Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! El tudnátok képzelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anita22 kérdése:

Fiúk! El tudnátok képzelni hosszú távú kapcsolatot egy ilyen nővel?

Figyelt kérdés
Sajnos nem vagyok olyan talpraesett, hanem kissé félénk, társaságban visszahúzódó. Nagyon sok helyzetben meg sem szólalok szinte, nem tudok megnyílni. Azt mondják nincs önbizalmam, pedig szép, csinos vagyok. Egyszerűen nem jut eszembe semmi téma és nagyon zavarba jövök mikor kinyitom a szám. Nem találom magamat valami jó társaságnak, unalmas vagyok, pedig beszélgetnék, de nem jut soha eszembe semmi, mások társalgásába sem tudok bekapcsolódni. Ez a legnagyobb bajom magammal, és legutóbb a barátom is ezért szakított velem. Mindig ő irányított engem, ő talált ki programokat én soha. Szeretnék megváltozni, de nem megy. Nem tudom hogy lesz e egyszer olyan barátom aki így elfogad engem és segít hogy valamennyire más legyek mint amilyen most. Ja, amúgy 23 éves vagyok.
2012. júl. 25. 11:33
1 2 3 4
 31/32 ASOT ***** válasza:

még 1 megjegyzés!


gondold át, hogy azt amit ide kiírtál és amit itt a hozzászólókkal beszéltél elmondtál---> akkor lesz jó ha mindezt a párodnak is el mered majd mondani ilyen nyíltan mint ahogy itt!

2012. júl. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:
Igaz, igaz, tudom, van még időm fiatal s éretlen vagyok még, élem tovább szépen az életem, a tanácsok szerint cselekszem, és csak szépen lassan, eljön mindennek az ideje.
2012. júl. 25. 21:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!