Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha kimosták a barátom agyát? (de nagyon)

Figyelt kérdés

Barátommal 2 éve vagyunke gyütt.Minden együtt történt először:csók szex,midnen...és szerlemből természetesen.

Régen angyon isten mániás volt szerencsére mikor összejöttünk ez visszahízódott,és nem volt annyira vallásos.Viszont mpst vasárnap elment ebbe a hülye gyülekezetbe és teljesen átmosva ért haza.Azóta bűnnek tartja hogyha megfogja a fenekemet!!!BORZASZTÓ!!Kijelentette,hogy neki a gyülekezetben van a családja,és az istent előbbre tartja nálam.Én mindent megadtzam neki,de hát így viszonozza.Semmi veszekedés nem vok köztünk!!Szombaton nyugiban tv-tünk aztán kikísértem a buszhoz és ennyi.Teljesen megörült.Mondtam h attól mert hogy megfogja a fenekemet az miért paráznaság?!Ezt minden velünke gy idős fiatal emgcsinálja.Erre a válsz:a mai fiatalok erkölcstelenek,sátánisták emg ilyenbek!!!MEGBOLONDULT!!!!Engedélyt kért istentől h a parkból elhozhasson egy követ,teljesen bolond!!!TELJESEN KIKÉSZÜLTEM,IDEGRONCS VAGYOK!Én is hiszek istenben,dehát ez anyira hüyle lett,hogy matematika órán a bibliát olvassa.3 hete megbeszéltünk egy programot,erre ma bejelenti h ő egész hétvégén a gyülekezetben elsz mert pünkösd lesz és megünnepli jézus feltámadását vagy mit.Engem egy pillanat alatt félredobott!Mi csak egymásnak vagyunk,rossz családi háttér itt is ott is...Ma röhögő görcsöt kaptam erre avval jött nekem h jézus nevében kiüzöm belőled a Sátánt!!Halálkomoylan gondolta h engem megszált a sátán scakmert röhögtem szüntelen.Ez egy 15 éveshez való viselkedés???Könyörgöm segítsetek mert már nembírom tovább!!!Imádom de így nem tudom vele folytatni,de elengedni sem tudom annyira szeretem.Mondom...senkim sincs rajta kívül...ROSSZINDULATÚ VÁLASZOKAT NEM KÉRNÉK!!KÖSZY


2008. máj. 8. 19:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
Már bocs, de szerintem mondd meg neki, hogy válasszon! Vagy a gyülekezet, vagy te, mert úgy látszik egyszerre nem megy! Az, hogy nincs senkid hogy érted? Most akkor csak azért vele maradsz? Előbb utóbb téged is bele akar hülyíteni ebbe a szektába! Most légy észnél! Hidd el, lesz jobb, aki többre tart téged bármiféle "istenségtől"!
2008. máj. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%
Igen már az első válaszból látszik is hogy lesz egy-két hülye aki totál baromságokat fog írni. Basszus nem irigyellek. Én is hiszek istenbe, annyira kb hogy évente 2szer imádkozom. De ez már nagyon túlzás... Hát ... Próbálj meg leülni vele és elbeszélgetni. Mond neki hogy maradjon csöndbe és hallgasson végig. Mond el neki ugyan azt mint amit itt nekünk is, persze kicsit visszafogottabban, hátha rájön h kicsit túlzásokba esett. Ne szidd neki istent, meg ne mondj olyan h hülyeség hinni benne, mert akkor az neki nagyon rosszul fog esni. Beszélj vele, hogy higgyen istenbe, de legyen olyan mint régen. Nem bűn ha megfogja a feneked... isten minek teremtette volna a fenekünket ha nem arra hogy fogdossák:D na jó, de most komolyan. Ülj le vele és beszélgess el vele őszintén, veszekedés nélkül. Hátha segít. Tudom ezzel abszolút nem segítettem, de azért remélem megoldódik ez a baj.
2008. máj. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
93%

Azt hittem, egyedül vagyok a gondommal, de ezek szerint nem. Nálunk is hasonló a helyzet (ennyire nem durva, szerintem nem ugyannaban a szektában vannak), de azért mióta az én pasim is eljár, teljesen megváltozott, és ezáltal a kapcsolatunk is :(

A család nagyon sokat nyom a latba, nálunk is ezzel kezdődött...


