Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem bírok elszakadni a múlttól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírok elszakadni a múlttól, azt akarom hogy minden legyen a régi de nem tudom hogy ez lehetséges e? Csak sejtem hogy nem!

Figyelt kérdés
Nem túl régen szakítottak velem egy több mint 2éves kapcsolatnak lett vége ahol mindekét fél imádta a másikat csak az utolsó szakaszban eengeteg vita miatt egyikük érzései elhalványultak.Nem tudom ezt elfogadni még az első 2napon keresgettem de semmi azt mondta nélkülem akar élni,de én ezt nem tudom elfogadni sehogysem!Mit tehetnék hogy legyen bármi esélyem is?Semmit nem rudok azóta róla lehet hogy neki semmi baja,de én összeroppanok teljesen le vagyok gyengülve.egy L
2012. júl. 29. 08:32
1 2 3 4 5
 31/47 A kérdező kommentje:
Mindent megfogadok abból amit mondtál de ezt nem!Azért nm mert én tényleg nm akarok több ilyen kapcsolatot inkább élem az életem eegyedül mintsem h megint ez legyen.ok most jön az h ezt így nm lehet felfogni meg h van aki nm ilyen de én még akkor megmondtam mikor együtt voltam azzal az 'emberrel' h utánna ha ennek vége nm akarok senkit.nm azt mondom h nm lesz kapcsolatom életemben ganem hh nm szerelemből lesz valakim az tuti mert nm érdekel inkább legyek érzéketlen mint egy ilyen roncs valaha is az életben.mindennap imádkozom és azt jívánom mindig h adjon erőt céljaim eléréséhez lehet h nekem egyedül kell lennem ahhoz h megvalósítsam azt amit akarok..gyűlölni akarom és kész ne legyen akkor szívem de gyűlölni lehet csak azt aki így bánik azzal aki szereti.mást meg végképp nm akarok sehogysem.nm leszek mégegyszer ilyen buta!
2012. júl. 30. 11:09
 32/47 anonim válasza:
Szia! nem olvastam végig a kommenteket, csak beleolvastam. Én is ilyen helyzetben voltam pont egy éve. Ugyanezeket éreztem. Engem az nyugtatott, hogy más sem halt bele a szerelmi bánatba, akkor én sem fogok. Tettem a dolgom, készültem a diplomámra, közben meg beszélgettem sokat egy másik sráccal. Persze mindig csak sírni akartam, ha sportoltam akkor is, minden percben tudtam volna. Aztán telt az idő, először nem fogadtam el, hogy vége. Utána azzal áltattam magam, hogy visszajön, de nem bírtam kivárni, minden reggel ő voltaz elso gondolatom, sot nem volt olyan másodperc h ne gondolnék rá. aztán ez mérséklődött. magától. tudom közhely h az idő megoldja, de így van hidd el. összejöttem azzal a sráccal, akivel sokat beszélgettem, jó volt vele, jól éreztem magam, beleszerettem. és aztán hirtelen a semmiből feltűnt a volt párom, azóta is vissza akar jönni. csak már én nem akarom. szóval senki nem tudhatja, mi lesz a folytatás, lehet majd vissza akar jönni, és addigra te már mással leszel boldog!
2012. aug. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 A kérdező kommentje:
Kedves 18-as válaszoló!:) aki azt írta hogy undorodnom kéne magtól hogy keresem a fiút aki azt mondta hogy nem akar.Most nevetve mondhatm hogy no lám mégis csak akar mert 2napja csak keres hogy elhamarkodottan döntött és hogy mennyire szeret akar engem stb.Akkor most ki a szánalmas és undorító????A hülye kommenteddel akkor megbántottál hogy ilyeneket mondtál rólam de már tudom hogy a te véleménysd téves volt...:)
2012. aug. 14. 22:06
 34/47 anonim ***** válasza:

És majd két hónap múlva kezditek az egészet elölről, és ölitek egymás idegeit, míg világ a világ.

Gondold csak, hogy igazad volt, ha neked ettől jobb. De attól, hogy az exednek most éppen nőhiánya van, és fut egy kicsit utánad, mert minden csettintésére ugrasz, attól még nem lesz újra működőképes a kapcsolat.


24/N (18-as válaszoló)

