Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez a helyzet tönkre tesz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a helyzet tönkre tesz, rosszul fogom fel?

Figyelt kérdés

Én már írtam ide pont ezt a kérdést!

De akkor elég kevés választ kaptam ami annyira nem is nyugtatott meg, meg talán hiányosan írtam 1-2 dolgot benne.

Most szeretném leírni teljesen kiegészítve stb .. remélem semmit nem hagyok ki :$ !


Tehát a probléma hogy a párom báttyai megkeseritik az életem.

Multkor mikor ezt leírtam kort nem írtam így félre értés lett hogy felnőttek vagyunk és h költözzünk meg stb.

De a helyzet hogy én 15 éves vagyok a barátom pedig 16 és 1év 6hónapja vagyunk együtt.

A barátom 2 báttya 32-34 évesek tehát nekik már "saját életük" van.


A probléma hogy a báttyai bunkó,modortalan, "kicsit" pénzes, beképzelt f*szok.

Mikor megismertem őket piszkáltak hogy : Szóljak már , mi van elvitte a cica a nyelved ?

Ez nagyon rosszul esett/esik azóta nem tudok megbékélni velük.

De ,hogy meséljem tovább ...

Ezek a kedves báttyusok 30 évesen anyucihoz járnak zabálni-> Egyszerűen bejönnek felteszik a lábukat megszólalnak: Anyám mi a kaja ? Hozzál máá! Megeszik utánna olyat büfögnek h félek h sugárba hánynak.


Akkor következő probléma: A barátomat sokszor elviszik "jóhelyekre" inni. Jó ezt ne ugy értsétek h alkoholisták, csak mintha most lennének 20évesek sokat szórakoznak ,piálnak.

Én ugy gondolom h ezzel a barátomat rosszba viszik/fogják vinni :( ugy érzem egyszer ez lesz a vesztem, hogy egy ilyen estén vami csaj .... :(


Most is a "kedves" báttyaival van 1hétre Balatonon, hogy mi lehet ott ? :(

Nagyon megörültem mikor a pasim bejelenti h van 1jó híre számomra : Ugy megy balatonra h a szülei is mennek ami = azzal h nem fog tudni beb@szni mert szülői felügyelett mellet lesz.

Erre kiderült h a szülei csak 2napot voltak Balcsin. És összevesztünk telefonba -másnap mikor hivott elárulta h este ugy beb@aszott mint állat mert kiboritottam a hisztimmel :S :(


A barátommal alapból nincsen gond mert soha de soha nem néz máslányra mióta vagyok neki. Meg bár ien fiatalok vagyunk de már beszéltünk arról h pár év mulva össze költözés stb (most nehogy ezen akadjatok ki h jaj 16évesen nehogy már ez legyen ...) ugy gondoljuk h majd 18-19 összeköltözünk ha sikerül de ez mellékes na...


De a báttyai sok programot csinálnak ráadásul akkor is mikor ugyvan hogy elvileg találkozunk és van hogy a barátom inkább velük tart :@@ :( Nem olyan sokszor...De van :(( És hát ezek a programok már az emlitett "veszélyes" kategória :(

És ezektől félek h ebből 1x baj lesz :( Berugva éjjel ahol lányok is vannak :( + báttyak akik kitudja mire bíztatják :( Borzalmasan félek/féltem !!!


Már holnap este jön haza az 1hetes Balcsi útrol de ez alatt is mindenap sírtam mert egyszerűen kééész ...

Kész vagyok , kivagyok borulva , mindenbajom van :( félek is meg fáj is ..meg minden :(


Jah és am ezt a problémát a barátommal már beszéltük.

De mindig oda jutottunk h haggyam abba ezt a hisztis pics@ stilust :(

Meg hogy a báttyai a báttyai és akor is talizik velük meg megy programokra ha törik-ha szakad :@ :(


Mi a véleményetek? Rosszul fogom fel ? Nincs igazam ? Vagy télleg "hárpia" vagyok ? :(


Kárlek szépen azt ne írjátok hogy ien fiatalon ekkora gond ? Hogy ez nevetséges stb.

