Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti tényleg azt hiszitek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti tényleg azt hiszitek, hogy csak a jóképű/gazdag/izmos pasiknak van esélyük a nőknél?

Figyelt kérdés

Ezzel magatokat minősítitek,a Ti bénaságotokra utal.

Nőként találkoztam már nem egy olyan férfival aki jóval az átlag alatt volt,nem volt jóképű,de olyan szövege volt,ha nem lenne párom valószínűleg beadom a derekam.

Oké ne legyen igénytelen és bűnronda,de a külső csak egy +

Ha nem találtok nőt az nem azért van,mert nincs pénzetek vagy csúnyának érzitek magatokat.

Nőként sértőnek érzem,hogy mindenkit egy kalap alá vesztek,miközben az ilyen férfiak még megszólítani sem merik a nőket,nemhogy megismerni a viselkedésünket.


2012. aug. 22. 13:02
1 2 3 4 5
 41/48 A kérdező kommentje:

Igaz,legalább megismertem más álláspontokat is :)

Köszönöm a válaszokat!

2012. aug. 23. 11:37
 42/48 anonim ***** válasza:

Nem, ez főleg a vonzó nőkre vonatkozik, a fiúk a vonzó nőkre értik, hogy nekik számítanak ezek. Kivéve az izmost, az izom manapság nem igazán számít, inkább a magasság és a szimmetrikus, jóképű arc, ami fontos a nőknek.

Persze, a csúnya / öreg / kövér nőknél szär pasiknak is van esélyük, de olyan nőt nem akarnak a férfiak, szóval ezek a nők nem számítanak.


Ennek az elméletnek van némi alapja, hogy a jó nők azok inkább minőségi férfit választanak (akinek van jó külseje, vonzereje, esetleg pénze is), de ezzel nincs semmi baj. Mindenki (nők és férfiak is) vonzó partnert akarnak, akivel élvezetes együtt lenni, ez egy természetes dolog. A fiúk is szép, kedves lányokat akarnak, és a lányok is jóképű, jó anyagi helyzetű férfiakat. Az más kérdés, hogy kinek mi jut, de alapvetően mindenki jót akar magának.


Egyébként ha valaki ezt nem hiszi, akkor nézze végig bármelyik utcán a sétáló párokat, és nézze meg, hogy milyen férfiak vannak a vonzó, szép nők mellett. Nagyrészt magas, jóképű, és sokszor láthatóan jó anyagi helyzetben lévő férfiak. Nagyon ritka, hogy vonzó nő alacsony / nem szimmetrikus arcú / megtört csóró sráccal sétál.

2012. szept. 21. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nemcsak hisszük, hanem tudjuk is sajnos.
2012. szept. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
Ha jó a szöveg az szerintem kevés. Kevésbé nézem le az olyan lányokat, akik a külsőre mennek, mint akiket a linkelés, az önmarketing, és a jópofiskodás hoz lázba. De ez csak az én szegénységi bizonyítványom valószínűleg, mert én nem tudok jóarc lenni, ha iszom is csak egyre közömbösebb leszek.
2012. szept. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
Kérdező! Én ismerek olyan srácot, aki megállás nélkül udvarol, másfél év alatt kapott kb. 900-1000 kosarat, mégis nyomul tovább. Viszont ez szerintem egy iszonyatosan magas szám. Volt olyan lány, akinek erről írtam, azzal válaszolt, hogy neki nem is kellene ilyen pasi, akit ennyi csaj visszautasított. De akkor meg mi a fenét csináljon az ember?
2012. nov. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
ismerje fel a korlátait, barátkozzon meg velük :)
2012. nov. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:

"Én már rég tultettem magam az ilyen dolgokon, tudom hogy egyértelműen velem van a baj. Nem vagyok csúnya gyerek, inkább erős közepes, dumám az nem igazán van, kedvességel és intelligenciával pedig nem lehet a nőket meggyőzni."


Na ezt mintha én írtam volna... az őszinte udvarlásnak eddig soha nem láttam eredményét, egyedül amikor eljátszottam a rosszfiút, akkor szereztem nőt, utána persze rácsodálkoztak, hogy "te nem is ilyen vagy" mert én is csak normális kapcsolatot szeretnék :S

2012. nov. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
Esetemben a nőknek mindig az kell, amit nem lehet. Én akkor érdeklem a nőket, ha nagyon mást csinálok éppen, ha nagyon rossz napom van és rossz kedvem van (ez valamiért szórakoztató számukra), ha egy másik lánnyal vagyok valahol éppen, vagy ha nem érek rá pont akkor, mert van valami fontos dolgom éppen. Úgyhogy én beláttam, hogy az életem egy olyan jópofa algoritmus szerint van megírva, hogy nem lehet közöm nőkhöz benne, pedig állítólag minden megvan ami tetszik a másik nemnek. De megnyugszom, mert nyilván szent apostolnak születtem és ez a sorsom :)
2012. nov. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!