2012. aug. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 Hazardteam ***** válasza:
Egyetértek, ilyenbe nem szabad belemenni..
2012. aug. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 A kérdező kommentje:
Akkor most elmondom ezt az egészet aztán kíváncsi vagyok hogy mit fogtok rá válaszolni úgy hogy tisztában vagytok a tényekkel.Ugye a mi kapcsolatunk azért ment nagyon tönkre mert én ki akartam sajátítani mindig,soha nem engedtem sehova egyedül ha elment mindig számon kértem felhoztam neki stb,ezért volt hogy egyszer szakítottunk is én megígértem hogy változom ja és hozzáteszem én közben sehová nem jártam arátokkal is megszüntettem a kapcsolataimat abbahagytam a sportolást mindent mert csak az ő kegyeit lestem persze ezért őt is be akartam zárni.Jöttek emiatt a veszekedések egymás agyára mentünk hogy csak mi ketten ketten együtt mindent.Aztán mikor ár nagyon végletekben beszéltünk kezdtem kicsit uralkodni magamon hogy el kéne engedni bulizni stb. Jó ekkor ő már szakított hogy ezt nem lehet elviselni hogy ennyire sokat veszekszünk ez nem megy és ugye zokogott sírt mert bár azt mondta hogy szerinte nem szerelmes már csak megszokás volt az egész mindketten szorítottuk egymást és nem akrtuk elengedni a másikat ő mondta hogy azért legyen vége mert szerinte így jobb lsz mindkettőnknek én úgy gondoltam hogy ugye ettől nem lesz jobb mert csak változtatni kéne a magatartásunkon ezért keresgettem az elején hogy ha már ennyi mindent megéltünk szeretjük is egymást ne dobjuk el ezt.Oké én elkezdtem ezek után élni a kis életemet újra barátokkal lógtam elkezdtem sportolgatni mikor időm engedi olvasni és rájöttem hogy olyan voltam mint egy parazita mert tőle vártam minden oldogságot és ez nagyon nem volt jó oké ő meg most felkeresett hogy hiásan döntött mert szeret és nem jó nélkülem és velem akar lenni.ÉS hogy ha újra kezdjük akkor nem ilyen olond módon kell csinálni.Meg mondtam neki azt is hogy ez azért ne mvolt jó mert mindig egymás ellen harcoltunk soha nem engedtünk a másiknak mindig győzni akartunk és hogy egy emberként kell mozognunk MI-ben gondolkozni és ne Én meg Te. Szóval ennyi lenne. Nem tudom így mit fogtok erre írni. A másik hogy írtad szerinted mert nincs nő.Hát ezt azért tartom hülyeségnek mert egy elég helyes fiú de tényleg mindenki szerint helyes kettő a mai lányok hát azokhoz menni se kell jönnek ők maguktól is. Ezért gondolom hogy ez most baromság lenne hogy azért akar visszajönni mert hogy nincs csaj mivel azok mindig vannak...Szóval én ha újra belemennék akkor barátokkal ugyanúgy trtaám a viszonyt és sportolnék is amúgy is beszéltük hogy együtt akarunk járni edzeni.Szóval szerintetek így?:/
2012. aug. 15. 10:10
 37/47 anonim ***** válasza:

Újra eljársz sportolni... majd együtt jártok edzeni.


Ez már egy apró jele, hogy újra csak egymás nyakán fogtok lógni. Az ember nem változik varázsütésre: akár tetszik, akár nem.


Jónéhányszor keresztülmentem már ilyen történeteken, mint amit leírtál. Volt olyan, akivel legalább 10szer eljátszottuk, hogy rájöttünk mi a baj, kezdjük újra, és most minden másképp lesz, változunk mindketten, egymásért, mert a másik a nagy Ő, az Igazi.


Tudod, mi lett belőle? Lósz@r.


És itt a tanulság: ami nem megy, azt nem kell erőltetni. Újramelegítve csak a káposzta jó.


24/N (18-as)

2012. aug. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 A kérdező kommentje:
Nem tudom,de én úgy érzem hogy én megváltoztam teljesen.Agyilag is sok mindent felfogtam,az hogy ő megváltozott e azt nem tudhatom de ha nem változott meg ami elég hamar ki fog derőlni akkor hagyom.Amúgy is úgy akarom vele hogy nem járunk csak vagyunk mintha együtt lennénk csak nem hivatalosan és ha már ez alatt az idő alatt problémák lesznek olyanok mint az előtt hagyom.
2012. aug. 15. 12:40
 39/47 anonim ***** válasza:

Vannak dolgok, amiket nem lehet kicsit csinálni: kicsit járni? Ez olyan, mint kicsit b@szni...


Ez mondjuk az európai ember sajátja: nem csinál százszázalékosan dolgokat. Csak félerővel. Azt meg minek? A keleti kultúrákban ilyen nincs. Ott ha csinálsz valamit, akkor azt csináld rendesen vagy sehogy.


Én továbbra sem látom értelmét. De ahogy látom, te sem.


24/N

2012. aug. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 A kérdező kommentje:
Úgy értem mindent beleadok meg neki os megmondom hogy adjon bele mindent csak nem akarom hivatalosan pl facebook mert ha 2hét múlva elöjön az az arca ami azelőtt is akkor ne keljen megint mindenegyes ismerősnek elmagyarázni higy mi a helyzet.Úgyérzem én is hogy nem fog változni de magamban biztos vagyok hogy rengeteget változtam és gondolkodásom is más szóval ha ő erre nem képes akkor felesleges az időt rabolni...csak mivel szeretem és elvileg ő is ezt az egy próbát megérheti..
2012. aug. 15. 14:09
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!