Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz lehet? Nagyon kiváncsi vagyok a véleményetekre.17L

Figyelt kérdés
Házibuliba voltunk és ott volt az egyik barátnőm a pasijával, aki bejön nekem. Rég együtt vannak de nem gondoltam, hogy nagy lenne a szerelem, ezért gondoltam hátha összejön valami, akárhogy is szemétség. A pasi megrészegedett, és gondoltam lesz esély de tévedtem. Folyton a csaja nyakán lógott, egyre hajtogatta, hogy nagyon szereti, úgy ahogy van, soha nem csalta meg, nem is csalná és hogy lehet hogy ő csúnya de nem akarja, hogy a csaj szakítson vele (ezeket csak úgy mondta, nem kérdezte senki). Aztán lefeküdt, de akkor is a csaja után kapálózott, a barátnőm néha oda ment, megpuszilta, és a pasi megölelte, nem hagyta elmenni, annyira szorította, hogy hárman kellett leszednünk róla. Hajtogatta, hogy szereti, ne haragudjon rá, puszilgatta, szorította a kezét. Később együtt aludtak el, mondanom sem kell összeölelkezve, csókok közepette. Ez azt jelentené, hogy tényleg ennyire szereti a pasi a barátnőmet? Gondolom semmi esélyem...
2012. aug. 16. 01:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
2012. aug. 16. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ez nem válasz a kérdésemre.
2012. aug. 16. 01:16
 3/15 anonim válasza:
100%

Miért ne szerethetné?

De milyen barátnő vagy te, ha lenyúlnád a pasiját?? Ha nem lennének együtt és neki is tetszene még megértem, bár az sem szép dolog...

Inkább ezen kéne először elgondolkodni, mint azon, hogy tényleg ennyire szereti e..

2012. aug. 16. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Kamu
2012. aug. 16. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ez nem kamu, tényleg így vergődött a srác a barátnőm után. Azt hittem nem szereti, de ezek után...
2012. aug. 16. 01:24
 6/15 anonim ***** válasza:
Ő arra értette a kamut hogy rámászol a barátnőd pasijára...
2012. aug. 16. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem másztam rá. Azért gondoltam, hogy esetleg lehet valami, mert már többször szakítottak, és azt hittem nem szeretik egymást. De akkor most tényleg ennyire szeretné a srác? Nem tudom elhinni...
2012. aug. 16. 01:27
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért írták, hogy kamu, hanem azért, mert nem hiszik el, van még egy ekkora pofátlan pics@ a Földön, mint te. Egy igazi szar alak vagy. Ha hozzám vágnának sem kellenél. Undorító vagy. Barátnőd helyében arcon köpnélek.


20f

2012. aug. 16. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Mocskolódni azt tudtok. De egy normális választ adni senki nem képes.
2012. aug. 16. 01:30
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nos a normális válaszod: Igen ennyire szereti és igaz lehet.


Attól függetlenül tényleg egy utolsó kis .... vagy

Rámásznál a barátnőd pasijára ráadásul úgy hogy öntudatlan álapotban van az alkoholtól... Csak tudatom veled ha összejött volna akkor feljelenthetett volna 1 hogy megerőszakoltad 2 hogy kihasználtad az állapotát.

19/f

2012. aug. 16. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!