Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez a helyzet tönkre tesz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a helyzet tönkre tesz, rosszul fogom fel?

Figyelt kérdés

Én már írtam ide pont ezt a kérdést!

De akkor elég kevés választ kaptam ami annyira nem is nyugtatott meg, meg talán hiányosan írtam 1-2 dolgot benne.

Most szeretném leírni teljesen kiegészítve stb .. remélem semmit nem hagyok ki :$ !


Tehát a probléma hogy a párom báttyai megkeseritik az életem.

Multkor mikor ezt leírtam kort nem írtam így félre értés lett hogy felnőttek vagyunk és h költözzünk meg stb.

De a helyzet hogy én 15 éves vagyok a barátom pedig 16 és 1év 6hónapja vagyunk együtt.

A barátom 2 báttya 32-34 évesek tehát nekik már "saját életük" van.


A probléma hogy a báttyai bunkó,modortalan, "kicsit" pénzes, beképzelt f*szok.

Mikor megismertem őket piszkáltak hogy : Szóljak már , mi van elvitte a cica a nyelved ?

Ez nagyon rosszul esett/esik azóta nem tudok megbékélni velük.

De ,hogy meséljem tovább ...

Ezek a kedves báttyusok 30 évesen anyucihoz járnak zabálni-> Egyszerűen bejönnek felteszik a lábukat megszólalnak: Anyám mi a kaja ? Hozzál máá! Megeszik utánna olyat büfögnek h félek h sugárba hánynak.


Akkor következő probléma: A barátomat sokszor elviszik "jóhelyekre" inni. Jó ezt ne ugy értsétek h alkoholisták, csak mintha most lennének 20évesek sokat szórakoznak ,piálnak.

Én ugy gondolom h ezzel a barátomat rosszba viszik/fogják vinni :( ugy érzem egyszer ez lesz a vesztem, hogy egy ilyen estén vami csaj .... :(


Most is a "kedves" báttyaival van 1hétre Balatonon, hogy mi lehet ott ? :(

Nagyon megörültem mikor a pasim bejelenti h van 1jó híre számomra : Ugy megy balatonra h a szülei is mennek ami = azzal h nem fog tudni beb@szni mert szülői felügyelett mellet lesz.

Erre kiderült h a szülei csak 2napot voltak Balcsin. És összevesztünk telefonba -másnap mikor hivott elárulta h este ugy beb@aszott mint állat mert kiboritottam a hisztimmel :S :(


A barátommal alapból nincsen gond mert soha de soha nem néz máslányra mióta vagyok neki. Meg bár ien fiatalok vagyunk de már beszéltünk arról h pár év mulva össze költözés stb (most nehogy ezen akadjatok ki h jaj 16évesen nehogy már ez legyen ...) ugy gondoljuk h majd 18-19 összeköltözünk ha sikerül de ez mellékes na...


De a báttyai sok programot csinálnak ráadásul akkor is mikor ugyvan hogy elvileg találkozunk és van hogy a barátom inkább velük tart :@@ :( Nem olyan sokszor...De van :(( És hát ezek a programok már az emlitett "veszélyes" kategória :(

És ezektől félek h ebből 1x baj lesz :( Berugva éjjel ahol lányok is vannak :( + báttyak akik kitudja mire bíztatják :( Borzalmasan félek/féltem !!!


Már holnap este jön haza az 1hetes Balcsi útrol de ez alatt is mindenap sírtam mert egyszerűen kééész ...

Kész vagyok , kivagyok borulva , mindenbajom van :( félek is meg fáj is ..meg minden :(


Jah és am ezt a problémát a barátommal már beszéltük.

De mindig oda jutottunk h haggyam abba ezt a hisztis pics@ stilust :(

Meg hogy a báttyai a báttyai és akor is talizik velük meg megy programokra ha törik-ha szakad :@ :(


Mi a véleményetek? Rosszul fogom fel ? Nincs igazam ? Vagy télleg "hárpia" vagyok ? :(


Kárlek szépen azt ne írjátok hogy ien fiatalon ekkora gond ? Hogy ez nevetséges stb.

Mert én ugy gondolom h egy fiatal "tini" párkapcsolatában is akdhatnak problémák (mint most itt) nem csak egy felnőtt házas életben !!!


Hosszú lett nagyon -Elnézést de már nem bírom ! :(


2009. júl. 25. 21:13
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
Valóban nincs ;)
2009. aug. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
50%

azgáz bakker ha neked nemjön be a "cukiskodás" mi iylenek vagyunk ennyi.. am meg hányéves is vagy?:S :D


tudod.. ha rátalálsz 1 olyan csajra aki vicces,kedves,aranyos,öszinthe.. azzal mi a baj?:S

ha már a komikból szimpi a csaj..akkor?:S tehetek rolla.NEM. ennyi:D na pááá.. am meg szeretlek..barinőm(L) :)

2009. aug. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
50%
ja és... ÉN ILYEN VOK.. :D hanemtetszik,..ezvan:D
2009. aug. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!