Mert én ugy gondolom h egy fiatal "tini" párkapcsolatában is akdhatnak problémák (mint most itt) nem csak egy felnőtt házas életben !!!


Hosszú lett nagyon -Elnézést de már nem bírom ! :(


2009. júl. 25. 21:13
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
40%

Hát, nem fog tetszeni, amit írok.

Nem mondanám, h hisztis p.csa vagy, egyszerűen fontos neked a kapcsolatotok. Nyilván a párodnak is, máskülönben már rég otthagyott volna.

Nos, szerintem irigylésre méltó a párod és a bátyjai kapcsolata. Hol látsz olyan testvéreket, ahol a 30 körüliek viszik a 20 alatti "kistesót" ide-oda? Az én páromnak két nővére van, szerinted őket érdekli, mit csinál az öccsük? A barátod és a bátyjai közt jó kapcsolat van, erre ne akadj ki. Ők a családja, gondolom neked se tetszene, ha ő besértődne, mert az anyukáddal mész vásárolni.Tényleg, neked van testvéred?

A másik: igen, otthon a fiúk máshogy viselkednek. Az én párom itthon megcsinál magának mindent, ha kell főz magának vacsit, de ha hazamegy, kiszolgáltatja magát az anyjával. Ez van, az anya-fia kapcsolatba meg soha, soha ne dumálj bele, jól nem kerülsz ki belőle.

Abban mi bántó van, hogy "elvitte a cica a nyelved?"


Szerintem rosszul fogod fel. Ők idősebbek, te félsz tőlük, és így reagálsz. A bátyóknak nincsenek barátnői, feleség, valami? Barátkozz velük, a párodat meg ne ostorozd.

26/L

2009. júl. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 A kérdező kommentje:

Könnyű mondani ...

De kedves kommentelő az a baj hogy sokmindent tudtok a báttyakról mármint róluk ...

Sajnos nem egy "sötét" utat ismernek (jó azért annyira ne vegyétek durván h gyilkosok v iesmi)

De sajnos maffia stb ...Nem ők a maffiózok de haverjaik stb ...És ha már ien haverok vannak ...Igen csak gáz ..


Éss BOCSI ESKÜ h ezzel nem téged akarlak megbántani CSAK UGY MINT SAJÁT VÉLEMÉNYEM mondom ...

Hogy leszarom h irigylésre méltó a kapcsolatok

Bocsi de a bttyai már igen csak felnőttek VAN SAJÁT MAGÁN ÉLETÜK (egyiknek élettárs+gyerek) akkor ne a miénket vagy barátomét akarja megszabni hogy milegyen a progi

Lehet h kis k*csög vok de NYILTAN MEGMONDOM h egyszerűen gyűlölöm őket emiatt h belepofátlankodnak a "kiséletünkbe" :(

2009. júl. 26. 12:47
 13/53 A kérdező kommentje:

Sorry

*Sok mindent NEM tudtok* akart lenni ^^

Am van egy 5éves hugom ...

És am én sok mindent lemondtam érte ..

Mármint jó nem úgy kell érteni h juj de feláldozó vok mert ezek nagyon kis "jelentéktelen" dolgok de mégis számitanak legalábbis nekem ...

Szal : a nyári szünetből engem szüleim elvittek volna 2-3 hétre nyaralni ...De még 1hétre se meek csak h VELE LEHESSEK ...hisz suli időbe heti 1-2 nagyon max 3alkalom tali :(

Megmondtam szüleimnek-nagyszüleimnek h imádom a barátom inkább vele vok , max ugy meek "nyaralni" reggel leugrunk balcsira, este jövünk .. szal ien napos kirándulások ...

