Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti hogy viszonyultok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogy viszonyultok a dagadtsovány pasikhoz?

Figyelt kérdés

Aki esetleg nem tudná mire gondolok, nos képzelj egy körte formájú felső testet: vékony szinte minimálisan kialakul mellizomzat, cserében szép bendő és úszógumi. Erre csatlakozik két vékonyka kar. Jó nagy fenék, és kis broki a bizonság kedvvért.


Jöhetnek az őszinte válaszok, ne kíméljetek.



2012. júl. 31. 09:01
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
Hat nezd en megmondom neked az oszinte valosagot. A csajok nem szeretik se a vekony sracokat, se a nagyon dagadtakat, raadasul ha a ketto egyutt fordul elo, tovabb mar el se tudom kepzelni a dolgot (ez mind tapasztalat sajna, en a vekony verzio vagyok)... Amit tenni lehet az , hogy neki fogsz sportolni enis azt csinaltam, es azota tobb pozitiv valasz erkezett, igaz lassu a haladas, de legalabb az irany megvan!
2012. aug. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
nekem viccesnek tűnsz, hasonlítasz rám, olyan kis ironikus vagy :D de am nem hiszem hogy tényleg így néznél ki, akkor is látnom kéne, hogy meg tudjam mondani milyen vagy
2012. aug. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be.:) De a stílusodból ítélve kedves/vicces lehetsz!xD
2012. aug. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat, már akik a kérdésre válaszoltak.


Egyébként próbáltam már edzeni, de egyszerűen nem volt különösebb eredménye sajnos. Sokkal nagyobb volt a befektetett idő és energia, mint amennyit ért a dolog.

2012. aug. 13. 15:07
 25/51 anonim ***** válasza:
valahogy így nézel ki am mint a hortonban ezek a furi lények? [link]
2012. aug. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 A kérdező kommentje:
Nem, ő csak simán vézna. Nincs úszógumija, se nagy feneke.
2012. aug. 13. 20:24
 27/51 anonim ***** válasza:
Nem láttatok még 1 simpson család részt sem? No, akkor írjátok be a gugliba, hogy Homer Simpson. Ő is ilyen csak nem kopasz és nem sárga (a leírtak alapján persze).
2012. aug. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:

[link]


Erről van szó?

2012. aug. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 A kérdező kommentje:
Nagyjából igen, bár a karjaim vékonyabbak.
2012. aug. 13. 21:37
 30/51 anonim ***** válasza:

"Egyébként próbáltam már edzeni, de egyszerűen nem volt különösebb eredménye sajnos. Sokkal nagyobb volt a befektetett idő és energia, mint amennyit ért a dolog."

Ja, azt nem mondta senki, hogy ehhez ÉVEK kellenek? de ha nem "éri" meg, akkor felesleges. Otthon ülni biztos költséghatékonyabb.

2012. aug. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!