Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van annak, aki azt mondja, hogy ha vki nem talál párt magának, az soha nem a külseje miatt van?

Figyelt kérdés

Sokat gondolok erre - én ugyanis nagyon gátlásos vagyok. 22 éves létemre még soha nem volt senkim... Pedig a külsőm alapján mások szerint nyugodtan lehetne... Én viszont nem vagyok elégedett bizonyos területekkel a testemen. Sajnos azt hiszem, ez az eltérés a "normálistól"/átlagtól akkora probléma, hogy egy fiú se tudna belém szeretni.

E szerint a mondat szerint viszont kedves, humoros, vonzó egyéniséggel bármilyen külső hibát lehet kompenzálni.

Ti mit gondoltok erről? Ha vkinek a belső tulajdonságai vonzók, a külseje is vonzóvá válik, és a hibáival együtt megszeretheti vki?


2008. máj. 11. 12:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egyaltalan n baj ha valaki nem szep.Az a fontos hogy belulrol milyen.van egy fiu baratom 18 eves es neki sem volt meg senkilye.Mindig azt mondja hogy mit is varhat ilyen arcal.De ez nem igaz mert egy nagyon kedves aranyos megbizhato fiu.Ugyhogy nyugodj meg mert talalsz magadnak valakit es nem azert fog beledszeretni mert nagyok a melleid vagy azert mert csinos vagy hanem azert mert bizni lehet benned mert kedves vagy esmegertesz mindenkit na latod ez a fontos!Es turelem mert megtalalod a parod!
2008. máj. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
minél jobban akarsz egy párt annál késöbb lesz. ne gondolj rá és 1x lehet, h betoppan a nagy ő. lehet már másnap ;-)
2008. máj. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a párválasztásban a külső is szerepet játszik.

A furfang ott van, hogy mindenki másként lát és ítél meg minket mint mi saját magunkat, ezért ha Te valamit nem olyannak látsz magadon amilyennek szeretnél, azt lehet, hogy egy fiú észre sem veszi, vagy éppen tetszik majd neki.


A belső tulajdonságok tényleg fontosabbak mint a külsők, és szerintem ha valaki nem talál párt magának, az nem a külseje miatt van! :)

2008. máj. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

En 33 eves vagyok es emlekszem amikor 22 voltam, en is azt gondoltam kicsi vagyok, nagyok a melleim, hulye is vagyok a kutyanak nem kellek....

Aztan egy nagyon jo baratom azt mondta: Te elijeszted a ferfiakat. Felnek toled a ferfiak.

Nagyon sokszor elmondta, hogy szep vagyok es egyebek amit sosem ettem meg, mert ugy ereztem, hogy valoban nem vagyok ferfi szemnek kellemes latvany.

Egy ido utan elkezdtem tesztelgetni es rajottem, a ferfiak valoban felnek tolem. Nem mernek kozeledni - csak azok mertek akik mar valamilyen szinten megismertek es rajottek nem eszem meg oket elve.- De kocsanyon logo szemekkel bamuljak a melleimet stb...

Mit akarok ezzel? Hogy vajoban az onbizalmaddal van gond. Ha lenne neked is egy jobaratod ahogy nekem is meg mindig megvan az illeto aki felnyitja a szemed. Ferfi letere nem ugy nez rad mint egy nore hanem mint egy baratra es objektiven elmondana milyen vagy, sokat segitene.

Nekem 25 evesen tort meg a jeg. Akkor kezdtem el elvezni igazan a figyelmet amit kapok. Mert azzal is am meg kell baratkozni. Mert mikor onbizalom hianyban szenvedunk akkor igazabol nagyon kellemetlen a dolog.

Megtanultam "hasznalni" az adottsagaimat jo izlesen belul es igen pozitivan hatott a ferfiak tesztoszteronjara.

