Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ennyire beképzeltek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anowind kérdése:

Miért ennyire beképzeltek manapság a csajok?

Figyelt kérdés

Kérdések:

1. Tényleg ennyire beképzeltek a csajok?

2. Egyáltalán megéri szeretni (párkapcsolatba lenni) egy ilyen csajt?

3. Vajon miért ennyire ritka normális csajt találni?

4. Hol lehet szerintetek normális csajjal találkozni?

5. Mindegyik a pénzre, kinézetre megy?



2012. júl. 28. 22:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/85 anonim ***** válasza:

Kérdező: (# 59/60)


Furán látod. Beképzeltség = kirakja a mellét, meg gazdag pasikra hajt?


Én olyan "egós" csajokat ismerek, akiknek jól menő menedzser féle állása van, sokat keresnek, szépek, de nem raknak ki semmit (és "divatfiúkra" "hajtanak").


Nem tudtam eddig, te mit értesz beképzeltség alatt, de ez utóbbi kategória is elég nagyra van magával..talán még jobban..

2012. aug. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/85 anonim ***** válasza:

"Ezek ilyenek.Mondanám hogy csak nálunk magamutagató szinte az összes csaj,de nem,külföldön is hasonlóak,több országban :D"


Nem drágáim, a ti szemetek áll rá arra. :D Egyik csaj ismerősöm se rak ki semmit (pedig gyönyörűek, magabiztosak, határozottak, "egósak", szuper munkájuk, sok pénzük van, néha saját lakás, kocsi, több diploma).

2012. aug. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/85 anonim ***** válasza:
*Mondjuk ők meg az a réteg, akinek nem számít a pasi pénze, külsőre viszont nagyon finnyás.
2012. aug. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/85 A kérdező kommentje:
61-es válaszolónak: Végül is igazad van neked is! Van ez a fajta is...
2012. aug. 9. 11:48
 65/85 anonim ***** válasza:
Nem,egyre több ilyen csaj van,amelyik normális lány annak is van 1-2 kur.vás képe.Én is láttam már 1-2 széplányt akinek egy ilyen képe se volt,de az tényleg 1-2 volt.
2012. aug. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/85 anonim ***** válasza:
Ja, egyre több páwa meg divatfiú is van, de érdekes, újra leírom: az én ismerősi körömben vhogy nem a melleiket kirakó lányok vannak többségében.
2012. aug. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/85 anonim ***** válasza:
Ja sajnos ők is egyre többen vannak,de ki a fas.zt érdekel a ti ismerőseid?Ki beszélt a te ismerőseidről?Te vagy az Isten vagy mi van ?
2012. aug. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/85 anonim ***** válasza:

Jah, csak arra céloztam haver, h marhasok embert ismerek, és érdekes módon nem csak mindent kipakoló csajokat meg hasonló fiúkat látok (így soha nem is lököm be ezt a szöveget, h egyre több az ilyen csaj).


Javaslat: menj végig átlag hétköznap az utcán, jó hosszan. Figyeld a csajokat. MINDET. Számolj. De ne csak azt nézd, aki kirakja a melleit. Szándékosan mindet.


10-ből kb. 3 lesz "r.bancos". Tapasztalat. De nem muszáj megcsinálni, akkor viszont ne panaszkodjatok.


Jah, Isten az nem vagyok. :D

2012. aug. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/85 anonim ***** válasza:
Nem,panaszkodunk.Tudom vannak normális csajok is az utcán,egyébként nyári időszakban sokkal nagyobb a ribancok előfordulása.
2012. aug. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/85 anonim ***** válasza:

= Nyári időszakban lengébben öltöznek a lányok. Erről (is) lehet szó. Egyik lány unokatesóm (aki minden, csak nem "r.bancos"!) rövidnadrágot, meg lenge felsőt vett a tikkasztó hőségben.


Szép, formás mellei vannak, és formás feneke, úgy ment bicajozni, és képzeld, leribizték.


Állandó kapcsolata van évek óta, a stílusa se olyan.


Én aztán nem védek senkit, de árnyaljunk.


Akkor ha te a 35-36 fokban fiú létedre félmeztelen vagy, és tegyük fel szép a tested, akkor bizonyára azért, mert "fiúribi" vagy, aki így kelleti magát?


Csak, mert feltűnt ez a "nyári időszakban" megjegyzésed. Persze, télen sokan felöltöznek, fáznak, nyáron meg levetkőznek azok is, akik egyébként nem mutogatni akarják magukat.


Ja, és ismerek csajokat, akiket hetente más pasival látni, mégse kivágott felsőben jár, hanem sima farmer, sportos "fiúpóló", stb.


Bocs, tudom sok volt, ennyi voltam!:)

2012. aug. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!