Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El akarja vetetni a babánkat!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El akarja vetetni a babánkat! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A barátnőm kb. 3 napja szólt, hogy terhes lett és már van is időpontja abortuszra. Felháborított, hogy nem szólt nekem róla és hogy egyedül döntötte ezt el. Én szeretném ezt a babát, mert szuper a kapcsolatunk és imádom is a barátnőmet. Úgy érzem minden stimmel és boldogok lehetnénk, de ezzel kiábrándított.


Minden érvvel próbálkoztam már, hogy enyhüljön a szive és ne vetesse el, de azt mondja, hogy ő még ki akarja magát élni és nem akar ennyire fiatalon anyuka lenni, hiába mondtam, hogy a családunk úgyis támogat majd és segít nekünk és a sulit sem kell abbahagynia. Mégis mit csináljak? Ha elveteti tuti elhagyom. 21F



2012. júl. 30. 11:42
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
9%
21-es,ezt is kihangsúlyoztam,hogy bizony az a legdurvább,hogy nem beszélte meg vele,és teljesen jogos,h el akarja hagyni..ma senki nem tud olvasni?:D
2012. júl. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
85%

mit kell ezen ennyit rágni? hagyja el akkor, ha így látja, ki beszéli le róla? senki nem mondta, hogy márpedig a kérdező igenis maradjon a barátnőjével. viszont a barátnőt is bőséggel meg lehet érteni, hogy miért veteti el.


váljanak el útjaitok, és ennyi.

2012. júl. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
73%
Hiszed vagy nem, neki is van beleszólása. Főleg, hogy nem te hordanád kilenc hónapig, lennél rosszul reggelenként, szülnéd meg aztán szoptatnád még egy ideig, és nem hagyhatnád egyedül álmában sem nem tudom, hány éves koráig.
2012. júl. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
81%
Te is eldöntötted, hogy elhagyod, nem bocsátottad szavazásra a kérdést a pároddal. A kapcsolatot is, a gyereket is két embernek kell akarnia.
2012. júl. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
96%
Bocsánat, hogy beleszólok de most úgy véditek a kérdezőt.. Persze, ha más esetben a nő akarja megtartani és a férfi nem és kiírja a kérdést, akkor meg persze mindenki lehordja a nőt...
2012. júl. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
44%

A szitu hasonló, mint amikor a nő a teherbeeséssel meg akarja fogni a pasit.

A lényeg ugyanaz: kihagyja a férfit a döntésből, és ez a lényeg! Ilyet nem szabad senkivel tenni!

A gyerek vállalása vagy nem vállalása két ember döntése kell, hogy legyen. Persze mondhatja azt a nő, hogy nem érzi magát készen, és valószínű, hogy a kérdező el is tudná fogadni... de úgy, hogy "eldöntöttem, hogy elvetetem", nyilván más a szitu.

Én nagyon megértem a kérdezőt (pedig nő vagyok, gyerekem is van már). Ez a kapcsolat így nagyon egyoldalú, és ha egy ilyen lényeges kérdésben is hiányzik a kommunikáció, akkor valóban nem lehet hosszú távon tervezni...

2012. júl. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
36%
Inkább sokan a nőt védik, csak mert "ő hordja ki" bla-bla. Az viszont fontos tény, sőt sokkal fontosabb, mint az, hogy kinek a testében fejlődik a magzat, az, hogy a fiú 50%-ban a megszülető gyermek szülője, tehát ugyanannyi joga lenne a gyerekhez, hiszen az az övé is éppúgy, ahogy a lányé. Inkább örülne a lány, hogy egy olyan férfival találkozott, aki nem hagyja el a barátnőjét, ha az várandós lett.
2012. júl. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
3%
Végiggondolva a dolgot, lehetséges, hogy arról van szó, hogy a lány nem szereti annyira a fiút, mint fordítva, vagy másképp fogalmazva: a lány nem a fiúval képzeli el a jövőjét, ezért nem akarja a gyereket.
2012. júl. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam erre. Sőt, az is lehet, hogy nem az enyém a gyerek, mert az utóbbi időbe hideg volt velem és semmit nem akart velem megbeszélni, mindig csak a haverjaival volt (legalábbis ezt mondta) de én ezt annak könyveltem el, hogy biztos sokat voltunk együtt a nyáriszünet miatt és kell neki egy kis tér. Nem tudom... soha nem jutott ilyen eszembe, hogy megcsalna, de régebben beszélgettünk a gyerekről és mondta, hogy ha úgy adódna, akkor megtartaná. Erre tessék...
2012. júl. 30. 15:36
 30/49 anonim ***** válasza:
78%

Én csak azt nem értem, hogy egy komoly kapcsolatban hh nem esett szó ilyen dolgokról?

4 éve vagyok a párommal (szintén 21 éves vagyok), de nálunk szóba került már, hogy ki mit szeretne, ha véletlen becsúszna egy baba.

Mi úgy vagyunk vele, hogy egyelőre nem szeretnénk, így megfelelően védekezünk, de ha netalántán mégis teherbe esnék (hiszen semmi sem 100%), akkor megtartanánk a babát.

Komolyan nem értem, hogy miért nem lehet ezt előre megtárgyalni. Pl. ha alapból azt mondja a lány, hogy márpedig ő nem szül, akkor sokkal jobban oda kell figyelni a védekezésre.

Megkérdezhetem, hogy mégis hogy esett teherbe??

Ha nem akart gyereket, akkor miért nem védekeztetek normálisan?

2012. júl. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!