES"kifejezést nem arra írtam,hogy vissza kell tartani,hanem arra hogy egy nő legyen a párja előtt NŐ!!!És az volt a kérdés hogy szoktatok e pukizni a barátotok előtt nem pedig az hogy kiereszted vagy nem!!

Persze hogy nem szabad visszatartani de akkor azt mondom megyek pisilni és a wc-n elintézem!!!!De kinek a pap kinek a papné!!!Én a párom előtt soha,sőt senki előtt!!!!!Egy nő legyen a párja előtt nagybetűs NŐ!!!!!!!!!

2009. júl. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
18%
Gondolom, a hangosan pukizó nők úgyis néznek ki, mint amennyi kultúrával rendelkeznek.
2009. aug. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
akkor a hangosan fingó pasik is úgy néznek ki, ennyi erővel.
2009. aug. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
ez is igaz....
2009. aug. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
89%

"Gondolom, a hangosan pukizó nők úgyis néznek ki, mint amennyi kultúrával rendelkeznek."


Nem tudom, miért kell lenézni emiatt valakit. Szerintem mindenki magánügye. Igenis műveltnek tartom magam, tanulok, és tervezem is még sokáig, dolgozok, ritkán járok szórakozni is,(mivel dolgozok), nem is iszok alkoholt,csak nagyon elvétve. Nem káromkodok, és úgy nézek ki ,mint egy nő. Szépnek tartanak, és csinosnak, de legfőképp okosnak..és ez a legfontosabb számomra. A barátom meg egy év után, sok hangos puki után is úgy néz rám, mint egy Istennőre. Nem zavarja. És mivel már az elején írtam, rossz az emésztésem sajnos. Állandóan puffadok,semmi gyógyszer nem hat, egyszerűen így vagyok összerakva. Ha rámjön egy puffadós éjszaka, kb. 50-szer ki kellene mennem a Wc-re, annyiszor kell. És nem tehetek róla. És ha nem engedem ki, begörcsölök keményen. Szóval nem mindenki passzióból fingik a barátja orra alá. És valóban úgy tartom, hogy ha valaki nem fogadna el így, akkor nem is szeret igazán. Ki is vágnám az tuti. De szerencsésen választottam. Szóval légyszíves ne nézd már minden kevésbé sznob nőtársadat bunkó, kulturálatlan egyénnek!

2009. aug. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
100%

"Gondolom, a hangosan pukizó nők úgyis néznek ki, mint amennyi kultúrával rendelkeznek."


Máshol nem szoktam csak itthon, és a párom is mondta, hogy nem zavarja. De te nagyon okos lehetsz....

egy előző válaszoló

2009. aug. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
27%
19:56-es: Gondolom milyen jó lehet a szexuális életed, ha esetenként 50x durrogtatsz finom orchidea illatot a barátod orra alá. Akár egy gépfegyver. Gondolom most így névtelenül büszke vagy magadra, de mindennek meg van az előnye. Pl: így nem lesz sok a gáz számla. Nem azt mondom, hogy nem lehet, mert embereket vagyunk, na de mindig? Azért, ha 3-4x befinganál az orrom alá, nem biztos, hogy utána hozzád érnék. Egyébként, ha nem esett volna le férfi vagyok.
2009. aug. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!