Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El akarja vetetni a babánkat!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El akarja vetetni a babánkat! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A barátnőm kb. 3 napja szólt, hogy terhes lett és már van is időpontja abortuszra. Felháborított, hogy nem szólt nekem róla és hogy egyedül döntötte ezt el. Én szeretném ezt a babát, mert szuper a kapcsolatunk és imádom is a barátnőmet. Úgy érzem minden stimmel és boldogok lehetnénk, de ezzel kiábrándított.


Minden érvvel próbálkoztam már, hogy enyhüljön a szive és ne vetesse el, de azt mondja, hogy ő még ki akarja magát élni és nem akar ennyire fiatalon anyuka lenni, hiába mondtam, hogy a családunk úgyis támogat majd és segít nekünk és a sulit sem kell abbahagynia. Mégis mit csináljak? Ha elveteti tuti elhagyom. 21F



2012. júl. 30. 11:42
1 2 3 4 5
 11/49 Hanariko ***** válasza:
*korodbeli
2012. júl. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
59%
Hát elég bunkó dolog h meg sem baszélte veled. Ennyire sem tisztel?? Akkor minek van veled? Pláne ezzel a dumával h még ki akarja magát élni. Ilyet nem mond egy olyan nő aki komolyan gondolja a kapcsolatát. Én sem hinném h megtartanám ha most becsúszna de nekem kicsit nyomósabb okaim vannak. Nincs munkánk, lakásunk, azt meg nem akarjuk h a szüleink tartsanak el 1 gyerekkel. Jah és ezt a párommal is megbeszéltük, de biztos h újra átbeszélnénk ha helyzet lenne. Minden esetre nagyon vigyázunk h ne legyen
2012. júl. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 A kérdező kommentje:
Igen én is így vagyok vele. Ha most nem gondolt arra, hogy ilyen nagy döntést meghoz egyedül, de ha még el is döntötte, legalább megmondta volna rögtön, akkor nem ez lenne. És igen egyetértek, ebből később is bajok lesznek, úgyhogy ha tényleg elveteti, akkor rögtön utána szakítok vele és a kórházba se látogatom meg az tuti.
2012. júl. 30. 11:51
 14/49 anonim ***** válasza:
47%
Mindenki aki azzal van h érthető h nem akarja megtartani: Vegyétek már észre h itt az a legdúrvább h arra sem volt képes h megbeszélje ezt a dolgot a párjával.
2012. júl. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 A kérdező kommentje:
ember: nem a szüleinkkel akarom felneveltetni a kicsit, csak segítenek, ha olyan van, de egy 25 évesnek is segítenek a szülei. Nem értem mit kell kötöszködni.
2012. júl. 30. 11:55
 16/49 anonim ***** válasza:
28%

Az én barátnőm édesanyja 20 éves volt, apukája pedig 21. Hála Nekik, hogy nem is gondolkodtak az abortuszban!


A sulit lehet folytatni GYES után is, szóval 2-3 év múlva, az még bőven nem késő, és iskolába sokkal könnyebb visszatérni a GYESből, mint egy munkahelyre, ami vagy megvár vagy nem.

Gondoljon inkább arra, hogy ha majd munkát fog keresni, akkor a munkáltatók szíves-örömest felveszik majd, mivel már nincs GYESen.


Én mindenféleképp a Te oldaladon állok, kérdező, én is megtartanám.

2012. júl. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
89%
figyelj...20 éves vagyok...ha nekem becsúszna egy baba,tuti elvetetném.megszakadna a szívem,hogy a mi hibánkból egy ártatlan baba halna meg,de nem tehetem.Én is egyetemre járok,a barátom is...elhiszem,hogy nektek férfiaknak,könnyű rámondani hogy márpedig ,megtartjuk...nem ti kínlódtok 9 hónapig hányással hányingerrel,hátfájással,és csak aztán jön a java,vajúdás fájások,és a hab a tortán a szülés...Én tudom,hogy megvannak a szépségei,és ha úgy érezném,hogy készen állok egy gyerekre,mindezt örömmel viselném,de így nem...tudom,hogy itt az a legfőbb probléma,hogy meg se kérdezett,de gondolom nem akarta hogy lebeszéld,vagy zsarold,vagy akármi...úgy gondolta,hogy így könnyebb lesz...és ne hidd,hogy ellened vagyok,mert teljesen jogosan háborodsz fel,okod lenne rá hogy emiatt elhagyd,csak elmondtam,hogy szerintem mi játszódhatott le benne...és tényleg ne erőltesd rá,mert azt mind a 3an megszívnátok...
2012. júl. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
92%
az utolsónak pedig annyit mondanék,hogy nekem egy nyári szünetből nehéz visszarázódnom a suliba,nemhogy 3 év után...
2012. júl. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
19%
17. De nem fogod fel h milyen szemét dolog az h meg sem beszélte ezt a párjával??? Egy jó kapcsolatban az az alap h egy ilyen fontos dölgot nem csak úgy eldöntök hanem megbeszélem a kedvesemmel
2012. júl. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
73%
nem jó a szövegértésed vagy mivan? leírtam,hogyha akarnék gyereket,ezeket ÖRÖMMEL viselném...-.- de NEM akarok még,így így állok hozzá,igen!
2012. júl. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!