Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ennyire beképzeltek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anowind kérdése:

Miért ennyire beképzeltek manapság a csajok?

Figyelt kérdés

Kérdések:

1. Tényleg ennyire beképzeltek a csajok?

2. Egyáltalán megéri szeretni (párkapcsolatba lenni) egy ilyen csajt?

3. Vajon miért ennyire ritka normális csajt találni?

4. Hol lehet szerintetek normális csajjal találkozni?

5. Mindegyik a pénzre, kinézetre megy?



2012. júl. 28. 22:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/85 anonim ***** válasza:
100%

Nem könnyű, de lehetséges, ha megpróbálod megfelelően megismerni, és nem vagy felületes. (Hanem nyitott).


Nekem szerencsére összejött, pedig lehetne a fiúkra is eleget panaszkodni! :) Viszont sosem tettem, mindig magamba néztem inkább, és leszűrtem, hogy nem jó rétegben nézelődök, ha nem találok megfelelőt. :)

2012. júl. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/85 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ez beképzelten hangzik, de én szép vagyok (legalábbis mások ezt mondják, és néha csúnyának látom magam, de azt hiszem tényleg bájos vagy, gazdag (ezt azért csak el tudom dönteni...apu bankár) és a Fazekasba járok tehát okos is....azthiszem. De én vagyok az utolsó ember akire azt lehet mondani hogy beképzt....a fent említett dgok ellenére kevés az önbizalmam, mert van egy bnőm aki mindig azt érezteti hogy jobb nálam.
2012. júl. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/85 anonim ***** válasza:
93%

1.A facebook-os tükörben dekoltázst és kacsaszájat lefotózó lányok, illetve a buliban rámenősen rád ragadó csajok többsége beképzelt(bár itt is lehetnek kivételek)

2.Ha tényleg beléd szeret egy ilyen csaj akkor megváltozik.

De ha továbbra is beképzelten viselkedik akkor nem szeret igazán.

3.Rossz helyen keresel.Mindig a cicababákhoz mentek oda és elkerülitek a lehetőséget hogy beszélgessetek egy csendesebb, de lehet hogy értelmesebb, értékesebb lánnyal(akik általában titokban tele vannak bolondsággal jó értelemben:))De mivel nem szólsz hozzájuk ezt soha nem tudod meg.

4.Nem az egyes pontban leírt lányokhoz kell közeledni,hanem azokhoz akik elsőre is szimpik.

5.Nem.

Lehet kicsit hosszú lett a szöveg:-)))

17/L

2012. júl. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/85 anonim ***** válasza:
100%
Valóban nem vagy beképzelt: csak okosnak és szépnek hiszed magad, ja és apuci vagyonával dicsekszel...
2012. júl. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/85 anonim ***** válasza:
60%

11-es vagyok. Sok lányt ismerek, akik viszont panaszkodnak a fiúkra, és csak sajnálják magukat. A fiúk beképzeltek, b.nkók, felületesek, csak a szexre mennek, vagy nyavalygósak, elkényeztetett anyuci kedvencei, felületesek, és túl igényesek (csak a bombázókat veszik észre), és még sorolhatnám a sok panaszt. Nekik is azt szoktam javasolni, hogy felejtsék el ezeket, mert csak hátráltatja őket a párkeresésbe, ha a negatívumokra figyelnek.


Egyébként, kellemes meglepetés is érheti az embert, mert a külső, első benyomás nem mindig minden..

2012. júl. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/85 A kérdező kommentje:
Tina Cica: A még egészséges beképzeltséggel nincs gond. :) Inkább azt mondd magadról, hogy szép vagy mint pesszimista legyél és mindennap azt szajkózd "fú de rosszul nézek ki'! :D De nagyon sok durván beképzelt lányt ismertem már meg és egyáltalán nem tetszett a dolog! Főleg Facebookon találkozok ilyen lányokkal.
2012. júl. 28. 22:44
 17/85 A kérdező kommentje:
11-es válaszolónak: Lehetséges megismerni de nagyon nehéz. Volt normális barátnőm de volt beképzelt is, fene tudja miért! Rosszul ismertem ki. Na mindegy... Tudom, hogy a fiúk közt is sok hülye van. :D
2012. júl. 28. 22:47
 18/85 anonim ***** válasza:
Hu, bocsi hogy el tudom dönteni hogy milyen vagyok. Küldjek képet? Szőke kékszemű, 170 centi 48 kiló....C-s a melltartó kosaram.(ne.merd azt mondani hogy az nem számít. Mindenki azt mondja hogy szép vagyok. Nem dicsekedni akartam. Csak megmondtam h pénzes vagyok. Az első komment miatt. Nem tudom hogy vágod-e de a Fazekas a legjobb Gimi magyarországon. Ahhoz hogy oda felvegyenek zseninek kell lenned.
2012. júl. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/85 anonim ***** válasza:
Tina Cica, kicsit erőltetett vagy. Bocs, építő jellegű kritikának szánom. Rám például írhatnak akármit, neten biztos nem kezdem el bizonygatni, hogy mennyi pénzem van (van, én tudom mennyi), meg milyen okos vagyok. :)
2012. júl. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/85 A kérdező kommentje:
13-as válaszolónak: Jajj nekem herótom még a kiszedett szemöldök, utána pedig a kifestése. A felsoroltjaidon és a szemöldökös dolgon kívül más nem jut eszembe. Ez a kacsaszáj meg borzalmas, hogy valakinek ez tetszik. Egyáltalán mi a jó ebben? Borzalmas...
2012. júl. 28. 22:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!