Ezek a báttyók meg mindig csak f*szkodnak :@

Am az "elvitte a cica a nyelved" sztem azért bántó mert első találkozásnl egy iet "beszólni" hát kapja be a lóf*aszt :@ meg méteres oszlopot a seggükbe h*ülye tahók :(

2009. júl. 26. 12:55
 14/53 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy is megoldatod a problémát,hogy pl amikor elhívják szórakozni te is vele mész.....ha annyira szeret akkor biztos nem lesz ellenére annyira.Nem kell minden alkalommal, de párszor.Lehet megnugodnál, hogy nem is olyan vészes a dolog.(vagy nem):S Párodnak nincsenek korabeli barátai? azokkal is összebarátkozhatnál, és elmehetnétek velük.Sablon közmondás, de a családodat tényleg nem válogathatod meg.Ha nagyon nem bírod elviselni ,akkor inkább szakíts vele.De ezt szerintem csak végső esetben kellene.A barátod is érni fog talán idővel, és ha te jó hatással leszel rá, biztos az is sokat segíthet.Amúgy, a barátod és a bátyók is csak hapik,befolyásold őket.
2009. júl. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim válasza:
Teljes mértékben meg értelek. És nem reagálod túl a dolgot. És igen is lehet egy fiatalokból álló kapcsolatban probléma és erre a te problémád a példa. De ha ez így megy tovább a kapcsolatotoknak nem sok értelme van. és csak magadat teszed tönkre a folytonos idegeskedés miatt. ezt tapasztalatból mondom. És jobb lesz ha ezt a problémát minél előbb meg beszélitek. Sok sikert és kitartás!!!!!!
2009. júl. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:

Hát 16 évesen az ember eljár bulizni, csinál eztazt, ami nem feltétlenül helyes,de ez a kor sajátossága. Én is 16 vagyok, és én is eljárok bulizni, inni stb. haverokkal, és ugyanígy a barátnőm is. Néha együtt, néha külön. Nincs ebben semmi rossz, próbáld meg egy kicsit lazábban venni az egészet, és semmiképp ne hagyd, hogy kiakasszon, mert az egészséged fog rámenni. Próbálj meg te is néha kicsit kikapcsolódni, járj el te is bulizni, és próbálj meg nem mindig ő rá gondolni. Szerintem ne akard túlságosan magához láncolni. Ahogy leírtad hűséges típusnak tűnik, meg hogy nem néz más lányra mióta veled van. Tehát ilyen alapon nem értem teljesen az aggodalmadat. Persze a pia sokmindent ki tud hozni az emberekből, de azt jegyezd meg, hogy ha az ember részeg, akkor nem ura önmagának. Tehát ha valami történik is részegen, akkor azt mindig tarsd szem előtt, hogy nem volt teljesen magánál, és ennem függvényében mérlegelj. :)


16/f

2009. júl. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:

Az előző válaszolónak annyit üzennék, hogy az alkohol csak a gátlásokat oldja, de általában az ember pia hatására nem tesz meg olyat, ami józanul nem fordul meg a fejében. Nem hiába mondják, hogy a részeg ember a legőszintébb. Jó vannak kivételes esetek, de akkor az illető már annyira részeg, hogy nézni sem tud egyedül - ekkor talán lehet mérlegelni az állapota miatt, de ha csak simán beb*szik, akkor nem.


A kérdezőnek: Érthető a barátod reakciója, nem akarja eldobni a tesóit azért, mert te most vagy neki. Attól ő még ugyanúgy a kistesó, aki jól érzi magát a nagyokkal. Nem kérheted tőle, hogy ezentúl ne menjen velük sehova stb.


Viszont szerintem jó ötlet lenne, ha próbálnád javítani a viszonyt a báttyókkal. Ez a cicás beszólás tényleg nagyon gáz és én is utálnám őket miatta, de a barátod szerint nem gázak... Hát akkor bizonyítsd be neki, hogy ha valóban azok! Törekedj a viszonylag jó kapcsolat kialakítására, beszélgess velük. Akkor nem mondhatja a barátod, hogy csak úgy utálod őket, hisz ha nem változik a dolog világosan kell látnia, hogy te törekedtél a dolgok helyreállításán, ők meg sz*artak rá. Így nem is fog hülye hisztis önző p*csának gondolni.


