Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tud találni olyasvalaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tud találni olyasvalaki magának barátnőt, aki nem tud órákat megállás nélkül beszélni, és tapasztalatlan 24 évesen?

Figyelt kérdés
Tapasztalatlanság alatt értem, hogy semmilyen viszonya nem volt lánnyal.
2012. aug. 19. 23:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
én sem tudok, mégis van :D nem a mennyiség a lényeg a beszédben, hanem a minőség :)
2012. aug. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az első jól mondja.ennyi.
2012. aug. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Jó neked. :)

Valószínűleg bután gondolkozok, de rengeteg dolgot szégyellek magamon.

2012. aug. 20. 00:03
 4/14 anonim ***** válasza:
ha tapasztalt lennél tudnád, hogy a csajok is szégyellnek magukon sokmindent, olyat ami eszedbe se jutna :) de ez nem vonatkozik az öntelt libákra :)
2012. aug. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Úgy vélem, tele vagyok olyan tényezőkkel, amik kizárják, hogy most legyen bárkim is. Sose voltam nagydumás falkavezér, sose dolgoztam, és jogosítványom sincs. Na ezt múlja felül valaki...

A várakozás meg kezd kínos lenni, a türelmem erősen fogytán van, de kénytelen vagyok továbbra is ennyire ,,mély" állapotban.

2012. aug. 20. 00:12
 6/14 A kérdező kommentje:
A külsőm meg...mindig a haverok mondják, hogy jól nézek ki, nem a lányok/nők. Talán jobb lenne melegnek lennem? :D
2012. aug. 20. 00:14
 7/14 anonim ***** válasza:
akkor keress munkát, szerezz jogsit, a munkahelyen ismerkedhetsz lányokkal is... segíts magadon, a sült galamb nem repül a szádba
2012. aug. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Főiskolán vagyok, és már nincs sok hátra belőle. Ettől függetlenül rendesen tanulni is lusta vagyok, annyira kilátástalannak látom a jövőt.
2012. aug. 20. 00:16
 9/14 anonim ***** válasza:
ha már nincs sok hátra, akkor koncentrálj a tanulásra, utána az álláskeresésre, és az is lehet, hogy akkor találsz valakit, mikor nem is számítasz rá. addig meg csak lazán a lányokkal, tekints rájuk haverként, ne görcsölj :)
2012. aug. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Haverként tekinteni rájuk az egyik legnagyobb baromság, amit férfi tehet meg, és ezt a saját bőrömön tapasztaltam meg ezt. Impotensnek meg homokosnak néznek inkább, mint húsvér férfinak.
2012. aug. 20. 00:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!