Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ilyen kevés mélyérzé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen kevés mélyérzésű, éretten gondolkodó ember, főleg férfi?

Figyelt kérdés

Akik nem jönnének össze pár hét ismerettség után és nem szexelnének csak úgy.

Akik valóban társat szeretnének, komolyan vennék. Van bennük tisztelet, őszinték, egyéniségüknél fogva kedvesek, nem csak mert az áll érdekükben, tisztelik az életet, együtt éreznek más élőlényekkel, lelkiismeretesek, nincsenek mindenféle ostoba gondolataik amikről meg vannak győződve, nem akarják megváltani az embert.


21/N


2012. júl. 20. 19:26
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
Állítólag én is ezt az ágat képviselem. Nagyon nagy kincs, ha egy lány ezt véli felfedezni egy fiúban. Iszonyatosan szeretem a páromat és nemsokára az életemet is össze fogom vele kötni. Minden szép! 17/F
2012. júl. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:

Legyetek boldogok. :)


Még annyit fűznék hozzá, hogy nem attól lesz rendes, mélyérzésű valaki, mert szerencsétlen, panaszkodik csak, tehetetlen, megkeseredett alak, hanem tulajdonságoktól, belső értékektől. Nem, nem a bőrülés. ;)

2012. júl. 20. 22:45
 23/38 A kérdező kommentje:
Hol érdemes ilyen férfiakat keresni?
2012. júl. 21. 04:23
 24/38 anonim ***** válasza:

Könyvtárban, parkban, biciklitúrákon, egyetemen/főiskolán, utcán, buszon/villamoson. Soroljam még? :)


Mi is emberek vagyunk és éljük az életünket, egyszerűbb azt felsorolni, hogy hol nem vagyunk: kocsmákban, discokban, játékkaszinókban. (és én fesztiválokra sem szeretek kijárni, de oda azért mennek rendes srácok is szerintem)

2012. júl. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
és keveset alszol :)
2012. júl. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

Rossz hírem van. Az érettség, mély érzés, élet tisztelete stb. egyáltalán nem azt jelenti, hogy valaki mondjuk egy évig nem fekszik le a barátnőjével. Számtalan egyértelműen nagyon mély érzésű és fejlett lelkiségű emberről tudni, aki fűvel-fával dugott életében Liszt Ferenctől Weöres Sándorig.


Amit te keresel, arra a "szexuálisan visszafogott" a megfelelő kifejezés.

2012. júl. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
Februárban ismertem meg egy srácot. Most az elmúlt héten találkoztunk többször is. Olyan, amilyet mindig is elképzeltem magamnak...csak sajnos ő nem akar kapcsolatot, de azért szeretne lefektetni, mert állítólag én olyan lány vagyok, akivel megtenné(ez lenne az első). Én ezt elhiszem, csak ha olyan lány lennék, aki "megérdemli" az ilyen szavakat,h kedves, érzékeny stb... az nem fekszik le úgy sráccal,h nincs vele együtt...Szóval patthelyzet...Én is kíváncsi vagyok, h csak a csalódások miatt lesz egyre több "bunkó és számító" ember?
2012. júl. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 Hole Hunter ***** válasza:

21 évesen élj még kicsit! Bulizz, szórakozz, lazulj és gyűjts tapasztalatokat! Ha majd úgy döntesz, hogy ideje megállapodni és jöhet a család, akkor keress olyan pasit, akivel le tudnál élni egy életet! Nehogy majd 40 éves korod környékén jusson eszedbe, hogy elfelejtettél élni... (bár elásni akkor sem kell majd magad). Jellemzően pont a nők, akik meg akarják változtatni a párjukat. Örülök, hogy te nem ilyen vagy (aztán ez majd később kiderül).

Legyen boldog életed!

Üdv.

2012. júl. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
Én 17éves vagyok, és már azon gondolkozom, h milyen jó lesz majd a család meg gyerekek idején...És nem tartom magam csúnyának,persze különösen szépnek se, lenne lehetőségem kalandozni, de nem vágyom rá....Én megértem, ha nem akar "élni" ilyen módon.
2012. júl. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

Én ilyen vagyok. Épp ezért dobtak legutóbb. :)

Szóval nem kell az álszentség. Nem kell nektek ilyen férfi.

2012. júl. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!