Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti hogy viszonyultok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogy viszonyultok a dagadtsovány pasikhoz?

Figyelt kérdés

Aki esetleg nem tudná mire gondolok, nos képzelj egy körte formájú felső testet: vékony szinte minimálisan kialakul mellizomzat, cserében szép bendő és úszógumi. Erre csatlakozik két vékonyka kar. Jó nagy fenék, és kis broki a bizonság kedvvért.


Jöhetnek az őszinte válaszok, ne kíméljetek.



2012. júl. 31. 09:01
1 2 3 4 5 6
 41/51 A kérdező kommentje:

Próbálkoztam kondizással, de sajnos nincs túl jó alkatom. Ami másnak 4 év az nekem 12 lenne, ezt pedig elég masszív túlzásnak érzem csak azért, hogy megfeleljek néhány képmutató ember ésszerűtlen elvárásának.

Persze vannak akik nem ilyenek nyilván, ha elolvasod a kérdést rá fogsz jönni, hogy nem az a célom vele, hogy utálkozzak, vagy ítélkezzek bárki felett;

Egyszerűen kíváncsi vagyok a lánykák véleményekre. Ha valaki azt írja förtelmes vagyok, rendben. Ha valaki azt írja gyönyörű, az is. Minden válasz jó válasz amíg a kérdésre válaszol, tartalomtól függetlenül.

2012. dec. 8. 23:29
 42/51 anonim ***** válasza:
Mondjuk viszonylag széles vállam és izmos mellkasom van, és nem nagyon van zsír a hasamon, de úszógumi, nagy fenék, és vérbré nálam is játszik. Nem vagyok ez a mai ideál. De nem lehet mindenki divatcsákó. Mindig azzal nyugtatom magam, hogy cserébe jó az immunrendszerem, és 15 éves korom óta (20 éve) nem volt olyan betegség, amely ágyba kényszerített volna. A szépfiúk körülöttem meg minden kis megfázás miatt kidőlnek.
2013. febr. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 ivilicious ***** válasza:
a bendő az bejön,de a pálcika karocskák és lábak nagyn taszítóak nekem.
2013. márc. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:

Sajnálom, nekem a dagadt emberek irant olyan szintu undorom van, hogy az hihetetlen, nem nezem le oket, mert sokan vannak akik nem tehetnek rola, de hogy szexualis kapcsolatot letesitsek vele.....undorito. Attol meg lehetsz kedes, sok kover fiu ismerosom van, de hogy valaha is vonzonak talaljam barmelyiket is...eselytelen....


Szerencsere nincs is ra szuksegem, mert sokeve mar van parom, aki vekony, de szalkas izmos, pont az idealom. Szoval nekem az ilyenek jonnek be mint o, de volt olyan baratnom suliba aki kifejezetten oda volt a kover sracokert.......

2013. márc. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 hungardista válasza:
Ezen lehet változtatni edzőterem ! ha van lehetőséged akkor menny ! minnél több a felesleg rajtad annál jobban fejlődsz de nem 1 napos sport !
2013. márc. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:

utálom, ha egy pasinak nagy feneke van, meg a has is zavar, de ettől függetlenül még mindig azt mondom, hogy esély mindenre van :) nekem tetszettek már durván csúnya fiúk (és engem úgy általában szépnek tartanak az emberek, nem mintha érteném h miért) úgyhogy az előttem szólókhoz annyiban csatlakoznék még -bár tudom, ez nem válasz a kérdésedre, de fontosnak tartom leírni- hogy nem csak a humor számít, hanem az intelligencia is (ami ahogy látom nálad maradéktalanul megvan), mert az nagyon lehengerlő..

sőt, biztos vagyok benne, hogy lesz nem egy nő az életedben, aki mentes mindenféle felszínességtől és bomlani fog utánad

és kiindulópontnak egy jó tanács: ne hasonlítgasd magad elcseszett mesefigurákhoz

2013. ápr. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 A kérdező kommentje:

Köszi a választ és azt, hogy legalább részben sikerült a kérdésre válaszolni, mit látod erre sokan képtelenek.

Nem hinném, hogy különösebben intelligens lennék, az IQ-m mindössze 90 körül van, de nem akarom szét-offolni a saját kérdésemet :)

2013. ápr. 12. 23:39
 48/51 anonim ***** válasza:
hányinger jön rám tőlük, azt nem írtaid h rendszerint sajtszaguk van
2013. júl. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:

Engem legjobban a vékonyka végtagok zavarnának.

Igazából- bocsi, nem akarlak megbántani-, nekem nem jönnél be. De az tény, hogy sokat segítene rajtad, ha egészségesen táplálkoznál, és kijárnál a szabadba valamit sportolni- futás, úszás, valamilyen labdajáték (kosárka, kézilabda, mittudomén), valami, amit hobbi szinten, szívesen űzöl. Ha nem érzed a kényszert, hanem élvezettel csinálod, akkor csak úgy repül az idő. Tényleg jó szándékkal mondom. Azzal, ha ülsz a gép előtt, és vadidegen lányok véleményét kéred egy sima leírásból, ami csak a külsőre korlátozódik, azzal nem változik semmi, és nem is ír rád egy lány, nagy valószínűséggel, hogy járjatok...

Tegyél azért, hogy vonzóbb legyél, mert sajnálom, de ez szerintem nagyon kevés nőnek tetszene...

2013. júl. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat. Sajtszagom nincs, de a leírás többi része igaz.
2013. júl. 29. 01:05
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!