Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem bírok elszakadni a múlttól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírok elszakadni a múlttól, azt akarom hogy minden legyen a régi de nem tudom hogy ez lehetséges e? Csak sejtem hogy nem!

Figyelt kérdés
Nem túl régen szakítottak velem egy több mint 2éves kapcsolatnak lett vége ahol mindekét fél imádta a másikat csak az utolsó szakaszban eengeteg vita miatt egyikük érzései elhalványultak.Nem tudom ezt elfogadni még az első 2napon keresgettem de semmi azt mondta nélkülem akar élni,de én ezt nem tudom elfogadni sehogysem!Mit tehetnék hogy legyen bármi esélyem is?Semmit nem rudok azóta róla lehet hogy neki semmi baja,de én összeroppanok teljesen le vagyok gyengülve.egy L
2012. júl. 29. 08:32
1 2 3 4 5
 21/47 A kérdező kommentje:
:(( na ez jól lelombozott...azt hittem valami jó legalább:( sírnom kell megint:( nm tudom am mire vélni mert azt mondta pontosan amikor megkérdeztem h alar e még h "azt hiszem nm" nm volt olyan 100%os se annyira fáj h nm akar h az valami hijetetlen mert annyira szeretett ő is most meg azt kell mehélnem h nm nm láthatom h így kell élni meg mással kell lenni mimdenkinek...nagyon rossz
2012. júl. 29. 18:53
 22/47 anonim ***** válasza:
Én azzal nyugtatom magam hogy nem szeret és ezért hagyott el és ha így van akkor tényleg nincs már értelme... magadhoz nem láncolhatod. Ez van, Nektek más utat jelölt ki az élet és megtaláljátok a boldogságot mással is majd. Én is nagyon szeretem a volt párom, hidd el, 4 évig totál szerettük egymást hatalmas szerelemmel, ragaszkodással, sohasem veszekedtünk, minden nagyon jó volt... de eltűnt részéről a láng és most azt keresi egy másik lányban. Sajnos nem tudja még, hogy mással is így lesz, nem szabadna feladni ilyen könnyen egy kapcsolatot. De ez van, vége és már nem tehetek ellene semmit mint ahogyan Te sem. El kell engedned.
2012. júl. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 A kérdező kommentje:
Elengedni elengedem mert sajnos nm tudok mit tenni.De pokoli!nem rudom szavakba önteni ezt a fájdalmat amit érzek emiatt nm tudom miheu kezdjek nélküle nem vagyok az a lány mint a legtöbben h oh vége kit érdekel aztán már mással van...egyszerűen nagyon nehezen megy ezt feldolgozni annyira nagyon hmondom már azon gondolkodom sokszor h inkább halnék meg mert nm bírom ezt ki ez kegyetlenség minek találták ki az érzéseket?az is biztos h nm akarok senkit többé mert nm fogok mégegyszer ezen keresztül menni ha egyszer sikerül...bár soha ne is kezdtem volna vele én bolond mert ezt nm lehet bírni csak emészt nahyobb a fájdalmam mint amit el tudok viselni
2012. júl. 29. 19:40
 24/47 Hazardteam ***** válasza:
100%
Dehogyis. Túl fogod élni, találsz sokkal normálisabbat, a TÁRSADAT és utólag visszatekintve hálát adsz az égnek, hogy így alakult, emrt máskülönben lehet, hogy soha nem is ismerkedtetek volna meg, mert lekötött ez a majom. Amin most keresztül mész, piszkosul fáj, lehet, sőt biztos, hogy rosszabb a fizikai fájdalomnál is, de természetes. A lelked olyan, mint egy "térkép" amin mindenkinek megvan a helye. Anyu-apu-testvéreid-barátaid-nagymami stb. Amikor "kívülről" befogadsz valakit, behívod erre a térképre és elfoglal egy részt. Ha régóta, vagy sokat vagytok együtt, akkor ez a rész egyre csak nő a térképeden. Ha hirtelen eltűnik, ahogy most és még az sem tiszta, hogy miért, akkor egy sajgó seb marad a térképeden és megpróbálod önkéntelenül "letépni" de közben meg az emlékek és a még meglévő érzelmek miatt húznád is vissza. Emiatt a huzavona miatt van az a rettenetes fájdalom. Meg azért, mert ember vagy. Ha nem tudnál ilyen erős érzelmeket érezni, mint most, amik ezt a fájdalmat okozzák, akkor nem tudnál jó érzéseket sem érezni, olyan lennél, mint valami lelketlen robot. Ez csak azt jelzi, hogy van szíved és örülj neki. Mert amikor eljön a "te időd" akkor meg lehet, hogy földöntúli boldogságban lesz részed éppen azért, mert képes vagy ilyen érzelmeket megélni, érző szívű ember vagy. Tudom, hogy fáj, nekem is fájt, nem is akarom elbagatelizálni. De azt tudnod kell, hogy ez természetes. Most a "leválás" előtt vagy még, vagy már benne. Ilyenkor egyszerre gyűlölöd és egyszerre szereted. Mármint a másikat. De jobb lesz hidd el és jobb fog jönni, csak azt most még képtelen vagy átlátni, vagy felfogni (ez is természetes) Egy dolgot ne tégy most: NE ígérj, NE esküdj meg semmire és NE hozz hosszútávú döntéseket, NE tökélj el SEMMIT ebben az állapotban! Gondolok itt olyanokra, mint "én már senkit nem akarok/fogok szeretni" meg "nekem ő volt az igazi, senkivel nem lesz ilyen" meg ehhez hasonlókra még csak ne is gondolj, nem hogy mondogassad. Hogy miért, az most nem fontos, de megvan az oka. Fogadd meg, jót akarok.
