Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha kimosták a barátom agyát? (de nagyon)

Figyelt kérdés

Barátommal 2 éve vagyunke gyütt.Minden együtt történt először:csók szex,midnen...és szerlemből természetesen.

Régen angyon isten mániás volt szerencsére mikor összejöttünk ez visszahízódott,és nem volt annyira vallásos.Viszont mpst vasárnap elment ebbe a hülye gyülekezetbe és teljesen átmosva ért haza.Azóta bűnnek tartja hogyha megfogja a fenekemet!!!BORZASZTÓ!!Kijelentette,hogy neki a gyülekezetben van a családja,és az istent előbbre tartja nálam.Én mindent megadtzam neki,de hát így viszonozza.Semmi veszekedés nem vok köztünk!!Szombaton nyugiban tv-tünk aztán kikísértem a buszhoz és ennyi.Teljesen megörült.Mondtam h attól mert hogy megfogja a fenekemet az miért paráznaság?!Ezt minden velünke gy idős fiatal emgcsinálja.Erre a válsz:a mai fiatalok erkölcstelenek,sátánisták emg ilyenbek!!!MEGBOLONDULT!!!!Engedélyt kért istentől h a parkból elhozhasson egy követ,teljesen bolond!!!TELJESEN KIKÉSZÜLTEM,IDEGRONCS VAGYOK!Én is hiszek istenben,dehát ez anyira hüyle lett,hogy matematika órán a bibliát olvassa.3 hete megbeszéltünk egy programot,erre ma bejelenti h ő egész hétvégén a gyülekezetben elsz mert pünkösd lesz és megünnepli jézus feltámadását vagy mit.Engem egy pillanat alatt félredobott!Mi csak egymásnak vagyunk,rossz családi háttér itt is ott is...Ma röhögő görcsöt kaptam erre avval jött nekem h jézus nevében kiüzöm belőled a Sátánt!!Halálkomoylan gondolta h engem megszált a sátán scakmert röhögtem szüntelen.Ez egy 15 éveshez való viselkedés???Könyörgöm segítsetek mert már nembírom tovább!!!Imádom de így nem tudom vele folytatni,de elengedni sem tudom annyira szeretem.Mondom...senkim sincs rajta kívül...ROSSZINDULATÚ VÁLASZOKAT NEM KÉRNÉK!!KÖSZY


2008. máj. 8. 19:06
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne mond azt, hogy tönkre ment az életed, mert még fiatal vagy és újrakezdeni az esetek99,9%-ában lehet!!
2008. máj. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Az, ha minden nap találkozol vele az osztályban, elviselhető. Ülj messzebb! Amit tett, az szerintem nem viselhető el, és még csak rosszabb lesz.

Ne reménykedj abban, hogy majd észhez tér: még, ha magától ESETLEG meg is tenné - sok ügyes és okos ember fog azon dolgozni, hogy NE nyíljon ki a szeme.

A tanárodnak is elmesélheted. Vele csak jó viszonyban vagy? Ő majd beszél a szülőkkel...


Meddig lesztek még egy iskolában?

Egyébként könnyen lehet, hogy az iskolát is ott fogja hagyni. Hiszen az maga a fertő: csupa olyan kísértéssel, amilyen TE is vagy! Nem?

2008. máj. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Utánanéztem egy kicsit ennek a gyülekezetnek, és eddigi ismereteim szerint (meg ahogy én gondolom) ez az egyik legveszélyesebb irányzat... Elég sokmindent hallani, és ugye nem hiszünk el mindent, de még ha csak a fele is igaz, akkor is borzasztó szerintem.

(Én elég érdekes nézetet vallok, hagyományos értelemben én sem vagyok vallásos, szerintem Istent mindenki magának- magában találja meg, ehhez nem kell semmi hókuszpókusz.)


A pasid tuti, hogy soha nem fog megváltozni, mivel elég közelről sulykolják bele (családon belül is) ezeket az agymosó dolgokat.

Esetleg próbáld megmondani neki, hogy ez neked sok, félted, és szeretnéd visszakapni a régi önmagát, akibe beleszerettél. Viszont készülj fel a elutasításar, mert valószínű, hogy tényleg "kimosták az agyát" ahogy te is nagyon jól láttad.


Válassz valaki jobbat, és ne is legyen lelkiismeret- furdalásod, mert jól meglesz ő az új közösségével(csak nehogy seggre essen...). Az ilyen emberek azt sem látják meg, ami kiszúrja a szemüket, de lehet hogy évek múlva visszasírja majd a "normális" életét!