Ha a paid 15 éves, akkor gondolom Te is annyi lehetsz, szóval még őrülten fiatal.

Ne hagyd, hogy tönkre tegyen idegileg (én tudnék mesélni, hogy milyen hülye lettem)!

Fiatal vagy, élj inkább- persze nem azt akarom mondani, hogy nem lehetsz vallásos, egyébként és is hiszek istenben, de azért mindennek van határa!


Ha a családi háttered rossz, ne válassz magadnak olyan jövőt, amitől be fogsz kattanni!

A saját helyzetedet csak Te ismered, de szerintem próbálj más kapaszkodót keresni.


Őszintén sok sikert és még több kitartást kívánok Neked!

2008. máj. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Sajnos igen igazatok van,mert megpróbált belevinni!Azt mondta hogy próbáljam ki avgy váljunk szét...szívtelen lett és bolond!!!Már elmondtam neki,nem egyszer kaptím ma is sírógörcsöt ha szépen mondom ha csúnyán sehogy nem ért belőle!!!!Szüntelen azt mondja hogy ő nem hibázik...DE IGEN ÉN MEG IDEGRONCS LESZEK!!Köszy a válaszokat.Azért jó tudni,hogy nem vagyok egyedül...igen mivel osztálytársak vagyunk egy idősek is..
2008. máj. 8. 19:57
 5/23 A kérdező kommentje:
Jah,am ez a Kőbányai Hit Park...
2008. máj. 8. 20:00
 6/23 anonim válasza:
100%
Válszd azt akinek az eszében csak te jársz napok óta és már a szívébe zárt téged örökre. :)
2008. máj. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
81%

Itt két ember élete is válságban van:

- a fiúd.

Nagyon sajnálom, de őrajta valószínűleg nem lehet többé segíteni. Neki vége, leírhatod. Tényleg profi módon kimosták az agyát - ugyanis a katolikus valásban a csók és az ilyen érintés már bocsánatos bűn - vagyis pl. nem kell meggyónni.


- te magad.

Ugye te is vallásos vagy. Szereted őt, és jó társa lennél. De sajnos ez többé már nem lehetséges. EL KELL ENGEDNED - különben a szekta téged is beszipkáz és neked is véged van, mint embernek.

Menekülj tőle, amíg teheted! Soha többé ne keresd, ne akard felveni vele a kapcsolatot!

...és a helyedben ezt elmondanám a szüleinek is. Ha valaki, akkor ők még tehetnek érte valamit.

2008. máj. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
NEEM!Éppen ez a pláne benne!Én nem vagyok vallásos!Meg sem vagyok keresztelve....tönkrement az életem...dehát mindennap látom,az osztálytársam a padtársam nem olyan... könnyű
2008. máj. 8. 21:41
 9/23 A kérdező kommentje:
Jah és Pünkösdi Karizmatikus :S
2008. máj. 8. 22:10
 10/23 anonim ***** válasza:
89%

Hát, én így elsőre azt mondanám, hogy tök reménytelen. Ha valakinek így tényleg "elmegy" az agya, mert hát azért elég durva, hogy eddig minden volt, most meg bevonul kb. papnak.. akkor erre nincs sok esély. Max majd egyszer véletlenül kijózanodik.

Én azt tanácsolom, hogy idézz fel neki dolgokat! Emlékeket. Hogy eszébe jusson mennyire szeretett téged, és milyen jó volt együtt... Hátha ez segít valamit.

De ha nem , kénytelen vagy elfelejteni!! De lesz másik, annyi pasi van még a világon.. :)

Sajnálom a történetedet :(

2008. máj. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!