Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ennyire beképzeltek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anowind kérdése:

Miért ennyire beképzeltek manapság a csajok?

Figyelt kérdés

Kérdések:

1. Tényleg ennyire beképzeltek a csajok?

2. Egyáltalán megéri szeretni (párkapcsolatba lenni) egy ilyen csajt?

3. Vajon miért ennyire ritka normális csajt találni?

4. Hol lehet szerintetek normális csajjal találkozni?

5. Mindegyik a pénzre, kinézetre megy?



2012. júl. 28. 22:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/85 A kérdező kommentje:
70-es válaszolónak: Amúgy is a csaj stílusáról látszik az, hogy valaki beképzelt vagy sem. Egy normális, rendes lány is járhat kivágott felsőben. Csak az a baj, hogy sok srác csak kinézet alapján dönti el, hogy milyen egy csaj. Az alapján ítélkezik. Ez baj meg kell ismerni őt. Nekem is voltak olyan barátnőim akik kivágott felsőben járkáltak az utcán mégsem ribik voltak. Az "annyire beképzelt csajok" többségét inkább a tizenévesek alkotják! (14-19) Szerintem!
2012. aug. 10. 10:54
 72/85 A kérdező kommentje:
67-es válaszolónak: Nyugi! Azért gondold meg mit írsz. Valószínű neked se esne jól az amit te írtál ennek a kommentálónak.
2012. aug. 10. 10:55
 73/85 anonim ***** válasza:

Miért mi olyan sértő?Tudod sokat számít az első benyomás,nem fogunk minden ribancot egyesével megismerni hogy rendes-e vagy sem.Ha tanultál kommunikációt te is tudod hogy az öltözék is számít,mit gondolnak az emberek egy olyan nőröl aki úgy öltözik mint egy ribanc,szerintem tudod a választ.

70-es!Nem baj,jókat írtál.Ezen én is gondolkodtam,hogy mi van akkor ha egy csávó menőzik nyáron a felső testével.Válaszom:általában a munkások vannak a városban pólónélkül,valamint a cigányok szeretnek felvágni ezzel a nagy melegben,aki atlétát hord,azt akkor tartom hivalkodónak ha tetkói is vannak.Sajnálom hogy az unokatesódat leribizték,melegben általában az emberek lejjebb vetkőznek,ez nem is baj,én sem mindenkire értettem a ribanc jelzőt,de azért van különbség a nyárias női öltözék,és a ribancos viselet között.Egyébként sok nő télen is nekivetkőzik,még a mínuszban is hivalkodnak,akár munkába menet közben is,mik ezek ha nem ribancok ?

2012. aug. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/85 anonim ***** válasza:

73 Nem feltétlen azok. Mutat a ruha valamit, de sajna bonyolultabb. Erre írtam a tornacipős farmeres lányt, még csak nem is sminkel, de nagykanállal fogyassza a fiúkat, ráadásul játszadozik is velük, több pasit tart, stb.

Míg a másik tényleg picit ribisen öltözik, miniruha, műköröm, kivágott felső, de egy barátja van régóta, akit meg nem csalna.


Szóval sokaknál csak divatból mennek a dolgok, és mostanában ilyen a divat. A beképzeltség is sokféle lehet, én azért írtam ezeket, mert elgondolkoztatónak szántam őket.


Sajnos magam is tapasztaltam, hogy a látszat sokszor csal. Persze nincs idő mindenkit egyesével kiismerni, ez is így van. De kellemetlen, és kellemes meglepetés egyaránt érheti az embert.

2012. aug. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/85 anonim ***** válasza:

"Egyébként sok nő télen is nekivetkőzik,még a mínuszban is hivalkodnak,akár munkába menet közben is,mik ezek ha nem ribancok ?"


Különben ezekkel meg egyszerűen nem kell foglalkozni, mert úgy is megtalálják a hasonlóan hivalkodó kigyúrt"menő"/szintén félig "mű" plázázó srácokat maguk mellé.

2012. aug. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/85 anonim ***** válasza:
Hát igen,rájuk találnak,de aztán dobva lesznek.Tudom vannak kivételek,de akkor sem értem hogy egy normális,hűséges lány minek hivalkodik.Elég gáz divat ez.
2012. aug. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/85 anonim ***** válasza:
Ezek az emberek néha kölcsönösen "dobálják" egymást, egy izompólós hívalkodó pasi egy jobb csajért a csajt, de néha a csaj egy menőbb pasiért azt, akit felszedett. Erre írtam, hogy akik másképp gondolkoznak, azoknak jobb "kimaradni" a világukból, bármilyen tetszetősek. :)
2012. aug. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/85 A kérdező kommentje:
77-es válaszolónak: Van benne valami...
2012. aug. 11. 19:18
 79/85 anonim ***** válasza:
Ez tényleg így van,de sokan nem akarnak kimaradni a világukból.
2012. aug. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/85 anonim ***** válasza:
MERT A VÉRÜKBEN VAN!
2012. szept. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!