Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El akarja vetetni a babánkat!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El akarja vetetni a babánkat! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A barátnőm kb. 3 napja szólt, hogy terhes lett és már van is időpontja abortuszra. Felháborított, hogy nem szólt nekem róla és hogy egyedül döntötte ezt el. Én szeretném ezt a babát, mert szuper a kapcsolatunk és imádom is a barátnőmet. Úgy érzem minden stimmel és boldogok lehetnénk, de ezzel kiábrándított.


Minden érvvel próbálkoztam már, hogy enyhüljön a szive és ne vetesse el, de azt mondja, hogy ő még ki akarja magát élni és nem akar ennyire fiatalon anyuka lenni, hiába mondtam, hogy a családunk úgyis támogat majd és segít nekünk és a sulit sem kell abbahagynia. Mégis mit csináljak? Ha elveteti tuti elhagyom. 21F



2012. júl. 30. 11:42
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
De honnan ilyen biztosak benne hogy nem a te gyereked volt? 100%-ig ezt nem állíthatja biztosra. Persze ha már felmerült ennek a gyanúja akkor nyilván félrekúrt, így végül is a végkimenetelen ez nem változtat, gondolom így is úgyis vége.
2012. aug. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 A kérdező kommentje:
Megnéztem a nőgyógyásztól kapott leletet, ami napra pontosan megállapítja, hogy mikor eshetett teherbe, de ekkor még eszembe se jutott, hogy visszaszámoljak, hogy vajon tényleg tőlem van-e. Aztán a barátnője mondta hogy hát nagy dilemmába van, hogy kié lehet. Na ekkor számoltam utána és még csak az sem lehet, hogy 1-2 nap eltérés. mert emlékszem, hogy abban a hónapban nem engedte, hogy egy ujjal is hozzányúljak, sőt ha puszit adtam, akkor is hideg volt hozzám. Ma reggel elmentem hozzá, hogy számon kérjem, de félvárról vette a dolgot, és csak annyit mondott: "Ez az én felelőtlenségem és nem a tied!" szóval igen! Mástól van a kicsi és nem tőlem, és ez tuti! A szülei mérgesek rá, állítólag odaköltözik majd a csávójához a héten... Sajnos vagy nem sajnos, de nem érintett meg annyira ez a dolog, hogy sz*rul érezzem magam miatta. Inkább kiábrándult vagyok, de az nagyon...
2012. aug. 3. 16:32
 43/49 anonim ***** válasza:
100%

Csorikam! Hidd el, jobban jartal, mintha evekig nevelted volna es utana egy vervetelnel megtudod,hogy nem a tied...

Micsoda r.bancok vannak...

2012. aug. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 Hanariko ***** válasza:
Na, hát tényleg sajnállak. :/ de legalább megszabadultál tőle és nem kell más gyerekét nevelgetned.
2012. aug. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
67%

Sajnálom, hogy ez történt veled... De legalább nem a te gyermekedet veteti el. Annál még így is jobb neked... (Szegény gyermeknek így is úgy is rossz. :()


Azokkal a hozzászólásokkal meg nem értek egyet, hogy a nő teste, ő dönt... Pontosabban a nő testében van 2 emberből egyenlő mértékben kialakult kis élet, egy pici gyermek... A végső lépést persze mindig végül a nő teszi meg, hiszen neki kell felfeküdni vagy nem a műtőágyra, de a döntést közösen kell meghozni, mert egy közös gyermekről van szó! (Nem a nő testéről! Az csak egy ideiglenes otthona a babának.)

A 21 éves kor azért már nem kizáró ok...

(A szüleim is 21 évesen váltak a testvérem szüleivé, egyetem mellett - nem tervezetten, azért ez már felnőttkor, nem tinikről van szó. Láss csodát még mindig együtt vannak és egy második gyermeket is vállaltak, azt már tervezetten. :))


És azt hiszem, egy baba élete kapcsán az a legjelentéktelenebb kérdés, hogy "nem ti kínlódtok 9 hónapig hányással hányingerrel,hátfájással,és csak aztán jön a java,vajúdás fájások,és a hab a tortán a szülés..."


"elhiszem,hogy nektek férfiaknak,könnyű rámondani hogy márpedig ,megtartjuk..." Szerintem meg a férfiaknak pont azért könnyebb olykor rámondani az elején a babára a nemet, mert nem az ő testükben növekedik a baba és esetleg később, nehezebben alakul ki a szülői érzés, ragaszkodás bennük.


Nagyon rokonszenves a kérdésfeltevő, hogy azonnal szeretettel, felelősséggel gondolt a nem tervezett babára is! Több ilyen férfi kellene! :)

2012. aug. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
Úgy kellett volna írnom, hogy "de a döntést közösen kellENE meghozni".
2012. aug. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy próbáltok belém lelket önteni. Minden amiben hittem összedőlt. Nem is tudom, hogy tudnék-e még megbízni valakiben ilyen mértékben...
2012. aug. 4. 13:01
 48/49 Hanariko ***** válasza:
100%

NE ismétlem NEhogy átvidd ezt a csalódást egy másik kapcsolatba. Előbb ezt zárd le (biztos nehéz) de csak utána kezdj neki bárminek. Különben az meg miattad fog csúfos véget érni.


És annak, aki itt utoljára hosszan írt egy kommentet: mentségnek valóban gyenge a 9 hónapos szenvedés, és persze közös gyerek, és 21 évesen nem tini, de attól hogy már felnőtt, ivarérett, nem biztos hogy készen áll egy nő az anyaságra. (attól függetlenül hogy van aki 21 évesen szül, ahogy a te példádnél is) Persze szemét dolog nem megbeszélni a másikkal, de hát most már így történt.

2012. aug. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
Én a hosszan válaszoló vagyok. :) Én nem is erre az esetre írtam konkrétan, hanem a válaszolókra reagáltam, akik ilyeneket írtak. Persze lehetséges, hogy van aki később és van aki akár soha nem érik meg a szülőségre. Itt úgy tűnik, nem is erről volt leginkább szó. Hiszen beszélték is korábban a kérdezővel, hogy a becsúszott gyereket megtartanák... Itt úgy tűnik, az volt a legfőbb baj, hogy a nő már nem volt szerelmes és kesze-kusza kapcsolatok mellett fogant a gyermek...
2012. aug. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!