Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti tényleg azt hiszitek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti tényleg azt hiszitek, hogy csak a jóképű/gazdag/izmos pasiknak van esélyük a nőknél?

Figyelt kérdés

Ezzel magatokat minősítitek,a Ti bénaságotokra utal.

Nőként találkoztam már nem egy olyan férfival aki jóval az átlag alatt volt,nem volt jóképű,de olyan szövege volt,ha nem lenne párom valószínűleg beadom a derekam.

Oké ne legyen igénytelen és bűnronda,de a külső csak egy +

Ha nem találtok nőt az nem azért van,mert nincs pénzetek vagy csúnyának érzitek magatokat.

Nőként sértőnek érzem,hogy mindenkit egy kalap alá vesztek,miközben az ilyen férfiak még megszólítani sem merik a nőket,nemhogy megismerni a viselkedésünket.


2012. aug. 22. 13:02
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
Nem hiszem ezt. Csak sok a t*ketlen balfék aki ezt hiszi, és nem lép semmit. Csak sajnáltatja magát. Minden olyan kérdésnél ahol az van, hogy "jaj, ronda vagyok" stb. akkor az a válasz, hogy "jó, akkor gyúrd ki magad." Mintha az bármit is számítana. Attól, hogy valaki kigyúrja magát, nem lesz egyből barátnője, ha ugyan olyan puhap*cs marad.
2012. aug. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:

Egyébként akkor én most férfiként érezzem sértőnek, hogy egy kalap alá veszel azokkal, akiknek azért nincs nője, mert nem mer megszólítani egy nőt sem?


A másik, ha majd 4-5-ször megtámad egy kutya, akkor lehet, hogy te sem a cuki kutyulit fogod látni az állatban, csakhogy reagáljak az analógiádra.


Nőként soha sem fognak visszautasítani amiatt, mert nincs pénzed. (Vagy ami még jobb: mert apádnak nincs több pénze.) Nőként sosem kell megszólítanod egy férfit sem, szóval így aztán igazán könnyű ítélkezned mások fölött.


Szerintem te még sosem gondoltál bele a másik oldal helyzetébe, és ezért teszel könnyelmű kijelentéseket. Ha valakinek a tapasztalata azt mutatja, hogy többször maradt mellőzött gazdag és/vagy jóképű és/vagy izmos sráccal szemben, akkor mégis hogyan ne alakuljon ki benne az a kép, hogy ez kell és ez számít?

Gondolod, hogy ezek a kérdések onnan jönnek, hogy otthon ül a gép előtt valaki és a hasára csapva kiír egy ilyet?

2012. aug. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:

senkinek nem kell egy érdektelen mezei tirpák aki nem tehetős,vagy nem néz ki jól..

felsoroltjaid közül legalább valamelyikkel rendelkezni kellene ahhoz hogy fel hívjam a figyelmét valakinek szöveg belső tulajdonság hiába jó..

2012. aug. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 A kérdező kommentje:

Nem értek egyet.Engem elég szép lánynak mondanak(Bár ízlések és pofonok),de mégis egy olyan fiúval vagyok együtt,akinek kb csak inge/gatyája volt mikor hozzám költözött.Most is minimálbérből él.

Sokszor próbálkoztak már nálam kigyúrt,tipikus BMW-s férfiak,akik meglehetősen jó anyagi helyzetben vannak,mégis meg sem fordult a fejemben,hogy elhagyjam a párom.Pedig Ő nem egy adonisz.Nem mondom,hogy csúnya gyerek,de nem is kiemelkedően jóképű.

A másik pedig az,hogy sok fiú barátom van,akik mindig panaszkodnak nekem és közben látom,hogy nem is tesznek lépéseket nők felé.

Hiába biztatom őket vagy látom el tanácsokkal,egyik fülén be,másikon ki.

Aztán meg mondja"Jajj ezek a mai lányok"

Kétlem,hogy 20-40évvel ezelőtt vagy bármikor a történelemben a nőknek kellett udvarolni.