Jól válassz, és sok boldogságot a jövőben! :)

2008. máj. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat...teljesen kikészültem...Most fogtok hülyét kapnki...amit itt elmondtatok én ezt mind megtettem!Felidéztem a múltat,almondtam h ez nem jó,hogy megváltozott,mindent!!!!!!!!!!!!Szarik rá már bocsánat!!Hiába kaszabolom szét a kezem sniccerrel,hiába veszek be milliárd gyógyszert....fel sem figyel rá,hogyha egy kicsit mélyebbre vágok,vagy akár oylan gyógyszereket evszek be,akkor el is patkolhatok...nem bírja kordában tartani ezt a sok b..ságot.Remélem túlélem.Nem lesz egyszerű...köszönöm nektek!!!
2008. máj. 9. 05:42
 15/23 anonim ***** válasza:
82%
Ajaj, mivel közel lakok ahoz a hit parkhoz, minden hétvégén látom a sok agymosottat. rengetegen vannak, sok komlett család, nemis értem hogy lehet enyi embert bepalizni. Volt már hogy engemis letámadtak az utcán, persze gyorsan elhajtottam őket. Szóval a rosz hír, hogy valószínűleg menthetetlen. A jó hír hogy nagyon fiatal vagy, ott kell hagyni, és keresni mást. Egy ideig nehéz lesz, de ez az egyetlen út.
2008. máj. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
86%

Nehogy már miatta vagydosd magad!!! Még ha egy földre szállt angyal lenne is, akkor sem érdemelné meg, hogy miatta szenvedj- főleg fizikailag!

Az a pasas egy hülye, ha azt a sok gyagyást választja helyetted, hagyd a fenébe és nehogy egy percig is bánkódj miatta, mert nem éri meg. Te sokkal értékesebb vagy ennél!


Egyébként ha nem tévedek, a legfőbb parancs a szeretet- akkor milyen "vallás" az, ahol így semmibe veszik a "felebarátokat"? Pff... Szánalmas

2008. máj. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
89%
A pasid megbolondult... sajnálom.. vagy csak dobni akar téged és ezért találta ki ezt az istenes dumát...szerintem hagyd ott... én nem bírnám egy napot sem így....
2008. máj. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
100%
who, én 15 éves vagyok, szvla nem tudom mennyire komolyan veszed a válaszom, de sztem hagyd el, tudod ezek a gyülekezetek erre mennek, egy idő után beszűkülnek, mint a Te barátod és csőlátás meg elvakultság...hagyd ott, tényleg nem tehetsz semmit, ha egy idő után lemond erről, akkor is ott lesz az esély, mert ebből lejön hogy befolyásolható ember..:Sjaaj és alap egy kapcoslatban az érintés a csók a szex e nélkül látod hogy TE sem és senki sem tudo meglenni, és ha mind a kettőtöknek roszs a háttere akkor tényleg arra vágysz hogy a párkapcsolatodban is rossz legyen? ha egyszer támaszt keresel...akkor ne benne keresd!!HAGYD EL!!! nem tudsz mást cisnálni, ha ilyen sátánosdit játszik, mi lesz ah egyszer szépen felnyársal vmi késre, ez durva de úristen ha ennyire tudják fanatizálni szte simán megtörténhet
2008. máj. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
100%
ja, Te is 15 vagy , akkor meg kortársadtól hallod, kérlek ne vagdosd magad, szedd össze magad, ez így nem mehet tovább!!!
2008. máj. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
86%

Hát hallod, én is ebben a vallásban vagyok(gondolom Jehova Tanúja,ugye?)=Me csak ott vannak ienek:S:O

Am engem ez a vallás nem érdekel, van barátom,anyumék nem örölnek neki,de megszereték a pasimat.Csak ne legyen szex,me az paráznaság meg minden..bla-bla, de már rég volt minden:D(3,5hóvunk együtt)és én egyálatlán soha nem fogom megbáni,me naon szeretem és nem fog engem érdekel ott semmi! A barátom elfogad így meg minden:)(me még kötelező járnom oda pff.,me csak 16 leszek)

De eltudom képzelni mennyire fáj neked, nem yo, de 15 vagy, sok más fiú van, de ha naon szereted akko várj míg feleségül vesz:Dvagy nem tom:S De szerintem ha már 2 éig együtt voltatok, és akko is ugyanezt mondták el ott mint most, ezt nem értem:S nem tom mit mondhatak,(nekem akár mit mondhatnak,nemérdekel:D)neki, h ilyen hirtelen át ment"szűz kisfiúvá"de sztem egy hosszú kis átmeneti dolog ne add fel, sztem szerezzd vissza, én ugy látom ezt(mivel én is ien vallásban nőtem fel)h vissza fog még jöni hozzád, csak küzdj érte,am 2 évig gondolom minden volt nem olyan könnyű azt megbocstani meg minden hirtelen h "hopp"elfog gondolkozni rajta, h mennyire megbántot meg minden! Lehet a szülei vmit mondtak neki v nem tom:S de így hirtelen vki megváltozon így:Snaon fura:S

Am remélem minden jó lesz közetek és tovább lesztek együtt!És azé ne bánkodj ha nem megy, sok fiú van, akinek nincsenek ien kondjaik,de vkiket nem zavar ez a vallás:S

Sok sikert!!Gondolok Rád:)

2008. máj. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!