Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Álmomban is ő jár a fejemben....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álmomban is ő jár a fejemben. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Messze lakik nem akartunk bele menni egy távkapcsolatba 1x találkoztunk sokat beszélgettünk nagyon megkedveltem,de már vagy 1 hónapja nem beszéltünk nem tudom mit tehetnék már az éjszaka is vele álmodtam hogy újra láthattam majd megint elveszítettem :S Azt mondta ő is szeretne tőlem többet ,de nem akar belevinni távkapcsolatba főleg hogy ez lenne az első komoly kapcsolatom ezzel én is egyet értettem és utána sokáig beszélgettünk is most viszont ő jár egész nap a fejemben és hogy miért nem ölelhetem át?! ez még május végén kezdődött azóta csak egyre jobban nő bennem ez az érzés mit tehetnék ellene vagy még is hogyan felejtsem el nem akarok ráírni,de ez így mindenhonnan nézve rossz :(
2012. aug. 19. 20:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
miért nem akarsz ráírni? lehet ha beszélgetnétek jobb lenne :)
2012. aug. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
15%
álmaimban amerika vissza integet álmaimban amerika nem mondhat nemet....álmaimban amerika vissza integet álmaimban amerika nem mondhat nemet...álmaimban amerika vissza integet álmaimban amerika nem mondhat nemet
2012. aug. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
mert ha ő nem ír akkor biztosan nem akar már semmit el akar felejteni és pont gondolom én...
2012. aug. 19. 20:23
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem írjál rá, hátha még nem késő! Hidd el, még mindig jobb ha biztosra mész, és elutasít, mintha meg sem próbálod!
2012. aug. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A közeli napokban lesz napra pontosan egy éve, hogy megcsókolt. Egyetlen csók volt a részéről a kapcsolatunk barátságnál több része. Én meg, én hülye, beleszerettem. A csók után 3szor beszéltünk interneten, és hónapokig semmi, aztán egyszer össze vesztünk, és most ha az utcán összefutunk, nem köszönünk egymásnak. Rendszeresen vele álmodok. Azt akarom ezzel szemléltetni, hogy ha szereted, az még sokáig kínozni fog téged, ha nem teszel semmit. Írj rá, még nem késő, de minél tovább halogatod, annál jobban elhidegültök egymástól. Ha ráírsz, és úgy reagál... jól jársz. Ha rosszul reagál, legalább tudod, hogy felejtős, és nem gyötör a mi lett volna, ha akkor írok neki, stb.

Ha nem írsz rá, gyötrődsz, és nagy a valószínűsége, hogy ő is. Próbáld meg!

2012. aug. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De ha rá is írok mi változik? ő ugyan olyan messze lesz sőt szeptemberbe még messzebb és ugyan úgy nem akarna bele menni egy távkapcsolatba :/
2012. aug. 19. 20:41
 7/12 anonim ***** válasza:

5-ös hozzászóló, ez a sztori kísértetiesen hasonlít az enyémhez :) Csak nincs még egy éve.

Szerintem írj neki, lehet jól sül el, de nem lesz ott a "mi lett volna, ha"

2012. aug. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Írtam neki és kiderült hogy 3 hete nincs otthon és alig tud netezni...miért nem írtam neki előbb :@ ?! és eddig szenvedtem ezért köszi a jó tanácsokat persze ezzel semmi sincs megoldva csak egy kicsit boldog lehetek amíg vele beszélek :)
2012. aug. 19. 21:12
 9/12 anonim ***** válasza:

Egyébként hány éves vagy? És kb. mennyi az az annyi (távolság)? Ha komolyan gondolod (én úgy látom, igen), és ő is (ha ő is többet szeretett volna, ilyenek), próbáljátok meg. Sokan élnek manapság távkapcsolatban, hátha nektek is menne.(:


(5-ös válaszoló voltam)

2012. aug. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
16 vagyok és kb 100 km az a távolság én komolyan akartam ,de lehet ő már nem így gondolja :/ majd kiderül...minden esetre én szerettem volna megpróbálni ,de lehet ő már nem szeretné ezt kiderítem aztán majd meglátjuk
2012. aug. 21. 00:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!