Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ennyire beképzeltek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anowind kérdése:

Miért ennyire beképzeltek manapság a csajok?

Figyelt kérdés

Kérdések:

1. Tényleg ennyire beképzeltek a csajok?

2. Egyáltalán megéri szeretni (párkapcsolatba lenni) egy ilyen csajt?

3. Vajon miért ennyire ritka normális csajt találni?

4. Hol lehet szerintetek normális csajjal találkozni?

5. Mindegyik a pénzre, kinézetre megy?



2012. júl. 28. 22:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/85 A kérdező kommentje:
Hanariko: Ezt nekem szántad? :D Mert ha igen akkor el vagy tájolva. Ezek kérdések voltak és nem kijelentések. Valószínű, hogy nem olvastad az eddigi hsz-eimet. Ajánlom olvasd el amiben az van, hogy 'tisztelet a kivételnek'! Én tudom, hogy vannak kivételek, de azt is, hogy iszonyú kevés.
2012. júl. 28. 23:28
 32/85 anonim ***** válasza:
100%

Hanariko: ez a kérdező tényleg teljesen normálisnak tűnik. :D Jófejnek, nyitottnak.


Mégcsak nem is az a kategória, akik elég gyakoriak itt gyk-n. Jókisfiúnak hiszik magukat, mert csendesek, és visszahúzódók, közben masszív "nőgyűlölők" és hisztisek (ember legyen a talpán, aki el tud velük tölteni nőként egy napot, és tényleg nem ítélkezni szeretnék, én teljesen nyitottan megkíséreltem egyik másikkal beszélgetni!)- aztán arra a következtetésre jutnak, hogy "rosszkisfiúnak" kell lenni, hogy csajozhassanak, vagy kőgazdaggá kell válni.


Pedig ott gyakran a személyiséggel vannak inkább gondok, ahogy észrevettem. :(

2012. júl. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/85 Hanariko ***** válasza:
100%
nem valóban nem olvastam a hozzászólásokat, nem mindig van türelmem. Ha tudod, hogy van kivétel, az jó:) igyekezz megtalálni őket. (az alapján amit a második kommentemben idéztem valakitől)
2012. júl. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/85 anonim ***** válasza:

1. A legtöbben igen.

2. Nem, mert csak átvernek és kihasználnak. A csajok csak szexre jók, semmi másra.

3. Mert alapból nagyon kevés van, és nekik is van már egy jóképű, magas, gazdag pasijuk.

4. Sehol, legalábbis szinglivel nem.

5. Igen.

2012. júl. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/85 A kérdező kommentje:
34-es válaszolónak: Kicsit borúlátónak tűnsz :D
2012. júl. 29. 18:57
 36/85 anonim ***** válasza:
Ez nem borúlátás, ez a szomorú valóság :)
2012. júl. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/85 anonim ***** válasza:
54%
Tina Cica!Te nem csak beképzelt vagy hanem egy kur.va is.Azért jártál abba az iskolába mert apuci elintézte,különben fölnem vettek volna,vagy lehet hogy nálad a legjobbak a gyépéseket jelentik.
2012. júl. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/85 anonim ***** válasza:
Mert mindenki a valagukat nyalja
2012. júl. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/85 Szeretemacsokit válasza:
100%

1.Igen,rohadt sok beképzelt van,bár nem tom mire föl...

2.Egy beképzelt fruskát szerintem nem éri meg

3.Nem ritka ilyet találni csak ki kell nyitni a szemed,meg azért nehéz mert a feltűnő csitrik elvonják a férfiak figyelmét a talán nem olyan szép(vagy csak nem meri megmutatni szépségét,mert nem hasonlít a beképzeltekre)

5.Bárhol,csak próbálj megnézni olyan lányt is akinek van némi hibája a külsején.

6.Hát én nem megyek a pénzre,bár azért kicsit számít.

2012. júl. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/85 Szeretemacsokit válasza:
mármint a külső számít kicsit
2012. júl. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!