Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti tényleg azt hiszitek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti tényleg azt hiszitek, hogy csak a jóképű/gazdag/izmos pasiknak van esélyük a nőknél?

Figyelt kérdés

Ezzel magatokat minősítitek,a Ti bénaságotokra utal.

Nőként találkoztam már nem egy olyan férfival aki jóval az átlag alatt volt,nem volt jóképű,de olyan szövege volt,ha nem lenne párom valószínűleg beadom a derekam.

Oké ne legyen igénytelen és bűnronda,de a külső csak egy +

Ha nem találtok nőt az nem azért van,mert nincs pénzetek vagy csúnyának érzitek magatokat.

Nőként sértőnek érzem,hogy mindenkit egy kalap alá vesztek,miközben az ilyen férfiak még megszólítani sem merik a nőket,nemhogy megismerni a viselkedésünket.


2012. aug. 22. 13:02
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
figyelj lányként eleve nehéz kezdeményezni,serintem az egyébként is a fiú dolga..a másik ne hogy azt hidd,hogy nem kedeményeztem,az letta vége,hogy a fiú teljesen befosott már bocsánat,mert nem volt önbialma és nem értette én mit foglalkozom vele...többször volt ilyen..ezzel meg nem tudok mit kezdeni.
2012. aug. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
Az a legjobb, hogy itt tényekről van szó, a lányok mégis érzelmi szálon közelítik meg a témát (válaszok olvasása közben meg lehet állapítani mik vagytok), pedig ez tök mezei tiszta logika.
2012. aug. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
Egyetértek az 57%-os válaszolóval. A nőgyűlölet, ami sok megkeseredett srácnál jelentkezik (és a megkeseredett nőknél is a női megfelelője amúgy) az már tényleg gyenge jellemre vall, mert butaság és tévút másokat gyűlölni a saját kudarcaink miatt. A gyenge önbizalom viszont a gyenge adottságokból logikusan következik, ostobaság miatta szemrehányást tenni bárkinek. A kérdező által képviselt hozzáállás, azaz a sikertelen férfiakkal szemben érzett megvetés pedig maga pont az a hozzáállás, ami miatt ezek a srácok a maradék önbizalmukat is elvesztik a nőkkel szemben.
2012. aug. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
jó jó...csak legyen már vége...úgy sem tudunk egymás nélkül élni.
2012. aug. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:

Én kocsival kompenzálom a sikertelenségemet a nőknél.

Az önbizalomhiányban nem segít velük szemben, de minden másban jobb érzés. Ja és növeljük a sztereotípiákat bmw :-)

2012. aug. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:

Ha az állítás, amiről a kérdés is szól, igaz, akkor sincs gond, bízni kell a minél nagyobb társadalmi szakadékban, a gazdaság összeomlásában és az általános elszegényedésben.


Ha nem lenne középosztály, nem lennének ilyen gondok, mert (a "szakadék" másik szélén lévőket kivéve) mindenki rosszul állna. Szóval minél több a szegény (akik nyilván igazán izmosak sem tudnak lenni), annál inkább eltűnik ez a "faktor" (legalábbis a mostani értelemben).

2012. aug. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 A kérdező kommentje:

Oké feladom.Máshogy gondolkodunk.Hülyeség volt ebbe belemenni.

Köszönöm a válaszokat!:)

2012. aug. 22. 15:28
 38/48 anonim ***** válasza:
100%

kérdező: Nem volt hülyeség belemenni.

Egy vita akkor is lehet hasznos, ha történetesen senkinek nem volt igaza! ;)

2012. aug. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
100%
Én már rég tultettem magam az ilyen dolgokon, tudom hogy egyértelműen velem van a baj. Nem vagyok csúnya gyerek, inkább erős közepes, dumám az nem igazán van, kedvességel és intelligenciával pedig nem lehet a nőket meggyőzni.
2012. aug. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
Nekem mindenem lenne a pénzt és az akarást leszámítva :) És lusta is vagyok, és nem szeretem ha toszogatnak. Hát így nincs sose nőm :)
2012. aug. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!