Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha kimosták a barátom agyát? (de nagyon)

Figyelt kérdés

Barátommal 2 éve vagyunke gyütt.Minden együtt történt először:csók szex,midnen...és szerlemből természetesen.

Régen angyon isten mániás volt szerencsére mikor összejöttünk ez visszahízódott,és nem volt annyira vallásos.Viszont mpst vasárnap elment ebbe a hülye gyülekezetbe és teljesen átmosva ért haza.Azóta bűnnek tartja hogyha megfogja a fenekemet!!!BORZASZTÓ!!Kijelentette,hogy neki a gyülekezetben van a családja,és az istent előbbre tartja nálam.Én mindent megadtzam neki,de hát így viszonozza.Semmi veszekedés nem vok köztünk!!Szombaton nyugiban tv-tünk aztán kikísértem a buszhoz és ennyi.Teljesen megörült.Mondtam h attól mert hogy megfogja a fenekemet az miért paráznaság?!Ezt minden velünke gy idős fiatal emgcsinálja.Erre a válsz:a mai fiatalok erkölcstelenek,sátánisták emg ilyenbek!!!MEGBOLONDULT!!!!Engedélyt kért istentől h a parkból elhozhasson egy követ,teljesen bolond!!!TELJESEN KIKÉSZÜLTEM,IDEGRONCS VAGYOK!Én is hiszek istenben,dehát ez anyira hüyle lett,hogy matematika órán a bibliát olvassa.3 hete megbeszéltünk egy programot,erre ma bejelenti h ő egész hétvégén a gyülekezetben elsz mert pünkösd lesz és megünnepli jézus feltámadását vagy mit.Engem egy pillanat alatt félredobott!Mi csak egymásnak vagyunk,rossz családi háttér itt is ott is...Ma röhögő görcsöt kaptam erre avval jött nekem h jézus nevében kiüzöm belőled a Sátánt!!Halálkomoylan gondolta h engem megszált a sátán scakmert röhögtem szüntelen.Ez egy 15 éveshez való viselkedés???Könyörgöm segítsetek mert már nembírom tovább!!!Imádom de így nem tudom vele folytatni,de elengedni sem tudom annyira szeretem.Mondom...senkim sincs rajta kívül...ROSSZINDULATÚ VÁLASZOKAT NEM KÉRNÉK!!KÖSZY


2008. máj. 8. 19:06
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
79%
ezeket a hülye gyülekezeteket ki kéne írtani . bibliát matekon ésa tanár mitszólt hozzá fel kéne jelenteni azt a gyülekezetet most még "csak" ez de maj nemsokára jön h irassák agyülekezetnek a házat kocsit stb. "isten dicsőségére" na persze
2008. máj. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
71%

Sajnos az agymosás nem túlzás. Ha valakibe belesúlykolunk egy gondolatot, egy viselkedésmintát, az - pláne 15 évesen - ha nem elég erős lelkileg, valóban megváltozik, mert a tudata ugyanazt az erős benyomást fogja ismételgetni, és mindent azon keresztül kezd látni.


Ez gyerekek megrontása, csak nem hagyományosan vett szexuális értelemben. A személyiségét rontották meg egy a normális mintát túlharsogó beteg mintával. Pont úgy és azért sikerül, mert az túlharsogja, teljesen betölti a tudatát.


Nem tudsz rajta segíteni, ez a helyzet nem az a szint, hogy "problémáink vannak, kinek nincsenek, de megbeszéljük". Egyet tehetsz: megszakítod vele a kapcsolatot. Lesz más, soha ne higgy annak az érzésnek, hogy biztosan nem lesz. :)

2008. máj. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Mivel lassan 2 éves az utolsó bejegyzés így gondolom (remélem) megoldódott a probléma.Csupán azt szeretném hozzáfűzni hogy a kereszténység mindig egy átok volt az emberiség fején, egy pestis amit generációról generációra terjesztenek.Ez is egy tanulságos eset volt arra hogy lássuk a kereszténység igazi arcát és a "nagy keresztény szeretetet".
2010. szept. 19. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!