Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem szereti a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szereti a barátom, ha becézem? Másnál is van ez így?

Figyelt kérdés

Nem értem, hogy miért nem szereti? Pedig olyan kis édes beceneveket tudok neki kitalálni...

Az még oké, ha többen vagyunk és úgy nem tetszik neki, de ha csak kettesben vagyunk akkor is idegesíti. Pedig ez nekem mindig csak úgy kiszalad a számon, én általában mindenkit becézgetek, a nyulamat, kutyámat, családtagjaimat, akkor őt miért ne...?


Egy hete hétvégén a barátainkkal voltunk horgászni, bográcsozni stb.., és ott véletlenül picipockomnak szólítottam, azóta alig lehet kiengesztelni.

Próbálok róla leszokni, de nem nagyon megy!


Ő:25, Én:23


2012. aug. 24. 20:18
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%

Párod ilyen, ő nem szereti.

Enyém pl. imádja, mindenféle kis édiséget gyártunk, néha már túlzásokba esünk és csak nevetünk.

2012. aug. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
37%
Uh.... Ha még 13 lennél, megérteném, de 23 éves fejjel hogy lehetsz ennyire suta?! K.rva férfiasnak érzi magát attól egy srác, ha becézgeted, a picipockos elszólásod miatt pedig éghet a pofája az örrökkévalóságig a haverjai előtt. Gratulálok. Ha becézgetni akarsz, vegyél egy játékbabát. Az való neked, nem pedig egy felnőtt férfi.
2012. aug. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

22-es!

Éghet a feje.., már miért égne? A haverjai teljesen természetesen vették a becézgetést. Őket nem zavarja.(Megkérdeztem a barátnőiktől)

Ha egy pasi nem érzi attól "férfiasnak" már magát, hogy becenéven lett szólítva ott már szerintem gond van.

Olyan hülyeségeket tudsz te is feltételezni, hogy ááááá!

2012. aug. 24. 22:08
 24/33 anonim ***** válasza:
0%

Becenév és gügyögés nem ugyanaz.

Az pedig, hogy még a haverjait is körbekérdezed, még gázabb szerintem.


Én sem szeretek semmiféle becézést, még a kicsimet meg a szívemet meg az ilyen általános becézéseket sem. Van, aki ilyen, van, aki nem.

2012. aug. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:

"Az pedig, hogy még a haverjait is körbekérdezed, még gázabb szerintem."

Azt írtam, hogy a barátai barátnőitől. És azt is miután elkezdték sorolni a pasijuk ezerféle becenevét. Én pedig erre megkérdeztem, hogy szerintük se gáz-e?

Nem voltál ott tehát ne köss már bele minden apró részletbe, ha kérhetem.


Kedves utolsó hozzászóló, próbálj már meg szöveget értelmezni és csak utána gyere ide okosakat mondani!

2012. aug. 24. 22:34
 26/33 A kérdező kommentje:

Ja, és miből gondolod, hogy gügyögtem?

Használtam egy becenevet. Nem egy a kettő. Fogalomzavarban is szenvedsz nem csak szöveget nem tudsz értelmezve olvasni.

2012. aug. 24. 22:36
 27/33 anonim válasza:
70%

lehet, hogy most sok mindenkit megsértek...

irgalmatlan sok fap*na van köztetek :D

miért is gáz becézni a másikat? De végülis is jogos... sokkal jobban hangzik, hogy JÁNOS hozd ide légyszíves a sört, mint az, hogy drágám, szívem édesem esetleg picipockom :). Nekem személy szerint nagyon jól esik ha becéznek, úgyhogy erről sokáig vitatkozhatnánk.

Kedves kérdező... nem hiszem, hogy le kéne szoknod róla, max ha nagyon zavarja akkor próbáld minimalizálni :)

2012. aug. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
65%
Hát nem tudom, én zsenge korom óta a barátaimat a keresztnevükön szólítom.
2012. aug. 25. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Nem vagyok attól fap.na, hogy az értelmi szintem meghaladja azt a mértéket, amelynél mókásnak/édesnek találtatik a párunkat idióta szavakkal becézgetni. A Szívem, Édesem,, Kicsim is becézés, ezek még a kulturált kategóriából, amit én is használok alkalomadtán, de ezt sem mások előtt.
2012. aug. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

"Kedves kérdező... nem hiszem, hogy le kéne szoknod róla, max ha nagyon zavarja akkor próbáld minimalizálni :)"


Persze, a srác kijelentette, hogy ne becézgesse már mert utálja és gáz és belőle ez nem jóérzést hanem ellenszenvet vált ki, de azért a kedves, "értelmes" kérdező azért ne szokjon le róla. Ajjajj... nagy az Isten állatkertje.

2012. aug. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!