Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez a helyzet tönkre tesz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a helyzet tönkre tesz, rosszul fogom fel?

Figyelt kérdés

Én már írtam ide pont ezt a kérdést!

De akkor elég kevés választ kaptam ami annyira nem is nyugtatott meg, meg talán hiányosan írtam 1-2 dolgot benne.

Most szeretném leírni teljesen kiegészítve stb .. remélem semmit nem hagyok ki :$ !


Tehát a probléma hogy a párom báttyai megkeseritik az életem.

Multkor mikor ezt leírtam kort nem írtam így félre értés lett hogy felnőttek vagyunk és h költözzünk meg stb.

De a helyzet hogy én 15 éves vagyok a barátom pedig 16 és 1év 6hónapja vagyunk együtt.

A barátom 2 báttya 32-34 évesek tehát nekik már "saját életük" van.


A probléma hogy a báttyai bunkó,modortalan, "kicsit" pénzes, beképzelt f*szok.

Mikor megismertem őket piszkáltak hogy : Szóljak már , mi van elvitte a cica a nyelved ?

Ez nagyon rosszul esett/esik azóta nem tudok megbékélni velük.

De ,hogy meséljem tovább ...

Ezek a kedves báttyusok 30 évesen anyucihoz járnak zabálni-> Egyszerűen bejönnek felteszik a lábukat megszólalnak: Anyám mi a kaja ? Hozzál máá! Megeszik utánna olyat büfögnek h félek h sugárba hánynak.


Akkor következő probléma: A barátomat sokszor elviszik "jóhelyekre" inni. Jó ezt ne ugy értsétek h alkoholisták, csak mintha most lennének 20évesek sokat szórakoznak ,piálnak.

Én ugy gondolom h ezzel a barátomat rosszba viszik/fogják vinni :( ugy érzem egyszer ez lesz a vesztem, hogy egy ilyen estén vami csaj .... :(


Most is a "kedves" báttyaival van 1hétre Balatonon, hogy mi lehet ott ? :(

Nagyon megörültem mikor a pasim bejelenti h van 1jó híre számomra : Ugy megy balatonra h a szülei is mennek ami = azzal h nem fog tudni beb@szni mert szülői felügyelett mellet lesz.

Erre kiderült h a szülei csak 2napot voltak Balcsin. És összevesztünk telefonba -másnap mikor hivott elárulta h este ugy beb@aszott mint állat mert kiboritottam a hisztimmel :S :(


A barátommal alapból nincsen gond mert soha de soha nem néz máslányra mióta vagyok neki. Meg bár ien fiatalok vagyunk de már beszéltünk arról h pár év mulva össze költözés stb (most nehogy ezen akadjatok ki h jaj 16évesen nehogy már ez legyen ...) ugy gondoljuk h majd 18-19 összeköltözünk ha sikerül de ez mellékes na...


De a báttyai sok programot csinálnak ráadásul akkor is mikor ugyvan hogy elvileg találkozunk és van hogy a barátom inkább velük tart :@@ :( Nem olyan sokszor...De van :(( És hát ezek a programok már az emlitett "veszélyes" kategória :(

És ezektől félek h ebből 1x baj lesz :( Berugva éjjel ahol lányok is vannak :( + báttyak akik kitudja mire bíztatják :( Borzalmasan félek/féltem !!!


Már holnap este jön haza az 1hetes Balcsi útrol de ez alatt is mindenap sírtam mert egyszerűen kééész ...

Kész vagyok , kivagyok borulva , mindenbajom van :( félek is meg fáj is ..meg minden :(


Jah és am ezt a problémát a barátommal már beszéltük.

De mindig oda jutottunk h haggyam abba ezt a hisztis pics@ stilust :(

Meg hogy a báttyai a báttyai és akor is talizik velük meg megy programokra ha törik-ha szakad :@ :(


Mi a véleményetek? Rosszul fogom fel ? Nincs igazam ? Vagy télleg "hárpia" vagyok ? :(


Kárlek szépen azt ne írjátok hogy ien fiatalon ekkora gond ? Hogy ez nevetséges stb.

Mert én ugy gondolom h egy fiatal "tini" párkapcsolatában is akdhatnak problémák (mint most itt) nem csak egy felnőtt házas életben !!!


Hosszú lett nagyon -Elnézést de már nem bírom ! :(


2009. júl. 25. 21:13
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
szerintem meg kell értened, hogyha jól érzi magát a bátyjaival, akkor néha el kell velük mennie szórakozni... és mivel írtad hogy nem mindig teszi, de volt rá példa, én nem aggódnék emiatt... ha tényleg igazán szeret, akármilyen részeg nem fog megcsalni... tapasztalatból tudom... elhiszem hogy rossz érzés, nekem is az mikor tudom hogy a barátnőm elmegy bulizni úgy, hogy én nem vagyok ott, és ez fordítva is így van... de hát mit tudunk tenni? fő a bizalom, nem? ;)ugyhogy amíg nem ad rá semmilyen jelet hogy nem szeret vagy nem kíván téged, addig felesleges aggódnod ;)
2009. júl. 28. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
jah, amugy 17/F
2009. júl. 28. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 A kérdező kommentje:
01:26 Juj :D Köszi :D Édes vok ?:D XD
2009. júl. 28. 12:59
 24/53 anonim ***** válasza:

jajajajajaj..:) édes vagy..am azvok..aki édesezett..:)

am nemvok lezbi..csak tök aranyosvagy..:)

14/l

2009. júl. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 A kérdező kommentje:
Köszy :DDD ;)
2009. júl. 28. 22:16
 26/53 anonim ***** válasza:
neköszöndjedmár.:)
2009. júl. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 A kérdező kommentje:
Jól van értettem XD
2009. júl. 28. 22:36
 28/53 anonim ***** válasza:
akkor oksi.:) értsed iss..:P
2009. júl. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 A kérdező kommentje:
Na ezt megbeszéltük :D
2009. júl. 28. 22:38
 30/53 anonim ***** válasza:

persze hogy meg.:)

olyancukkivagy..a jóanyádat:D:D:D

2009. júl. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!