Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van jövönk? Mennyit bír el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van jövönk? Mennyit bír el egy távkapcsolat?

Figyelt kérdés
9 hónapja a neten ismerkedtünk meg.Ő Angliában dolgozik, egyenlőre nem akrja ott hagyni még pár évig.Fontolgatja a végleges letelepedést is, de velem együtt.hív, hogymenjek ki. 40 éves vagyok, elvált, van egy 21 éves fiam aki egyetemista.Gonozom beteg édesanyámat, addigmíg él nem tudnék kimenni semmi képpen sem.Intenzíven tartjuk a kapcsolatot, napi 1 óra beszélgetés a minimum.A nagy problémám még az, hogy 9 évvel fiatalabb nálam.Mivel rokkantnyugdijas vagyok, ott sem tudnék dolgozni, de nem akarok kolonc sem lenni.Találkozni januárban tudtunk.Csodás 8 napot töltöttünk el együtt! Nagyon szeretjük egymást, de már Május van és még nem találkoztunk újra! Nem tud jönni mondja. Van egy kicsi gyermeke is, a sajátomként tudnám szeretni.Ő itthon van Magyarországon az ex élettársnál. Megkérte a kezem,igent mondtam. Kiköltözni csak az anyukám halála után tudok. Nagyon hiányzik , egyre fusztráltabb vagyok ha beszélgetünk, állandóan sirok. Tudom, hogy ez idegesítő, de nem szándékos.Azt mondja, ha tud rögtön jön.. Hihetek Neki, Van igy jövönk? Mennyit bir el egy távkapcsolat? Köszönöm, ha valaki tanácsot ad!Bíborka
2008. máj. 11. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Tökéletesen megértelek, én is ilyen helyzetben vagyok. Én már 6 hónapja nem láttam a szerelmemet (és mi csak nagyon keveset tudunk beszélni). Ő nem magyar, itt ismerkedtünk meg de a világ másik végén van most. Ott született, de itt akar lakini velem. Csak a munkája miatt most "haza" kellett mennie :-(((((

Én is folyton sírok és csak várom, mikor jön már hozzám haza. Hidd el, lehet így élni, csak nagyon nehéz. Én már csak tudom. Szerintem hihetsz neki, különben nem kérte volna meg a kezedet.

Azt tanácsolnám, hogy most próbálj más doklgokkal foglalkozni, amíg édesanyádat ápolod. Tudom, hogy nehéz lesz, mert mindig ő jár az eszedben. Én is megpróbálom elfiglalni magam (barátok, kirándulás, tanulás, stb). Te pl. a barátnőkkel, családtagokkal. És gondolj arra, mennyire jó érzés lesz, amikor majd kint leszel vele :-)

Sok sikert és kitartást. Ennél már csak jobb jöhet :-) K.

2008. máj. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is távkapcsolatban vagyok már 4 hónapja:S Nagyon nehéz!!! Szeretjük egymást, de sajnos 1x már félrelépett. És ilyenkor minden kapcsolat meginog, meg ugye a bizalom... Nem tudom, hogy ő mennyire bírja ki sex nélkül, de a pasik többsége elég nehezen tudja kordában tartani a kis szerszámot. Úgyhogy a sexualitás hiánya megronthatja a kapcsolatot. Nagyon nagy szükségetek van most arra, hogy tartsátok egymásban a lelket! És majd csak lesz valahogy!
2008. máj. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek! Kitartást kivánok Nektek is!Biborka
2008. máj. 12. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!