Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ilyen kevés mélyérzé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen kevés mélyérzésű, éretten gondolkodó ember, főleg férfi?

Figyelt kérdés

Akik nem jönnének össze pár hét ismerettség után és nem szexelnének csak úgy.

Akik valóban társat szeretnének, komolyan vennék. Van bennük tisztelet, őszinték, egyéniségüknél fogva kedvesek, nem csak mert az áll érdekükben, tisztelik az életet, együtt éreznek más élőlényekkel, lelkiismeretesek, nincsenek mindenféle ostoba gondolataik amikről meg vannak győződve, nem akarják megváltani az embert.


21/N


2012. júl. 20. 19:26
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:

Elporladnak a barátzónában és keserükben már elfogadják a tényt, hogy egyedül élik ke mindennapjaikat, mert a média és a XXI-ik század azt okítja a nőknek, hogy az ilyen férfi impotens és gyenge akaratú....

Sokan meg akarnak változni, de nem megy, mert azok nem ők lennének, valakik megpróbálják felvenni a bunkó szerepet és úgy próbálnak sikert aratni....


Te minden bizonnyal egy csalódott lány vagy, akivel manapság történt valami és ha mondjuk 1év múlva ott lenne előtted egy ilyen srác, akkor nem szeretnéd meg!

Minden nő azzal ámítja a férfiakat, hogy kedves, figyelmes és gondoskodó férfit akar, de valahogy mégis ezek között lehet megtalálni a legtöbb magányosat!

2012. júl. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:

Akinek szüksége van rá, hogy változzon, fogyjon le, sportoljon, ne csak a kifogásokat hajtogassa.

A pajzs az a rendes lányokkal szemben is csak pajzs, kevésbé jön felszínre az igazi egyéniségük.

Szerintem mindenki tökéletes csak észre kell vennie a saját ragyogását.

2012. júl. 20. 19:55
 13/38 anonim ***** válasza:

Közel sem a külsőről van itt szó, vagy sportosságról...

Egy érett gondokodású férfi amúgy is ad a külselyére és az egészségére és sportol is! Próbál előrre haladni az életben és célokat tűz ki maga elé!


De azok a tulajdonságok, amiket felsoroltál, azok a legtöbb nőben érzelmi impotenciát váltanak ki! És az a férfi, aki bókol, küzd és odabújik egy lányhoz, azt akkor sem tartjátok férfiasnak, ha melette jóképű, sportos és okos!

2012. júl. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
Vannak ilyenek, de neked nem ilyen kell, hanem jóképű.
2012. júl. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Sok hasznos választ kaptál.


A pajzs meg azért kell, mert honnan tudhatnám meg hogy egy lány rendes-e? ahhoz több év kell, de sokszor egy élet is kevés hozzá. a szavaknak meg nem szabad hinni.


A rendes srácok meg mind kövérek szerinted? Vagy mire írtad az edzést és a fogyást?

1 évvel ezelőtt még rendszeresen sportoltam. (heti 4-5 alkalommal)

Rendes lányok terén nem hozott eredményt, kalandok meg nem érdekelnek.

2012. júl. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim válasza:
A termeszetes szelekcio nem minden esetben mukodik :/
2012. júl. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:

Szerencsére az én párom ilyen.Nagyon intelligens,széles látókörű,az érzelmi intelligenciája is rendben van,szeretetteljes magával -és másokkal szemben is.

Emellé sportol is,ad a külsejére (ez szerintem alap az intelligens embereknél).

Hasonló a hasonlót vonzza egyébként.

2012. júl. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:

ilyen a mai világ.én is ilyen típusú férfi vagyok.

csak sajnos igen nem vagyok valami nagyon jóképű srác.és a mai lányok többsége se az ilyen fiúkat keresi.fiatalság inkább a kalandot keresi.próbáltam én is rossz fiú lenni,de csak a szex pár hétig formáció nem igen jött be :/

F19

2012. júl. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
Nem találkoztam még vele de ha megtalálom se szólok senkinek!:) szenvedek most a kapcsolatom miatt mert elhitette velem a srác hogy milyen rendes bele szerettem még ígérgetéseket is tett aztán mostanra egy bunkó hazudozó nem is tudom hogy miért nem bírok még elszakadni tőle ?talán mert még mindig azt hiszem hogy az a srác nem csak hazugság volt és arra gondolok hogy a többiek se jobbak semmivel.Tudod van az a mondás hogy minden férfi egyforma!Szerintem ez igaz!Az összes ugyanúgy viselkedik a különbség csak annyi hogy ki mennyire engedheti meg magának azt a viselkedési formát.és az is igaz hogy ha valaki netán hasonlítana a leírtakra az a ffi ugyanolyan nőre fog vágyni.Életemben sajnos mikor még csak 15 éves voltam belém szeretett egy nagyon inteligens fiú aki minden téren jó volt csak mivel nekem első barárom volt azt se.tudtam hogy kell viselkedni elhagyott hamar mert mondta hogy nem illünk így össze.Szóval hasonló hasonlót vonz igaz lehet!Mert mikor mehismertem jelenlegi társam nagyon bulizós bolond korszakom éltem szóval nem is.tudom mit panaszkodok hiszen tudhattam volna hogy nem várhatok semmi jót ettől a kapcsolattól!Szóval menj olyan helyekre ahol szerinted lehetséges hogy ilyen ffiak vannak.
2012. júl. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:

Akkora hülyeség ez a barátzóna. -.- Szerintem bármikor lehet egy barátságból szerelem, sőt az az alapja amire az egész kapcsolat épül később. Azért találni az ilyenekből a legtöbb magányosat mert így állnak hozzá.

Látom te is ragaszkodsz a megkeseredett berögzült hülyeségekhez.

Beleszerettem már olyanba is aki nem az esetem csak tetszett és vonzott, el tudtam volna fogadni, ő egyben barát is volt.

Igen, szerintem is, alap dolog lenne az igényesség mindenkivel magával szemben, hogy jól nézzen ki, ha nem is ő a "legjobb".

Nem mind kövérek, csak példaként írtam, ezen lehet segíteni.

17-es, klónozni kellene az ilyen férfiakat, mint a párod. :D

Nem hiszem, hogy minden férfi/nő egyforma lenne. Sok nőt nyakon tudnék vágni miket művelnek... ;D

Azt vettem észre én is, hogy olyanokat ismertem meg akik hasonlítottak hozzám. De ezt már régóta tudom, hogy először nekem kellene a lehető legjobb társsá válnom.

2012. júl. 20. 22:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!