2012. júl. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 A kérdező kommentje:
Tudom hogy jót akarsz nekem és mindkettőtöknek köszönöm hogy írtok mert valamivel jobb hogy tudom nem csak én vagyok ilyen 'szerencsétlen' meg hogy tartjátok bennem a lelket! De mi van akkor ha csak úgy enyhül a fájdalmam ha azzal nyugtatom magam hogy egyszer újra együtt leszünk?Mert mi lesz ha xsak így tudom elfogadni a helyzetet de mi lesz ha soha többet nem leszünk együtt?Az is baj hogy én soha nem láttam tőle jobbat úgyértem pl külsőre is 100%os nekem ő nem rudom miért de ha más pasit látok mindig undorodok tőlük valamiért akárhogy nézzen ki.Viselkedésben is őt láttam a legjobbnak mert rengeteget törődött velem nagyon kedves és türelmes volt vele és mindog hallottam h más párja egyáltalán nem ilyen.aezért sem bírom kiverni a fejemből:( csak akkor nm sírok ha ilyenre gondolok h majd majd megkeres meg h akar még...bár ha mással látnám nm tudnék többé hozzáérni.lehet ez kéne h mrgutáljam..csak így fog menni másh nem
2012. júl. 29. 21:45
 26/47 Hazardteam ***** válasza:
Ez ilyen "szerelem utáni szerelem". A magyarázatát nem tudom, viszont eskü ahogy írtad, magamra ismertem, pedig nem mostanában volt. Hogy mi van akkor? Semmi. Jön egy valaki, aki teljesen más, mégis van olyan "tökéletes". És éppen akkor, amikor nem számítasz rá, talán már feladtad. Gondolom nem véletlen történik általában így, biztos van valami oka, mert ez elég jellemző sokakra. Akiknél nem ez van, ott beleragadtak a múltba és én részben azért pampogtam neked annyit ezekről a dolgokról, hogy te ne juss oda, hanem egészséges módon leválj és helyreállj. Előbb utóbb egyébként így is úgy is megtörténik. De ismertem olyat, aki annyira "kapaszkodott" az egészbe, hogy egy idő után már a szenvedéseibe volt "szerelmes" mert szerintem úgy érezte, ha elengedné akkor egy része veszne oda (ami nem igaz) Sokan évekig elhúzzák és saját maguk ellenségeként megnyomorítják és megrabolják a saját életüket. Én azt mondom ne tedd. Szenvedj, sírj, bánd ami történt, örülj annak a jónak, ami volt, de ne tedd, ne tapadj le arra a palacsintasütőre túl soká, amire rátettek. Tegyél meg mindent annak érdekében, hogy túljuss ezen. Hidd el, tiszta fejjel az exedet is, a jövődet is és a múltat, meg az "okokat" is jobban át fogod látni. Most még nem.. általában senki nem képes rá ilyen állapotban. Ha érdekel: nekem ugyanezek voltak a gondolataim. Anno levelezgettünk egy lánnyal, aki segíteni próbált úgy, mint én most és szerintem ledöbbennél mennyire ugyanazokat mondtuk. Gondolkozz. Ezen a földön él 7 milliárd ember! De hiába él 7 milliárd ember, ha az az egy, akire szükséged van és tökéletesen illene hozzád, éppen akkor jönne az életedbe és állna ott előtted, amikor képtelen vagy akárcsak felismerni is, mert még mindig a múlton rágódsz és mélyre ástad magad a depresszióba, meg az exedhez kötődsz, mint valami apáca a kolostorban a rég meghalt férjéhez.. Csak nálad nem ez történt persze. De az ilyesmi nem ok nélkül történik és aki elmegy, főleg így, az menni is akar. Ha pedig menni akar, akkor nem ő volt a te embered, még akkor sem, ha az őt megelőzőekhez, vagy azokhoz képest, amilyen pasikat ismersz és egyáltalán el tudsz képzelni, ő az "isten". Vannak dolgok, amiket még nem tudsz, mert ember vagy. Fogadd el, hogy nem tudhatsz mindent, nem ismerhetsz mindenkit és minden változót, főleg nem előre..