Másrészt csinálhatod azt, amit ő. Mondj le mondjuk egy péntek esti talit, vagy ha valamelyik nap pl. náluk aludnál azt, azzal az indokkal, hogy a legjobb barátnődnek nyűgje van és elmentek együtt bulizni és jól beb*sztok hogy kieresszétek a gőzt. Előtte el is kezdhetsz készülődni (hogy addig is együtt legyetek címszóval, majd később elválnak at útjaitok), hogy lássa hogy kicsíped magad és talán ő is azt fogja érezni amit te akkor, amikor lelép bulizni. Ha szóváteszi, mondd, hogy ő ugyanezt csinálja. Ha azt válaszolja, hogy de hát ők neki a tesói, akkor mondd azt, hogy a helyzet kishíján ugyanaz, mert neked ezek a csajok olyanok, mintha a tesóid lennének.


Ha ezek uán a srác nem ért meg, akkor felejtős a dolog sajnos.

2009. júl. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
0%

Sajnálom, ha a nagy többségnek kicsit meredek lesz amit írok, ha nem tetszik lehet lepontozni.


1. A többi válaszolónak:

Kinyílik a bicska a zsebemben mikor azt olvasom, hogy "ú hagyd ott, ez nem normális", "itt tényleg baj van, keress másikat, jobb lesz hidd el" stb stb... Basszus azért van annyi sz@r kapcsolat, mert az ilyen emberek, mint Ti az első nagyobb gondnál hanyatt homlok kimenekülnek! NEM a szakítás a megoldás pláne nem egy ilyen gondra! Teljesen elment itt mindenkinek az esze? Harcolni a kapcsolatért az smafu, manapság nem trendi vagy mi az isten? Sok szerencsét nektek a szőke herceg hajszolásához, de csak szólok, hogy ilyen nem létezik, szóval jó lenne ha mindenki szépen inkább rendezni próbálná a kapcsolatait ahelyett, hogy a tökéletest keresi, akivel soha semmi gond nincs, és teljesen "normálisan múkodik".


2. Kedves kérdező!

Mivel nem írtad, hogy milyen időközönként szerveznek ilyen programokat, ezért nem tudhatom, hogy mit mondjak, de azt hiszem egy 16 éves srácnak a rendszeres berúgás nem egészséges, ezt talán meg kéne vele beszélni. De csakis ilyen szempotból közelítve, nem a csajozós egyebes részről.

Hidd el nekem, ha azt mondom, hogy ha meg akarna csalni, akkor megtenné, és megtenné a testvérei nélkül is. Ehhez nem kell biztatás. Ha pedig nem olyan, akkor nem fog, és csak legyint a bátyjaira. Akik amúgy nem hiszem, hogy hergelnék őt erre. Tudod a férfiaknak kell a közös kikapcsolódás, amikor úgy tesznek, mintha függetlenek lennének, de eszük ágában sincs csajozni. Nagymenősködnek, iszogatnak, ugratják egymást de ha a barátodban a megcsalásra nincs hajlam, akkor semmi ilyesmi nem fog történni és amúgy az ilyen bulik nem erről szólnak, szóval nem hiszem, hogy erre buzdítanák a bátyjai. Ha nem utálnak kifejezetten, akkor nincs erre okuk. Szerintem csak semlegesek veled szemben.

Most még nagyon fiatalok vagytok, de később mind a ketten akartok majd bulizni. Az sem fog semmiben sem különbözni ettől a szitutól. Soksok pár jár külön is szórakozni (pl mi is), ami egy teljesen természetes és normális dolog és soha nem csalnák meg egymást. A te barátod csak elég korán kezdte a dolgot, ennyi.

Az aggodalmad érthető, de minderről a párod nem tehet, hiszen a gond benned van, te vagy az aki se magadban se benne, se a kapcsolat erősségében nem bízol igazán. Hogyha nincsen direkt okod rá, hogy félj (az iszogatás és bulizás nem az) akkor tartsd magadban. Hidd el, én tudom a legjobban, hogy milyen nehéz, nekem is görcsben áll a gyomrom ha a barátom elmegy valahova a haverjaival, és neki is van egy barom barátja. Ne említsd neki folyton a félelmeidet, mert úgy érzi megfojtod, és ez az érzése átcsaphat dacba, amivel pont az ellenkezőjét éred el annak, amit akartál. Ez ugye meg is történt, amikor állítása szerint kiborult a hisztiden és berúgott. Dehogy borult, csak dacból is azt tette, ami ellen te annyira próbálod győzködni.

