Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem bírok elszakadni a múlttól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírok elszakadni a múlttól, azt akarom hogy minden legyen a régi de nem tudom hogy ez lehetséges e? Csak sejtem hogy nem!

Figyelt kérdés
Nem túl régen szakítottak velem egy több mint 2éves kapcsolatnak lett vége ahol mindekét fél imádta a másikat csak az utolsó szakaszban eengeteg vita miatt egyikük érzései elhalványultak.Nem tudom ezt elfogadni még az első 2napon keresgettem de semmi azt mondta nélkülem akar élni,de én ezt nem tudom elfogadni sehogysem!Mit tehetnék hogy legyen bármi esélyem is?Semmit nem rudok azóta róla lehet hogy neki semmi baja,de én összeroppanok teljesen le vagyok gyengülve.egy L
2012. júl. 29. 08:32
1 2 3 4 5
 41/47 Hazardteam ***** válasza:

"Semmit nem rudok azóta róla lehet hogy neki semmi baja,de én összeroppanok teljesen le vagyok gyengülve.egy L"


Dobtak egy mentőövet, enyhült a fájdalom és most minden reményteljesnek tűnik. Legyen úgy, de nálatok valami nagyon mély önbizalomhiány és bizalmatlanság lengi körül az egészet. Egészséges/érett/kiegyensúlyozott kapcsolatot csak 2db. egészséges/érett/kiegyensúlyozott ember képes kreálni. Persze mondhatnám, hogy majd együtt megtanuljátok, de kérdés, hogy akarjátok e és a srác megvárja e, vagy keres valakit, akitől könnyebben és többet KAP. Ha ennyire lesz@rod magad és nem viselkedsz nőként, kihúzott háttal, akkor még sokan visszaültetnek ebbe a szenvedős iskola padba és elkaszálnak a pótvizsgán, mire rájössz, hogy hol a bibi. Szerinted normális dolog folytatni, vagy belekezdeni egy kapcsolatba úgy, hogy 1-2 hete az ember még a falat kaparta nyüszítve, mint a kutya? Én, ha csaj lennék és azon gondolkodnék, hogy újrakezdem (aaah belegondolni is rossz) akkor is valahogy heti 1-2 alkalomra szorítkoznék a sráccal és olyan "semleges" programokkal, semmi komollyal. Hogy értsd: Újra megpróbálnám megismerni és neki is ezt kellene tennie. Semmi veszekedés, semmi követelőzés, mindenki éli az életét, de elkötelezettségben, tehát nem fűvel fával mert szabadok vagyunk (de asszem normális embereknél ez nem is merül fel) És amikor már látnám, hogy nem csak valami pillanatnyi szeszély, vagy fellángolás a részéről/részemről akkor kezdeném elhinni, hogy komolyan változtam/változott és talán most tiszta lappal új történelmet írhatunk. Tudod mások vagyunk, máshogy gondolkodunk. Van, akinek a "csodálatos elme" jelenti az igazi szerelmet és van, akinek a "szex és new york". Én mindenesetre drukkolok.

2012. aug. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 A kérdező kommentje:
Hogy érted azt higy ennyire leszarom magamat?Most írtam hog barátokkal vagyok sportolok tanulok ez leszarás?Külsőmre viszont mimdig iszonyatosan igényes vagyok mikor vele voltam akkor is végig.Èn is így gondoltam ahogy te írtad hogy hűségben de nem hivatalosan együtt ahogy te Irtad úgy gondoltam én is.
2012. aug. 15. 17:44
 43/47 Hazardteam ***** válasza:

"Most írtam hog barátokkal vagyok sportolok tanulok ez leszarás?" - NEM.


Azt jelenti: másokat részesítesz előnyben és mások véleményét részesíted előnyben túlzott mértékben, míg a te véleményed, tapasztalataid stb. plasztikusan idomulnak, mikor feltűnik a srác és az érdekel, ki mit mond egy sz@ros fácsén. Nemrég még totál kivoltál, a srác meg olyanokat mondott, hogy nem akar veled élni, meg hagyd békén és hogy azt sem tudod merre jár. Ha nekem ilyeneket mondana, csinálna, én nagyon óvatosan kezelném az egészet.

2012. aug. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 A kérdező kommentje:
Óvatos leszek!de szerintem nem fogjuk folytatni mert amiket majd mondok neki biztos hogy nem fog neki tetszeni és már ha azokat a dolgokat is el utasítja amiket mondok akkor találkozni is felesleges lesz többé..de egyébként iazonyatisan furcsának találom ezt én is h eddig takarodjak most meg megint huuu de szeretlek igazad volt elhamarkodtam.az a baj egyEbként h soha nem is fogom meg tudni az igazat mert ő sose vallaná be.ez a legnagyobb probléma mert ha elmondaná a szintiszta igazat akkor legalAbb megadná arra az esélyt h tisztalapokkal újra megismerjük egymást és bízzak benne mert így soha nem fogok tudni.
2012. aug. 16. 11:15
 45/47 Hazardteam ***** válasza:
Látod, tudod te.. Egy (intim) kapcsolat alapjai: bizalom-őszinteség-elkötelezettség. Ha ezek közül bármelyik is hiányzik, akkor a kapcsolat nem igazi kapcsolat, csak valami adok-kapok érdeksz@r, vagy 2 buta ember pótcselekvése.
2012. aug. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele.azt hiszem most ő is komolyan gondolja és én is.megbeszéltük h ilyen próbaidősen járjunk.azt hiszem ha most nem jön össze akkor el kell felejtsük egymást örökre.de sel se tudom képzelni h mi történhetne köztünk ami rossz??nem vagyok fèltékeny megbízol benne ő ugyanígy szeret is szöval ha most lesz probléma annak más oka lesz.rengeteget beszélgettünk.majd elmesélem mi lett a sorsunk !:)
2012. aug. 17. 14:29
 47/47 A kérdező kommentje:
bár soha ne vettem volna fel a telefont..
2013. nov. 23. 23:58
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!