2012. júl. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
Az előzőnek teljesen igazat adok. Amúgy én is úgy vagyok vele hogy azzal nyugtatgatom magamat, hogy esetleg megbánja és visszajön hozzám, persze nálam annyival rosszabb ugye hogy van már valakije és így nincs hiányérzete. De talán ha tényleg nem keresem többet akkor azért a 4 év az felerősödik benne. Persze az más kérdés hogy ezek után meg tudnék-e benne bízni és nem félnék-e az újabb csalódástól. Ami pedig azt illeti, én is úgy vagyok vele, hogy senkit sem tudnék úgy elfogadni ahogyan őt, minden hibájával együtt, legyen az külső vagy belső. Én is úgy érzem most hogy nincs még egy ilyen és sajnos mindenkit hozzá hasonlítok. De megnyugtató hogy pl. Te is így vagy ezzel, ez azt jelenti hogy ez a normális. Szóval minden rendben lesz, én úgy gondolom... persze azért a sírás még engem is kerülget, de talán lassan enyhülnek ezek a fájdalmak. Remélem...
2012. júl. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 Hazardteam ***** válasza:
Mind a kettőtöknek küldtem valamit, ha gondoljátok nézzétek meg.
2012. júl. 30. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 A kérdező kommentje:
Köszönök mindent tényleg.kezdem felfogni h akit szerettem örökre elvesztettem és egyre inkább arra gondolok h ez nm az én hibám volt mert hisz mindent megtettem kettőnkért jó voltam hozzá de neki ez nm kellett.remélem h egy napon iszonyatosan meg fogja bánni h ordítani fog ő is a fájdalomtól amikor rádöbben h mennyit is ért egy embernek.de remélem azt is h akkor teljesen meggyűlölöm.többé nm is akarok róla beszélni ma úgy keltettem magam ez egy rémálom volt h nm is élt ha élt meghalt h mással nm lehet olyan mint velem mert az az énje nm él.és h gyűlölnöm kell.mindent megteszek azért h ha neveét hallom csak a gyűlölet munkáljon bennem mert azt aki eldobott nm lehet szeretni többé sem tisztelni az egy gaber.gyűlölni fogom azért h nm tartotta be az ígéreteit lehet h sírni is fogok de akkor azért kell h sírjak mert ilyen naív voltam.megmutatom h az akit eldobott bámulatos ember lett ez legalább ösztönözni fog mind tanulásban mind sportban h jobb legyek annál az embernél akit utálok akinek egy senkinek kéne lennie a szememben.most ilyen gondolataim vannal de többet gondolni se akarok úgy rá mint akit valaha is szerettem...
2012. júl. 30. 06:45
 30/47 Hazardteam ***** válasza:

Pont az ilyesmikre utaltam, hogy ne tedd, mert rövid távon ugyan lehet, hogy lelkileg "felpumpálod" magad egy kicsit és "könnyebb" (nem igazán) de hosszú távon tönkreteszed a "szívedet" és már nem leszel ugyanaz az ember, ha ezt az utat követed. Aki ezt sokszor csinálja sokakkal, "abból" a végére, mire jönne az igazi, már nem is marad semmi sem, csak egy görcsökkel teli bizalmatlanság gombóc..


"Egy dolgot ne tégy most: NE ígérj, NE esküdj meg semmire és NE hozz hosszútávú döntéseket, NE tökélj el SEMMIT ebben az állapotban! Gondolok itt olyanokra, mint "én már senkit nem akarok/fogok szeretni" meg "nekem ő volt az igazi, senkivel nem lesz ilyen" meg ehhez hasonlókra még csak ne is gondolj, nem hogy mondogassad. Hogy miért, az most nem fontos, de megvan az oka. Fogadd meg, jót akarok"

2012. júl. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!