Figyelj, egy kapcsolat alapja a bizalom, vagy legalábbis annak az erőltetése. Ha félsz, akkor sem szabad kimutatnod. Légy magabiztos, kívánj neki szép estét, játékosan jegyezd meg h "de nem ám csajozni", nevess neki a telefonba és köszönj el. Így nem hagysz benne olyan érzést, hogy valahogy szabadulnia kell a béklyó alól, illetve hogy a viselkedésed okot ad neki arra, hogy bármit megtegyen aztán rád fogja. Van egy életvidám, kedves barátnője, aki nem akarja őt láncra verni, aki magabiztos és nem sír utána (legalábbis ő nem tud róla). Hidd el nekem, hogy ez mindennek az alapja. Két szó, és ez mindenre igaz: Ne akaszkodj.


Hogyha ez a dolog ennyire nagyon bánt téged, akkor sem telefonban kell megbeszélni, hanem kettesben. Kérd meg, hogy picit figyeljen rád, mondd el neki, hogy te nem akarod őt a szabadságában korlátozni, de van ez a félelmed amin nem tudod egyedül túltenni magad, szükséged van a segítségére. Mondd el neki, hogy ez most nem hiszti, csak szeretnéd őt megérteni, és megnyugtatni a lelked. A lényeg az, hogy ne vádolj. Inkább magadról beszélj, mint arról hogy ő mit csinál rosszul, próbáld belőle előhozni a védelmező szerepét, és legfőképpen véletlenül se tűnj zsarnoknak, aki meg akarja mondani, hogy mit tegyen. Az soha nem működik. Rá kell vezetned, hogy magától tudja, mit vársz el tőle, és ehhez bizony kellenek a jól forgatott szavak.


Sok szerencsét, remélem segíthettem.


20/L, 10hónapos kapcsolatban egy iszonyú nehéz természetű pasival, akinek a szabad térre való igénye hatalmas, és én mégis tudom kezelni, szóval van tapasztalatom, hidd el nekem :)


Nekem is ezer ember mondta, hogy szakítsak. Baromság. Küzdeni kell, megérteni a másikat, és finoman rávezetni dolgokra. Te tudod, hogy miért szereted őt. Ne hagyd, hogy itt bárki lebeszéljen erről. Bármi jobb, mint otthon sírni, mert nincs senkid, és tudni, hogy nem tettél meg mindent hanem inkább elfutottál a gondok elől. Ez soha nem lehet megoldás.

2009. júl. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 A kérdező kommentje:

21:33

Köszönöm szépen !!

Télleg sok igazság van a kommentedbe! Persze a többieknek is köszönöm amit írtak ők is írtak okos dolgokat :)

De az igaz h nem kéne szakítanunk , nagyon nagy elkeseredésemben gondoltam arra h vége legyen , de utána gyorsan elszállt a gondolat .

Inkább télleg küzdeni szeretnék csak az a baj h a tesói iránti gyűlölet oly erős lett bennem h Csak megölni akarom őket jópofizni semmmiszín alatt nem tudok :S

Ezt borzasztóan nehéz lesz konrolálni :(

De talán valahogy sikerül :(

Csak az a baj h ezzel úgy érzem mintha azt mondanám nekik : Tessék győztetek vigyétek bármikor berúgatni , de én ebbe nem tok beletőrödni :S

ÁÁÁ nagyon nehéz

De a tanácsodat megfogadom hátha bevállik :S

2009. júl. 27. 22:00
 20/53 anonim ***** válasza:

TEANNYIRA KIS LAZA CSAJVAGY..OLYANÉÉÉDES:D de most komolyan..:)

am elég tahók szerintem is..én veled tartok..nemaz..csak azért ha d*gtok..akkor az lesz..h csörög a teló..és mennie kéne? eléggázos:D xD :(

üllj le és dumálgass vele..:)

jajjdeolyankiscukivagy.:D

aszondja kapjabealóf*axt:D

2009. júl. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!