Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tud találni olyasvalaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tud találni olyasvalaki magának barátnőt, aki nem tud órákat megállás nélkül beszélni, és tapasztalatlan 24 évesen?

Figyelt kérdés
Tapasztalatlanság alatt értem, hogy semmilyen viszonya nem volt lánnyal.
2012. aug. 19. 23:52
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Talán nem annyira nehéz a helyzetem, mégis úgy érzem, hogy kb. a lehető leglentebb vagyok.
2012. aug. 20. 00:25
 12/14 anonim ***** válasza:
Biztos találsz valakit, csak próbálkozz. Nekem meg az a bajom túl sokat beszèlek. Azt sem szeretik, az a jó inkább ha ők beszélnek többet.
2012. aug. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Elmerültél az önsajnálatban, és inkább itt nyavalyogsz, minthogy tennél valamit. Ne tőlünk várd a megoldás kulcsát, hanem szedd össze magad, öcsém. Ne hagyd a picsogást, és kezdj el élni.
2012. aug. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Úgy értem hagyd a picsogást.
2012. aug. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!