Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ilyen kevés mélyérzé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen kevés mélyérzésű, éretten gondolkodó ember, főleg férfi?

Figyelt kérdés

Akik nem jönnének össze pár hét ismerettség után és nem szexelnének csak úgy.

Akik valóban társat szeretnének, komolyan vennék. Van bennük tisztelet, őszinték, egyéniségüknél fogva kedvesek, nem csak mert az áll érdekükben, tisztelik az életet, együtt éreznek más élőlényekkel, lelkiismeretesek, nincsenek mindenféle ostoba gondolataik amikről meg vannak győződve, nem akarják megváltani az embert.


21/N


2012. júl. 20. 19:26
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Mert le vagyunk sz@rva, aztán megunjuk.
2012. júl. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést akár én is feltehettem volna. Sajnos nagyon kevés az olyan férfi manapság, aki tiszteli a nőket és hosszú távra tervez.
2012. júl. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 LeftBehind ***** válasza:
84%

Volt már olyan fiú barátotok,aki bárhova hívtátok veletek ment,meghallatta minden bajotokat és mégse érzitek,hogy több lehetne köztetek? Na ők azok a férfiak!

Béke!

2012. júl. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
Nekem ilyen nincs. Nem barátkozom olyan férfiakkal akikkel nem látok esélyt arra, hogy alakuljon valami később. Egy kapcsolat alapja a barátság.
2012. júl. 27. 23:59
 35/38 LeftBehind ***** válasza:
Szóval nem barátkozol olyannal,akin nem látod azonnal,hogy lehetne valami,mégis azt mondod,hogy egy kapcsolat alapja a barátság....csak szerintem üti egymást a két dolog?
2012. júl. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Igen, ez a belső ellentmondás!

Ha nem érdekli a nőt a férfi egy kicsit sem, akkor magasról teszik a fejére. Azt utálom a legjobban, mikor azt mondja egy lány, hogy van egy csomó férfi barátom....

Ilyenkor jön a kérdés, hogy te is keresed azokat a fiúkat, vagy csak ők keresnek téged(álltalában mindíg a 2-ik a válasz) és az nem esik le nekik, hogy egy barátság is kétoldalú dolog!

2012. júl. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

A kérdező írt nekem levelet még jó pár napja, melyben megkérdezte, hogy van-e kedvem ismerkedni. A közeledést nem utasítottam vissza, válasz azóta sem érkezett...


Azt hiszem ennyire gondolja komolyan a kérdést. Egyértelmű, hogy történt vele valami, csalódott egy neki kedves férfiban, és keserűségében tette fel a kérdést.


Azt hiszem lezárhatjuk a kérdést, hiszen megoldottuk a problémát.


A nők nem az ilyen pasikat keresik. Köztudott és nyilvánvaló.

2012. júl. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

32: rossz fiúk közt nehéz lesz ilyet találni.


már megint azok a fránya belső ellentmondások :(

2012. júl. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!