Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem szereti a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szereti a barátom, ha becézem? Másnál is van ez így?

Figyelt kérdés

Nem értem, hogy miért nem szereti? Pedig olyan kis édes beceneveket tudok neki kitalálni...

Az még oké, ha többen vagyunk és úgy nem tetszik neki, de ha csak kettesben vagyunk akkor is idegesíti. Pedig ez nekem mindig csak úgy kiszalad a számon, én általában mindenkit becézgetek, a nyulamat, kutyámat, családtagjaimat, akkor őt miért ne...?


Egy hete hétvégén a barátainkkal voltunk horgászni, bográcsozni stb.., és ott véletlenül picipockomnak szólítottam, azóta alig lehet kiengesztelni.

Próbálok róla leszokni, de nem nagyon megy!


Ő:25, Én:23


2012. aug. 24. 20:18
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Jajj megint első.xD Boccs kezdek fáradni:D Akkor jól írtam az első kommentemben..xD
2012. aug. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyszerű: leülsz, megbeszéled vele, hogy

-egyrészt: nem fogod többet ilyen becenevekkel illetni, hiszen nem szereti

-másrészt: nem az övé vagy, a barátnője, társa vagy, egyenrangú fél, a taperolás meg a kettőtök magánügye, és EBBŐL NEM ENGEDSZ, mert bár a becézgetés butuska dolog, de az "enyém vagy" duma meg elég fura természetre vall. Mindenáron mutatni akarja, hogy hozzá vagy láncolva... féltékenykedni nem szokott? Mert lehet, hogy a kedves alfahím nemcsak a cukcsi becézgetést nem szereti, de még birtoklási vágya is van.

2012. aug. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Néha féltékenykedik, de nem olyan elviselhetetlenül!
2012. aug. 24. 20:52
 14/33 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem teljesen normális, ŐSZINTE válaszok érkeztek, a miértekre válaszoltuk. Ha már nem egy ember mondta ugyanazt, akkor lehet, hogy van benne igazság.


Direkt írtam is, hogy nem akarlak megbántani, de akkor is irreális volt, hogy ezt egy felnőtt nő még nem látja át, hogy mi is ezzel a becézgetéssel a probléma. No mindegy.


Remélem, hogy ha a 8. válaszommal nem is, de a 12.-kel már segítettem.

2012. aug. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
Ne legyetek ennyire földhözragadtak! Én sem szeretem a "cuki" becézéseket, de páromat pl. rendszeresen Nyuszikának szólítom (33 éves felnőtt férfi), és nincs vele semmi baja. Persze ez csak kettesben van, más jelenlétében a keresztnevén, ahogy ő is engem. Ő is szokott becézni, vannak bizonyos becézések, amiket nem szeretem, ilyen a drágám, édesem, cicám, meg hasonlók. Ezeket nem használja, mert megkértem rá. Ő is gyakran "lenyulaz", nincs ezzel semmi baj szerintem. A nyilvános testi kontaktus nálam kimerül egy rövid szájrapusziban és a kézfogásban, esetleg átkarolásban. Ennél több kemény korlát. Őz kevésbé zavarná, de engem nagyon, ami ennél továbbmegy, az már kettőnk magánügye. Kérdező, beszéljétek meg, mondd el, hogy leszokóban vagy, kérdezd meg, miért nem szereti, és kössetek kompromisszumot!
2012. aug. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
nem tudom, én sem szeretem, még a cicámat valahogy lenyelem, de nem bírom, nem tudom miért ezeket a bugyuta neveket. Idegen tőlem.
2012. aug. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy őszinte választ adtál, de a stílussal nekem bajok voltak...

Röhejes, bugyuta..., én ilyeneket nem írok egy ismeretlennek, már csak illedelmességből sem. Általában segíteni jövök ide és normális hangnemben teszem.

"Nővel akar együtt lenni, nem egy kislánnyal" Ha ennyiből számodra kiderül, hogy ki az igazi NŐ és ki nem, akkor gratulálok nagyon ügyes vagy!

2012. aug. 24. 21:11
 18/33 anonim ***** válasza:

Rendicsek, akkor játsszuk le... Mivel helyettesítenéd a röhejes és bugyuta szavakat anélkül, hogy ne változzék a jelentésük?

Más: nem igazi nőről beszéltem, és nem arról a varázslatos ködről, ami az "igazi nő" fogalmát körbelengi, hanem arról, hogy van különbség kislányos és nőies megnyilvánulás között. Érettség kérdése.


Megint más: a hangnem az, amit az olvasottakhoz hozzáképzelsz, amit hallanál, ha élőbeszédről lenne szó. Ergo fogalmad sincs, milyen hangnemben válaszoltam, csak a szavakhoz képzeltél durvaságot. Megint kihangsúlyoznám, hogy nem bántásból írtam, de nyilván egy nagy doboz bonbonnal sem tudnálak kiengesztelni, sajnálom, hogy tönkretettem az életed a hozzászólásommal, remélem visszakapom még a sorstól. (ehhez már olyan hangnemet képzelsz, amilyet akarsz)

2012. aug. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:

Nem kell helyettesíteni a szavakat. Hanem finomabban is lehet fogalmazni, úgy hogy a mondani valója a dolognak ugyan az legyen! És akkor nincs az, hogy olyan hangnemet képzelsz oda, amilyen jól esik.

"Egy NŐvel van együtt(akar együtt lenni), nem egy kislánnyal."---> Ezt most pontosan idéztem tőled. Ebből nekem nem ez jön le-


"...van különbség kislányos és nőies megnyilvánulás között. Érettség kérdése." Akkor így fogalmazz, mert az előző mondatodba sok mindent belelehet képzelni.


Na, de nem vitatkozom veled.(nincs értelme)Gondolom pasi vagy szóval veszett ügy!

Nem kell kiengesztelni...

2012. aug. 24. 21:29
 20/33 anonim ***** válasza:

A himbilimbim nem nőtt ki soha, szoknyában járattak, és befonták a hajam, sőt van párom is, aki pedig férfi.

Talán pont ezért nem értem, hogy mi a kérdéses abban, hogy egy férfi nem szereti, hogy angyalbögyörőmnek szólítják. Ez amolyan alap dolog, de nem, természetesen nem akarlak ezzel lealacsonyítani.

A kislányos-nős dologgal pedig nem gondoltam, hogy félreérthetően fogalmazok, elvégre van különbség a kislány és a felnőtt nő közt. Ennyi voltam mára, gondolom, untig elég voltam.

2012. aug. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!