Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Képtelen vagyok a kapcsolatra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képtelen vagyok a kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Ez nem kérdés.ez tény.De mi lehet az oka.

A helyzet az,hogy nem tudok hosszabb,komoly kapcsolatot létesíteni.Benne van a hiba.Mert mikor összejövök egy gyönyörű nővel,akkor minden remek.egy hónap után is jól mennek a dolgok.de ekkor énbennem valami beindul.

Valami azt akarja,hogy hagyjam abba még mielőtt jobban belemélyednénk és akkor ejtenék nagyobb sebet.Nem akarok ilyenkor szakítani ,de ez erősebb nálam.

Mi a baj velem?



2012. aug. 2. 15:56
 1/5 A kérdező kommentje:
30/F
2012. aug. 2. 15:56
 2/5 okoska31 ***** válasza:

átvertek korábban, vagy a szüleid elváltak már kisgyerek korodban.


túl kéne lépni rajta, mert így elég sansztalan vagy.


a másik, kézenfekvő megoldás, hogy még nem voltál igazán szerelmes.

2012. aug. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Felszínes vagy, csak annyi. Ha valakit nem vagy hajlandó mélyebben megismerni, akkor nem alakul ki kötődés. Ahhoz, hogy valakit igazán megismerj nem elég pár hónap. Nem mellesleg mivel a "gyönyörű nő" kifejezést használtad valószínűsítem, hogy eleve csak a külső szempont nálad.
2012. aug. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos sok ember van így, de biztos ki lehet belőle "gyógyulni". Ha tudod az okát amiért ez kialakult bened akkor azt próbáld meg feldolgozni, elengedni. Muszáj lesz, különben sosem leszel boldog, teljes.
2012. aug. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy igazán szerelmes.
2012. aug. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!