Biztos vagyok abban, hogy a belso kiegyensulyozottsag rairja jegyet a kulsore. Tehat egy no aki nyugodt, kedves, tudja mit akar sokkal vonzobb.

NAgyon megertelek a felelmeiddel. Remelem kinovod oket ahogy nekem is sikerult...

2008. máj. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A külső is számít!

...csak nem biztos, hogy úgy, ahogy most gondolod. Lehet, hogy a fiút valamilyen olyan tulajdonságod ragadja meg, amelyikre nem is gondoltál volna. És, ha egyszer már megvan a vonzalom - ráadásul ha kölcsönös - az valami hihetetlenül meg tud szépíteni fiút, lányt egyaránt!

Úgyhogy ne félj ettől... emeld ki a jó tulajdonságaidat, kicsit fogd vissza a rosszakat - de később, ha már szeret, akkor lassan, óvatosan elmodhatod, megmutathatod neki azt is, amit most nem mersz. Meg fogja érteni, és nem fogja nagyon zavarni. Én már láttam lányon igen csúnya és örökre megmaradó sebet - és nem zavart! Okos volt, és nem azt mutogatta először :-)

Amúgy ez egy névtelen oldal. Nyugodtan leírhatod, miről van szó - hátha konkrét segítséget is tudunk adni.

2008. máj. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hat az en egyszeur esetem. En addig feszitettem a hurt, h majdnem elveszitettem a baratom, es a bizalmat is. Kisebb koromban csunyacska voltam, lapos szemoldok, magas homlok, lapos egyenes haj...szoval ilyen Adams family.

Aztan kozmetika,.meg ez az...hajfestes stb meg modelingre is felvettek. Aztan meg minden srac akart engem. Ez felvitte az onbizalmam hiszen en sem voltam sok testreszemmel megelegedve, s ugy ereztem ez kellett. Most is olyan vagyok, minden jo, csak a jelenlegi baratom regebb engem egy kis cicababanak nezett aki kiakarja forgatni.

Es ezt o kellett megmondja, h eszrevegyem, h mennyire elmentem egyfele..nem vittem tulzasba...decens ruhakba oltozok, csak kisse "tul szep" lettem, es nem hitte h tenyleg nekem csak o kell, mert egy ilyen no akarkit megkaphat.De a belsomet is megismerte, s eszrevette h nem ugy van.

Szerintem ne elegedtelen legyel, hanem boldog, mert elsz, no vagy, fiatal vagy, ne hagyd elmenni a fiatalsagod magad mellett.Sokszor latok nagyon szep fiukat nagyon csunya lanyokkal es forditva...es mindig elgondolkoztam:"mit lat benne, meg ugy se nez ki mint en..."

A kulso annyira kell, h az illetovel leallj, beszelgess...foleg azt lassa h rendeszett vagy...az mar egyfajta szepseg.

Rendezd magad, viselkedj mint egy holgy, legy kedves, es biztos vagyok, h kapnal valakit magadnak, akit szeretnel.

Ja s azertt mert 22 vagy, ne is gondolj arra, h "hat de jaj mi lesz ha megtudja, h meg senkim nem volt"...az nem szamit..en is szegyeltem h az elso puszit csak 16 evesen kaptam, mikor a baratnoim mar 14 evesen legalabb. De lehet h nekem jobb volt:D

Szoval ne ezen muljon. A vilag teli van ferfiakkal, menj es elvezd az eletet amig fiatal vagy:) Sok sikert

2008. máj. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon kedvesek vagytok! :)
2008. máj. 11. 22:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 19 éves fiú vagyok... Nem kedvelem az olyan lányokat, akik forróvérűek, rámenősek, akik kelletik magukat... Soha nem kerestem az olyan lányok társaságát! De!!! Végre van egy lány akivel már 5 hónapja vagyok együtt és ő nem olyan, amilyeneket az előbb írtam, ráadásul gyönyörű!!!! Ez a szerencse...
2009. jan. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!