Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti hogy viszonyultok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogy viszonyultok a dagadtsovány pasikhoz?

Figyelt kérdés

Aki esetleg nem tudná mire gondolok, nos képzelj egy körte formájú felső testet: vékony szinte minimálisan kialakul mellizomzat, cserében szép bendő és úszógumi. Erre csatlakozik két vékonyka kar. Jó nagy fenék, és kis broki a bizonság kedvvért.


Jöhetnek az őszinte válaszok, ne kíméljetek.



2012. júl. 31. 09:01
1 2 3 4 5 6
 11/51 A kérdező kommentje:

ma 11:03

Ebben igazad van, de ha az esélyt sem igazán kapod meg a beszélgetésre akkor sajnos nehéz a helyzet.

2012. júl. 31. 11:27
 12/51 A kérdező kommentje:
Egyébként jöhet még vélemény.
2012. júl. 31. 11:31
 13/51 anonim ***** válasza:
100%
A bringás vagyok. Pl. a jókedv is sokat javít rajtad (rajtam is), tapasztalat! Egy búval b@szott személy az nem túl vonzó, külsőtöl függetlenül. Legyél vidám.
2012. júl. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:

szia, szerintem alakítsd ki a tested.

minden nap sportolj,vagy heti 3X de csak fokozatosan, lépésenként, és utána ki fog alakulni. :)

2012. aug. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
Kondiba jársz heti 2x,futsz heti 3x,esetleg egy úszás,sovány kaják..pár hónap alatt megváltozik az egész tested
2012. aug. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 A kérdező kommentje:
Kösz a tippeket emberek, de nem a kérdésre válaszolnak.
2012. aug. 2. 16:21
 17/51 anonim ***** válasza:
100%

Dagatdsovány... : D


Figyelj. Egyszer láttam a metrón egy ilyen fiút, nagyon helyes volt. A lábait pont nem láttam, de amikor egészalakosan állt előttem, eléggé lelombozott a látvány. DE ezen lehet változtatni! :)

2012. aug. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:

Jaj én annyit nevettem míg végig olvastam a kérdést. :D Ne haragudj! De tényleg vicces...


Komolyra fordítva a szót, ha a külsőd nem is olyan jó, a belsőd még lehet az! A vonzó belső megszépít!


És díjazom a humoros leírást, bár gondolom te nem annak szántad...


Vannak olyan nők akiknek nem a külső számít, és ha a belsőddel (pl:humor) elvarázsolod, megnevetteted, már nyerő vagy!


Legyen több önbizalmad, akkor is ha nem nagyon van mire! Mert ha te jónak tartod magad, akkor azt mások is megérzik és ők is jónak fognak tartani!


Kerüld a külsőségekre nagyon adók társaságát. Valószínű ott nem találsz megfelelő partnerre.

2012. aug. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim válasza:

Hali,

Bármilyen hihetetlen az összes előttem szólónak igaza van. Ezt te is tudod jól.

Jókedv, humor elengedhetetlen, hogy egy nőhöz közel kerülj.

Második, azért azt te is beláthatod hogy sokan jót akarnak azzal, hogy mozgásra bírjanak, és nem feleslegesen írták, hogy járj el kondizni, vagy sportolni. A közérzeted és a mentalitásod is megváltozik egy idő után.

Minden esetre az én személyes sejtésem az, hogy neked eszed ágában sincs mozogni vagy tenni valamit azért, hogy ez változzon hanem inkább elvagy és várod a véleményeket hátha ebből önbizalmat merítesz. Vagy változik valami...


Ez nem fog menni...


Neked is meg kell békélned magaddal, utána tenni kicsit azért ilyen kétségek ne zavarjanak.

2012. aug. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg remek tippem/tippünk lenne,hogy hogyan alakíts,formáld magad külsőleg-belsőleg...kár,hogy nem érdekel téged,esélyt sem adsz magadnak a változásra.


Nos..hogy viszonyulok egy nagyon rossz testű pasihoz,aki csak ennyit árult el magáról,semmi többet?Naná,hogy nem tetszik.Ha írnál még vmit magadról,adnál némi esélyt annak,hogy bárki ettől eltérő választ adjon.

2012. aug. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!