2012. aug. 22. 13:50
 15/48 anonim ***** válasza:
ő akkor szerencsésnek mondhatja magát,de nem mindenkinek van szerencséje.
2012. aug. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:

7-es vagyok

tudtam ,hogy felesleges bármit is írni...sosem fogjuk a másik felet meggyőzni,mivel mindenki a saját sérelmeit és tapasztalatait fogja leírni és csak sajnáltatja mindenki magát...felesleges az embernek bizonygatnia azt is ,hogy ő normális és még sincs senkim...ez senkiben nem kelt pozitívat,hogy csak panaszkodik..ettől válik gyanússá és ha az ember megmondja ,hogy valamit biztos rossul csinálsz,ha másnak meg sikerül akkor kikéri magának már pedig ő tesz érte stb...mondani könnyű,de ha így halad a világ és mindeki egymásnak esik....érdekes lesz

de az biztos,hogy férfiak nő nélkül nem nem bírják ki,és ez fordítva is igaz,bárki bármit mond


20/L

2012. aug. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 A kérdező kommentje:

Igazad van utolsó,talán fölösleges érvelni az álláspontunk mellett.

Csak jó lenne ha kicsit belegondolnának Ők is és ahelyett,hogy befordulnak inkább nyitnának a nők felé.

Dehát GYK-n nem mentheted meg a világot:D

2012. aug. 22. 14:08
 18/48 anonim ***** válasza:
81%

A rohadt jó duma/fellépés ugyanolyan adottság, mint a külső: kialakul a gyerekkor során, és később nagyon nehéz rajta változtatni. És akinek jó külseje van, azt folyamatosan pozitív visszajelzések érik már kisgyerekkorától fogva - folyton hallja, hogy "jaj, de cuki ez a kisgyerek", tehát kialakul benne már egészen korán az az érzés, hogy ő egy értékes, figyelemre, szeretetre méltó lény, és ennek megfelelően fog viselkedni is. A kevésbé jó külsejű fiúk és lányok sokkal kevesebb vagy éppenséggel zéró ilyen visszajelzést kapnak egész gyerekkoruktól fogva, tehát az önképük negatív lesz, tehát nem fognak lehengerlő dumával fellépni.


Segíthet még persze, ha az embert jól nevelik, szülei éreztetik vele, hogy értékes ember stb., de vannak szép számmal olyan emberek is, akiknek rossz a gyerekkoruk, szüleik nem igazán szeretik őket, rosszul nevelik őket, kicsi koruktól kezdve rombolják az önértékelésüket. Az ilyenek, ha még a külsejük sem vonzó, a világon semmiféle pozitív visszajelzést nem kapnak a külvilágtól 0-tól 90 éves korukig, mi a fenétől lenne akkor elképesztő dumájuk meg fellépésük?


Remélem, sikerült megmagyaráznom ezt-azt a kérdezőnek a dolgok működéséből.

2012. aug. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:

Azt azért hozzá kéne tenni, hogy ha egy nem túl csinos nő elmegy valahova akkor is legalább egyszer leszókítják vagy valami.

Ha egy nem túl csinos fiú, akkor csak azt nézheti, hogy mi nemfog neki összejönni. Még az elöbb mlített csajjal sem, mert a csaj tudja, hogy egy jobb gyerek úgy is leszólítja

22f

2012. aug. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 A kérdező kommentje:

Igen ebben van valami.

Viszont muszáj leírnom az én esetem(nem kötekedésnek szánom)

Én pl eszméletlenül ronda kislány voltam,csálé fogakkal,összenőtt szemöldökkel,ízléstelen ruhákba jártam(Hála annak,hogy nagyim rám erőszakolta)

Rengeteg negatív kritikát kaptam,sokan csúfoltak vagy nem akartak mellém ülni.Otthon meg azt kaptam,hogy nem vagyok jó semmiben,az unokatestvérem mennyivel szerethetőbb stb.

Na ezt megelégelve eldöntöttem,hogy változtatok és megmutatom én is érek valamit.

Az évek alatt kikupálódtam és egész elégedett lettem a külsőmmel.Azóta sok pozitív visszajelzést kapok.Ha akkor eltántorít az emberek véleménye,talán már az öngyilkosság határán lennék.

Persze minden ember más,de ha elég ereje van tud magán segíteni.Az viszont igaz,hogy szarból várat építeni nehéz...ha nem is lehetetlen.

2012. aug. 22. 14:16
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!