Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan vagyok kiakadva? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok kiakadva? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyunk egütt barátnőmmel. Most egész héten dolgozik egy sportrendezvényen. Reggeltől estig bár azért nem egyfolytában. A lényeg hogy kiakadtam mert 2 napja még csak fel sem hívott. Küldtem neki sms-t, de arra se írt vissza. Mondta az elején hogy ne essek pánikba ha a héten nem beszélünk. De szerintem egy sms vagy egy csörgetés hogy gondol rám nem kerül semennyi időbe. Mit csináljak? Teljesen kiakaszt. Felhívni nem tudom mert úgysem veszi fel. Azt meg nem értem hogy mért nem hív vissza sem…
2012. aug. 16. 15:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem hív, nem válaszol, mert leszar. Ha akarna, tudna erre időt szakítani.
2012. aug. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
szerintem várd meg a hétfőt, és akkor hívd fel. de ha nem bírod, írj neki valami kedves üzenetet, de ezen nem kell görcsölnöd!:) meg csinálj/vegyél neki valami kedves ajándékot, biztos nagyon örülne neki:)
2012. aug. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
nem sok jót jelent szerintem. ha tudod hol dolgozik, lepd meg napközben! nem ártana komolyan elbeszélgetned a barátoddal, mert így senki nem viselkedhet egy kapcsolatban. már ha majd újra szóba áll veled.
2012. aug. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Valószínűleg már más farkát szopja.
2012. aug. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
már ne is haragudj 2-es de te normális vagy? ha nem tudsz értelmes segítséget adni, akkor inkább ne írj semmit!
2012. aug. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

hát nem tudom...én is nekem is volt olyan nyári munkám hogy reggel fél-6tól este 10-ig nyomtam és nagyon kellett figyelni, mégis tudtam a párommal beszélni egy kicsit...sőt hiába estem haza hullafáradtan, találkoztam vele még ha csak 5 percet is...


szerintem nyiltan kérdezz rá hogy akkor most mi van...


N22

2012. aug. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Sportrendezvényen általában sok sportos pasi van.
2012. aug. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
már ne is haragudj 4es, de egyszer elutaztam 2 hétre (nyári meló Dániában), és mondtam a barátomnak, hogy nem fogunk tudni beszélni. amikor hazaértem, a reptér előtt várt ajándékkal. szerintem nem adtam értelmetlen választ!;)
2012. aug. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mondjuk nálam a helyzet fordított, mert nekem volt 1 hetes munkám, és a barátnőmet hagytam otthon. Konkrétan gondolkozni nem tudtam abban az egy hétbe, annyi munkám volt, nem véletlenül kellett odamennem. Elején még alvás előtt felhívtam, meg reggel, amikor felkeltem, de utána már a 2 órás alvások kihatással voltak rám, és elmaradtak. Teljes mértékben a munkámra koncentráltam, hogy minél előbb végezzek. Mondjuk nem tudom, ott mi a helyzet, mennyire van leterhelve, így a magam példáját tudtam felhozni.
2012. aug. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

8/9-es a kérdezö azt irta sportrendezvényen van, nem külföldön. Egy nap 2 perce csak lett volna,h irjon egy smst. Ha akart jelentkezhetett volna.


Kérdezönek: Sztem már ne keresd, várd meg mig ö fog. Bár tudom, elképesztö nehéz a várakozás a bizonytalanságban,de nem tudsz mit tenni.

2012. aug. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!