Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! El tudnátok képzelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anita22 kérdése:

Fiúk! El tudnátok képzelni hosszú távú kapcsolatot egy ilyen nővel?

Figyelt kérdés
Sajnos nem vagyok olyan talpraesett, hanem kissé félénk, társaságban visszahúzódó. Nagyon sok helyzetben meg sem szólalok szinte, nem tudok megnyílni. Azt mondják nincs önbizalmam, pedig szép, csinos vagyok. Egyszerűen nem jut eszembe semmi téma és nagyon zavarba jövök mikor kinyitom a szám. Nem találom magamat valami jó társaságnak, unalmas vagyok, pedig beszélgetnék, de nem jut soha eszembe semmi, mások társalgásába sem tudok bekapcsolódni. Ez a legnagyobb bajom magammal, és legutóbb a barátom is ezért szakított velem. Mindig ő irányított engem, ő talált ki programokat én soha. Szeretnék megváltozni, de nem megy. Nem tudom hogy lesz e egyszer olyan barátom aki így elfogad engem és segít hogy valamennyire más legyek mint amilyen most. Ja, amúgy 23 éves vagyok.
2012. júl. 25. 11:33
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, ötleteket, én továbbra is próbálkozom, remélem majd több sikerrel mint eddig. Egy kis kocsmába le szoktam járni, van is ott sok-sok ismerősöm akikhez le is szoktam ülni, de ő nekik mindig van valami mesélni valójuk, nekem alig. Úgyhogy ott is az van velem mint akárhol máshol, másokkal: én hallgatok, a többiek beszélnek, és nagyon sokszor megkérdezik, miért vagyok ilyen csöndes. Néha azt hazudom, hogy csak elfáradtam és azért.
2012. júl. 25. 15:59
 22/32 anonim ***** válasza:
Nincs veled baj, sokan nagyon szeretik az ilyen lányokat, hidd el. Csak te ne a megveszekedett partiarc srácokra hajts!:)
2012. júl. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 ASOT ***** válasza:

hát jah..biztos nehezen tudsz feloldódni, hiába tart jóideje már a kapcsolatod, de te még is visszahúzodóbb vagy, nem nyílsz meg teljesen, mintha nem azt csinálnád amit szeretnél...


mintha nem tudnál ellazulni, mintha nem önmagadat adnád..

2012. júl. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Pontosan, ez így van utolsó válaszoló! De örülök hogy sokaknak ez bejön, azért változni szeretnék legalább egy kicsiit, és fogok is csak lehet hogy idő kell hozzá, sok idő.
2012. júl. 25. 18:43
 25/32 anonim ***** válasza:
Én simán el tudnék képzelni :)
2012. júl. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 ASOT ***** válasza:
na látod...ha ez a gond amit írkáltam...akkor nem csak veled volt a gond...
2012. júl. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
Hát nem csak velem ja... de leginkább velem én úgy gondolom, de ez hosszú...
2012. júl. 25. 20:31
 28/32 ASOT ***** válasza:

nyugi a lényeg ugyanaz!

Keress mást, de az akit közel engedsz magadhoz, azt ismerd meg előtte jó alaposan! ÉS ha önmagad leszel laza felszabadult és úgy érzed bármit el mernél neki mondani, na akkor megfelelő párt találtál!

2012. júl. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Úgy lesz, keresek mást, de annyira türelmetlen vagyok és félek hogy kifutok majd az időből, ugyanis szeretnék gyereket/gyerekeket is egyszer. Előtte meg bizony tényleg jó alaposan kell megismernem a leendő párom. Rettentően vágyom már mindezekre.
2012. júl. 25. 20:58
 30/32 ASOT ***** válasza:

23 vagy még csak. Van még időd te lány!


és emiatt hogy gyerek meg család meg amerikai álom, hogy kertes ház szép füves terület játszótérrel ahol a 2 gyerek játszik apa szedi a szilvát te meg befőzöd odament a konyhában....ezzel ne siess! vagyis ezért ne siess!


csak szépen lassan...

2012. júl. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!