Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek, érdemes egyáltalán remenykednem?

Figyelt kérdés

Nem rég láttam egy fiút egy lagziban, nagyon bejön nekem:)

csak az a baj, hogy nagyon messze lakik 120 km a távolság.

Tudom, hogy attol meg lehet bármi, bejelöltem az egyik közösségi oldalon (facebook) de nem tudom mit írjak neki, tudom, hogy nem rég szakitott a baratnőjével mert megcsalta.

mit irjak neki, hogy ne is legyen sem nyomulos sem pedig butaság


2012. aug. 20. 18:20
 1/9 A kérdező kommentje:
17L es 22F
2012. aug. 20. 18:23
 2/9 hop-hop válasza:
hát..egyszerü ahogy én szoktam...első lépésnek irj rá ugy mint egy haverra második lépésnek pedig csak kérdezgesd h hova szokott menni és kérdezd azt is meg h mirt csalta meg és utána azt is nyugodtan h bejössz-e neki...ennyi
2012. aug. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

az első tanácsa jó, de szerintem ne kérdezz rá h miért csalta meg...ehhez semmi közöd, ez kényes téma... túl személyes és okoskodó lenne, ezt nem birják a pasik.

irj rá, beszélgessetek először a lagziról h milyen volt aztán minden másról kérdezd meg h van stb

2012. aug. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
a barátnője csalta meg őt, és ő nem tudja, hogy én tudom
2012. aug. 20. 18:26
 5/9 anonim ***** válasza:

Attól is függ, beszéltél-e már vele.

Ha még nem, akkor írhatod neki, hogy emlékszik-e rád, abból a bizonyos lagziból, megírod neki pl. hogy szimpatikus volt neked, azért is jelölted be, aztán utána lehet érdeklődni mindenféle általános dologról, munka, tanulás, érdeklődési kör...stb. aztán ha neki is van kedve találkozhattok.

Ha már beszéltetek, akkor megkérdezheted, azóta mi van vele, milyen volt a nyár..és így tovább

Sok szerencsét!:)

2012. aug. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
még soha nem beszéltem vele, azért is nem mertem eddig rá irni nem tudom, hogy fog viszonyulni tolakodásnak fogja e vélni, hogy ráírtam
2012. aug. 20. 18:39
 7/9 hop-hop válasza:
sztem nem fogja nyugodtan rá irhatc hiszen eleinte azt fogja hinni h csak barátkozni akarsz és mi lesz a barátságbol?szerelem
2012. aug. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet sose találkoztok következőnek. Vesztenivaló nincs , ha megutálna sem.
2012. aug. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
irtam neki de nem ir vissza mindig telefonrol van bejelentkezve lehet most butasag amit irok de ugy e szokta irni az uzenet vegen h "latta" nala nem is semmitpedig fent volt szerintetek latta, csak nem akart vissza irni?
2012. aug. 21. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!