Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti tényleg azt hiszitek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti tényleg azt hiszitek, hogy csak a jóképű/gazdag/izmos pasiknak van esélyük a nőknél?

Figyelt kérdés

Ezzel magatokat minősítitek,a Ti bénaságotokra utal.

Nőként találkoztam már nem egy olyan férfival aki jóval az átlag alatt volt,nem volt jóképű,de olyan szövege volt,ha nem lenne párom valószínűleg beadom a derekam.

Oké ne legyen igénytelen és bűnronda,de a külső csak egy +

Ha nem találtok nőt az nem azért van,mert nincs pénzetek vagy csúnyának érzitek magatokat.

Nőként sértőnek érzem,hogy mindenkit egy kalap alá vesztek,miközben az ilyen férfiak még megszólítani sem merik a nőket,nemhogy megismerni a viselkedésünket.


2012. aug. 22. 13:02
1 2 3 4 5
 21/48 A kérdező kommentje:
Az utolsó mondatom félreérthető.Nem a külsőre vonatkozik,hanem az önbizalomra.
2012. aug. 22. 14:17
 22/48 anonim ***** válasza:

19-es 22/f

na ezt is megcáfolhatom:D életemben egyszer volt,hogy leszólítottak,sosem volt igazi kedeményezés egy fiú részéről...tehát ne gondold,hogy egy nőt mindenesetben lesaólítanak vagy kap bókokat ha elmegy szórakozni,és eddig azt hittem azért mert annyira gustustalan lehetek vagy fogalmam sincs,de nem sőt at mondják nagyon szép vagyok és csinos és biztos bejövök a fiúknak csak nem mernek kezdeményezni,hogy látsik rajtam,hogy nem vagyok könnyenkapható...szal megint vissakanyarodtunk ide:D

2012. aug. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
39%

Kérdező: tényleg felesleges érvelned. Próbálj meg belegondolni a másik oldal életébe.


Neked ez a rögeszméd, hogy aki így vélekedik, mint amit kiírtál, az biztos magába forduló, nem kezdeményez, stb..

Ezt mégis honnan veszed? Megmondom. Ahogy írtad a pár ismerősöd példájából. Tehát, te is mit csinálsz: a saját tapasztalataidból vonsz le örök érvényű igazságokat, miszerint, aki sikertelen a nőknél, az otthon gubbaszt az önsajnálatba, stb.


Nem erről van szó. Vannak sokan, akik törik magukat, de mégis sikertelenek, mert nem olyan jó a külsejük, jellemük nem olyan nyitott, nem nagy dumásak, nem a társaság középpontjai. Nincs sok pénzük.

Emellett akármennyire is jó lelkűek, meg odaadóak, legtöbbször addig nem jut a dolog, hogy ez kiderüljön. És igen, van aki sok kudarc után (nem 1 vagy 2) azt a következtetést vonja le (látván a sikeresebbek példáját), hogy igenis, ha neki is szebb külseje lenne, meg több pénze, akkor a nők mutatnák akkora érdeklődést, hogy lenne lehetősége megmutatni a személyiségét.


Egyébként meg, ha neked ilyen fene jól megy a dolgod, akkor mit törődsz te másokkal? Megváltod a világot a GYK-n??? Na ne nevettess.

A kérdés feltevésedben és a hozzászólásaidban egy csepp segítő szándék és jó indulat sincs, viszont a magas lóról nagyon könnyen osztod az észt és ítélkezel.

2012. aug. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 A kérdező kommentje:

Nem értem miért akadsz ki,épp azért itt írom le,mert nem akarok senkit megbántani.

Azontúl pedig nem mondtam,hogy minden egyes férfi olyan amilyennek én írtam le,de az tény,hogy nagyon sokan igen.

Magas lóról...épp azt írtam,hogy nekem is nehéz volt elérnem amit szeretnék.Ha nagyképűség,hogy annyi rossz év után végre elégedett vagyok azzal az emberrel,akit a tükörben látok,akkor üsse kő,az vagyok.

Kérdezhetném most,hogy akkor az ilyen férfiak miért nem tesznek semmit azért,hogy jobban nézzenek ki,ha zavarja őket.A lehetőség adott mindenkinek.

2012. aug. 22. 14:30
 25/48 A kérdező kommentje:
Atzt meg nem akarom megmagyarázni,hogy milyen szándékkal írtam ki,hát én már csak jobban tudom mire gondolok mint Te :D
2012. aug. 22. 14:31
 26/48 anonim ***** válasza:
23-as igazad van persze neked is de könyörgöm ezeket ugyanúgy lányok oldaláról is el lehet mondani...engem is sok csalódásért,normális,szép lányként..nem kezdeményeznek felém,mert vagy félnek vagy nem tudom...mindenki jöhet a satát storyával...tök felesleges így mindeki egymásnak eshet...én megértem a fiúkat is de ők is értsenek meg minket.
2012. aug. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
10%
Jaaj, ne legyünk már álszentek. Ne verjük át magunkat. Ha választhatsz te is a cashesebb formát választod. De ez normális is, de ne csináljunk úgy, mintha ez nem így lenne, mintha valami kitalált hülyeség lenne ez. Belétek van programozva, hogy legyen valami hatalma az illetőnek, aki majd beteszi, ez így működik, kár és gci dolog itt megvezetni a fiatalságot. Yes man, számítanak ezek a paraméterek.
2012. aug. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
Ahogy Ice-T megmondta: A nőnek erő kell, erőd pénzzel lesz. Ez kemény, de így van. Aki mást mond, bizony kamuzik.
2012. aug. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:

#24


Én nem a saját sztorimmal jöttem. És a félreértések elkerülése végett, nekem csak az nem tetszik, hogy a kérdező teljesen ok nélkül szapulja azokat, akiknek ilyen olyan sirámaik vannak itt az oldalon.


Egyébként azon, hogy nem kezdeményeznek nálad, lehet úgy segíteni, hogy te kezdeményezel. Legalább megtapasztalod, milyen az, amikor elküldenek, mert kevés vagy valakinek.

2012. aug. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:

Kérdező:


Idézlek:


"Ezzel magatokat minősítitek,a Ti bénaságotokra utal. "


"Nőként sértőnek érzem,hogy mindenkit egy kalap alá vesztek,miközben az ilyen férfiak még megszólítani sem merik a nőket,nemhogy megismerni a viselkedésünket."


Ezek tele vannak megértéssel, jó indulattal és segítőkészséggel.

2012. aug. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!